مرکز مشاوره آویژه مرکز مشاوره آویژه .

مرکز مشاوره آویژه

شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸ بدون کنکور

به این مطلب امتیاز دهید

شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را میتوان تحقق یافتن رویای ورود به دانشگاه بسیاری از افراد دانست که بنا به دلایل مختلف مانند سخت بودن کنکور سراسری و یا مشغله های کاری و دغدغه های روز مره و . . . موفق به پذیرش دانشگاه نشده اند ، شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی این فرصت را پیش روی تمام افراد شرایط پذیرش آسان و یکسان برای عموم قرار میدهد که بتوانند طیف وسیعی از رشته های مختلف چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ، رشته مورد علاقه و مورد نیاز خود را انتخاب کنند و آن ادامه تحصیل دهند .

به دلیل شرایط ویژه دانشگاه علمی کاربردی شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هر ساله تعداد بسیار زیادی دانشجو به این مرکز آموزشی جذب میشوند . شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تمامی واحد های آموزشی شهر ها و اسن های مختلف همزمان میشد و همانطور که میدانید کمتر شهری میشد که از واحد های این مرکز آموزشی بی بهره شد و این امر عث شده است افرادی که امکان سفر به شهر های دیگر را ندارند به راحتی شهر خود یا نزدیک ترین شهر به محل زندگی خود بتوانند ادامه تحصیل بدهند .

شروع ثبت دانشگاه علمی کاربردی یک زه زمانی خاص و دو نوبت میشد . دواطلن ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی میتوانند مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org از شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مطلع شوند . همچنین میتوانند یک مشاوره تحصیلی تمامی اطلاعات مربوط به جزییات ثبت نام ، مراحل آن ، مدارک مورد نیاز آن ، زمان آن و . . . را کسب کنند این خصوص مرکز مشاوره آویژه میتواند همراه مناسبی برای تمامی متقاضیان ثب نام دانشگاه علمی کاربردی شد .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور هر سال دو نیمه صورت می گیرد که هر نیمه متقاضیان می توانند داشتن شرایط حداقل ، یعنی دست داشتن مک دیپلم معدل ۱۰ به لا و همچنین شرایط عمومی و خصوصی تحصیل اقدام به ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی کنند . شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور هم همانطور که گفته شد دو نیمه یعنی مهر ماه و بهمن ماه صورت می گیرد . شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور نیمه اول یعنی مهر ماه ، از اوایل مرداد ماه شروع می شود و یک زه زمانی خاص توسط سایت سازمان سنجش انجام می گیرد .

اما اگر فردی به هر دلیلی نتواند نیمه مهر ماه دانشگاه جامع علمی کاربردی ثبت نام کند می تواند شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور نیمه دوم یعنی بهمن ماه اقدام به ثبت‌ نام این مرکز آموزشی کند . شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور نیمه بهمن ماه از دی ماه آغاز می شود . تمامی داوطلن می توانند شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور هر کدام از نیمه های مهر ماه و بهمن ماه ورود به سایت سازمان سنجش و خرید کارت اعتری ثبت نام خود را شروع کنند و مراحل ابتدایی ثبت نام را انجام دهند .

شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و زمان دقیق آن را میتوانید سایت سازمان سنجش مشاهده کنید و یا به کمک مرکز مشاوره آویژه اطلاعات جامع و لازم را به آسانی و تنها تماس تلفنی به دست آورید .


بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه

شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه بهترین فرصت پیش روی تمامی افراد و داوطلنی است که به هر دلیلی نتوانسته اند نیمه اول ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی یعنی مهر ماه موفق به پذیرش این مرکز آموزشی شوند . شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه دی ماه آغاز می‌شود و یک زه زمانی خاص انجام می گیرد . داوطلنی که خواسر ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی می شند می توانند شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و ابتدا خرید کارت اعتری مراحل ابتدایی و اینترنتی ثبت‌نام خود را شروع کنند .

لازم به ذکر است که این مرحله یعنی ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی متقاضیان ید مدارک خود را به صورت عکس سایت مربوطه آپلود کنند . شاید برای برخی این تصور وجود داشته شد که شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه به صورت تکمیل ظرفیت و برخی رشته‌ها صورت بگیرد . اما ید گفت که چنین نیست و شما شروع ثبت نام بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی هم آنق آزادی عمل دارید که ثبت نام نیمه اول یعنی مهر ماه می توانید داشته شید به این معنی که تمامی رشته‌هایی که ثبت نام مهر ماه وجود دارد ثبت نام بهمن ماه نیز قابل انتخاب هستند و هیچ محدودیتی زمینه انتخاب رشته نیمه بهمن ماه برای متقاضیان وجود ندارد .


بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


سایر موارد مربوط به ریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

 • آزمون سنجش
 • نیج کنکور سراسری
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران

 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران

شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران نیز مانند تمام واحد های آموزشی دیگر دو نیمه مهرماه و بهمن ماه صورت میگیرد ، ثبت‌ نام نیمه مهر ماه از اوایل مرداد ماه آغاز می‌شود و ثبت نام نیمه بهمن ماه نیز دی ماه صورت می‌گیرد . اما نکته مهمی که مورد شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران وجود دارد این است که همانطور که پیش از این نیز ذکر کردیم واحدهای آموزشی شهر تهران هر واحد از دانشگاه علمی کاربردی تحت نظارت یک ارگان و نهاد خاص فعالیت می‌کند و رشته‌ هایی که آن واحد آموزشی تیس می شوند مرتبط فعالیت ،نیاز و اهداف آن ارگان ناظر می شد .

از این رو لازم است پیش از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران از طریق مشاوره تحصیلی از لیست رشته های واحد آموزشی مد نظر و اهداف که طی می کند مطلع شوید مرکز مشاوره آویژه می‌تواند این راس راهنمای مناسبی برای شما شد .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد

شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد هر ساله دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه صورت می گیرد و همزمان اعلام زمان دقیق شروع ثبت نام از طرف سازمان سنجش ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز آغاز می‌شود . دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز از واحدهای فعال این مرکز آموزشی میشد که هر سال شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد تعداد بسیار زیادی دانشجو رشته‌های مختلف این مرکز آموزشی قالب چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، کشاورزی و فرهنگ و هنر جذب و مشغول به تحصیل می شوند .

به دلیل موقعیت ویژه شهر مقدس مشهد که عث شده است امکان اشتغال آن برای جوانان بیشتر از برخی شهر های دیگر شد ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی می تواند فرصت مناسبی شد دانشجویان این شهر استفاده از سهمیه اشتغال بتوانند کنار شغل خود به ادامه تحصیل نیز بپردازند و تمامی کلاس‌های خود را مرکز آموزشی مورد نظر پایان هفته و یا ساعات غیر اداری تشکیل دهند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


برای اطلاع دقیق از ثبت نام علمی کاربردی ما

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور
 • خرید سریال ثبت نام کنکور

به این منظور متقاضیان ید هنگام ثبت نام گزینه سهمیه اشتغال را انتخاب کنند و ارائه گواهی اشتغال به مرکز آموزشی مورد نظر خود این تقاضا را داشته شند که کلاس های سی آنها به پایان هفته و یا ساعات غیر اداری انتقال پیدا کند . این امکان برای تمام واحد های آموزشی دیگر سطح کشور نیز وجود دارد و یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی مقایسه سایر مراکز آموزشی می شد و نشان دهنده حداکثر همکاری و سازگاری دانشجو است .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸ بدون کنکور


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۰:۵۵ توسط:avije موضوع: نظرات (0)