مرکز مشاوره آویژه مرکز مشاوره آویژه .

مرکز مشاوره آویژه

مدارک ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۸ بدون کنکور

به این مطلب امتیاز دهید

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یکی از مهمترین سوال ها و موضوعاتی است که ذهن تمامی متقاضیان دانشگاه جامع علمی کاربردی به وجود می آید . مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه چیزهایی می شد ؟ ؟ ؟ و یا این مدارک را به چه بخشی ید تحویل بدهند ؟ ؟ ؟ این مقاله می‌خواهیم له این مطلب بپردازیم که مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع مختلف و برای خانم ها و آقایان چه چیزهایی می شد .

همانطور که می دانید ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه ، مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و هر دو مقطع بدون کنکور صورت میگیرد که این یکی از برتری هایی است که عث شده است هر ساله تعداد کثیری دانشجو به دانشگاه جامع علمی کاربردی جذب شوند . نکته دیگری که وجود دارد این است که تنوع رشته ها این مرکز آموزشی بسیار زیاد است و این رشته ها قالب چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ،کشاورزی و فرهنگ و هنر حال ارائه هستند و ثبت نام تمامی این رشته ها شرایط یکسانی را دارد .

از طرفی دیگر تمامی واحدهای آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و شرایط اخذ شده برای پذیرش این دانشگاه برای عموم یکسان میشد . تمامی نکات ذکر شده عث شده است که اکثر افرادی که بنا به هر دلیلی موفق به ورود به دانشگاه نشده‌اند بتواند حداقل مدارک و حداقل شرایط رشته و شهر دلخواه خود ادامه تحصیل بدهند . جزئیات مربوط به مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را می توانید از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و یا یافت مشاوره تحصیلی از مراکز مربوطه به دست آورید . مرکز مشاوره آویژه یکی از مراکز مشاوره تحصیلی است که داشتن کا مجرب و تجربه به صورت تمام مدت می تواند به شما این راس کمک کند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یکی از موضوعاتی است که تمامی افراد خواهان ادامه تحصیل دانشگاه جامع علمی کاربردی ید پیش از اقدام به ثبت نام هر واحد از این مرکز آموزشی مورد آن کسب اطلاعات کنند و تمامی آنها را تهیه کنند . مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته تفاوت هایی هم دارند و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای آقایان و خانم ها نیز مواردی هم متفاوت است .

نکته ای که مورد مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد این است که لیست این مدارک مقاطع مختلف و همچنین نحوه ارائه این مدارک و روال اداری آن بسیار آسان تر است گذراندن این مرحله ثبت نام دیگر مراکز آموزشی کشور می شد و این مورد سعی شده است که سریع ترین زمان و صرف کمترین انرژی و وقت ارائه شود .

همانطور که همگی تجربه کرده اید تمامی اقدامات اداری همیشه مسئله ناقص بودن مدارک و نحوه ارائه آن و دوندگی های مربوط به آن موضوع آزار دهنده ای بوده است ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیز از این قضیه مستثنی آن نمی شد پس شما می توانید پیش از اقدام به ثبت‌ نام از طریق یک مشاوره تحصیلی از ریز مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و چگونگی عرضه این مدارک مطلع شوید مراحل ابتدایی ثبت نام خود را بدون هیچ مشکلی و سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانید .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور همانطور که گفتیم یکی از مزیت‌ های این مرکز آموزشی مقایسه سایر مراکز آموزشی سطح کشور می‌شد ، چرا که ارائه مدارک ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی مقایسه سایر مراکز آموزشی هم از نظر لیست مدارک و هم از نظر نحوه ارائه مدارک بسیار آسان تر می شد .

متقاضیان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند پس از اعلام شروع ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش ، مدارک خود را به صورت عکس صفحه مربوط به ثبت نام خود سایت سازمان سنجش آپلود کرده و پس از یید ثبت نام اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش ، می توانند اقدام به انجام مراحل حضوری ثبت نام خود واحد آموزش مورد نظر کرده ، مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور به جز چند مورد خاص بنا بر اساس سوابق تحصیلی میشد . موردی که مورد مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور وجود دارد این است که نیاز به مک پیش دانشگاهی نمی شد و تنها داشتن مک دیپلم هر کدام از شاخه های تحصیلی کفایت می‌کند .


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


برای اطلاع دقیق از ثبت نام علمی کاربردی ما

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور
 • خرید سریال ثبت نام کنکور

بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی همانطور که پیش از این ذکر شد تفاوت هایی مقطع کارشناسی ناپیوسته دارد و به سوابق تحصیلی دبیرسن یا به عرتی دیپلم مرتبط می‌شود تنها بر اساس سوابق تحصیلی فرد می شد . همچنین مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی برای آقایان و خانم ها مواردی دارای تفاوت می شد . اکنون اینجا مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی را برای شما بیان خواهیم کرد . . .

کپی و اصل مک دیپلم ، کپی و اصل کارت شناسایی ، کپی و اصل شناسنامه ، ۱۲ قطعه عکس تمام رخ به صورت سه چهار ، داشتن کارت پایان خدمت یا گواهی معافیت از خدمت برای آقایان ، همین طور برای افراد حال اشتغال داشتن گواهی اشتغال مهر و امضای رئیس یا لا ترین مقام مسئول ، آخرین حکم کارگزینی یا آخرین فیش حقوقی ، کپی برگ اول دفترچه بیمه ، از طرفی مورد افرادی که گواهی پایان تحصیل یا مک دیپلم آنها آماده نشده است داشتن گواهی ییدیه معدل الزامی می شد .


بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


سایر موارد مربوط به ریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

 • آزمون سنجش
 • نیج کنکور سراسری
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی که بر اساس سوابق تحصیلی دوران دبیرسن و مک دیپلم میشد متفاوت است و بر اساس مقطع کاردانی دانجشو می شد . نکته قابل ذکری که مورد کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی وجود دارد این است که برای ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته این مرکز آموزشی می توان هر مکی از مقطع کاردانی ، رشته دلخواه خود مقطع کارشناسی انتخاب رشته کرد .

اما حداکثر تعداد رشته ای که میتوان انتخاب رشته کارشناسی برگزید به طور معمول کمتر از مقطع کاردانی می شد . نکته‌ای که این ره وجود دارد این است که دانشجویی که مقطع کارشناسی ناپیوسته غیر مرتبط مک کاردانی قصد ادامه تحصیل دارد ید تمامی واحد های پیش نیاز آن رشته را بگذراند و تطبیق دهد . مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی به شرح زیر می شد . . . کپی و اصل مک کاردانی دانشجو ، کپی و اصل شناسنامه ، کپی و اصل کارت ملی ، دوازده قطعه عکس تمام رخ به صورت سه چهار ، داشتن کارت معافیت از خدمت یا گواهی پایان خدمت برای آقایان .

همین طور داشتن گواهی اشتغال برای افراد شاغل که ید این گواهی اشتغال مهر و امضای لاترین مقام ناظر بر واحد حال فعالیت شد ، کپی برگ اول دفترچه بیمه ، آخرین حکم کارگزینی یا آخرین فیش حقوقی یا قرار داد معتبر ، همچنین گواهی ییدیه معدل برای افرادی که گواهی پایان تحصیل آن ها صا نشده است .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

مدارک ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۸ بدون کنکور


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۳:۲۰ توسط:avije موضوع: نظرات (0)