مرکز مشاوره آویژه مرکز مشاوره آویژه .

مرکز مشاوره آویژه

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال

دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم فراگرفته و از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال

دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال توسط موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی مهارت زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن اردبیل سیس شده و خلخال – خیان ولیعصر- لاتر از هتل سپید وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


مطالب پیشنهادی برای مطالعه زمینه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال

دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران تشکیلات اسن اردبیل


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی مکانیک خوو
 • کاردانی فنی کامپیوتر – سیستم های کامپیوتری
 • کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
 • کاردانی فنی برق – برق صنعتی
 • کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لس
 • کاردانی حرفه ای امور تعاون

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری مکانیک خوو
 • مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی
 • مهندسی فناوری اطلاعات – طراحی صفحات وب
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تعاون

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال نیز ۱۰۳ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال

دانشگاه علمی کاربری فنی و حرفه ای خلخال اسن اردبیل و خلخال – خیان ولیعصر- لاتر از هتل سپید واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۴۵-۳۲۴۵۴۵۰۱ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال

خوابگاه ویژه براان می شد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : دارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به فنی و حرفه ای خلخال ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلخال


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۳:۳۲ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خبر اردبیل

دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم فراگرفته و از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل

دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل توسط سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن اردبیل سیس شده و اردبیل – خیان حافظ – کوچه شهید قهرمانی – پلاک ۵۰ وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته زن کنکور سراسری


مطالب پیشنهادی برای مطالعه زمینه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل

دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خبر اردبیل ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جمعیت هلال احمر اسن اردبیل


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی خبر اردبیل

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی خبر اردبیل مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی خبر اردبیل ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
 • کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی
 • کاردانی حرفه ای عکاسی خبری
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای خبرنگاری

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای عکاسی خبری
 • کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک
 • کارشناسی حرفه ای خبرنگاری – سیاسی و اقتصادی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر اردبیل

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی خبر اردبیل شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل نیز ۱۳۸ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی خبر اردبیل

دانشگاه علمی کاربری خبر اردبیل اسن اردبیل و اردبیل – خیان حافظ – کوچه شهید قهرمانی – پلاک ۵۰ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۴۵-۳۳۷۲۳۷۰۰ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی خبر اردبیل

مرکز یارانه ارزاق دولتی یافت می کند.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی خبر اردبیل مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به خبر اردبیل ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه راهنمای انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خبر اردبیل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۳۲:۳۱ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

مشاوره انتخاب رشته زبان کنکور سراسری ۹۸

مشاوره انتخاب رشته زن : انتخاب رشته زن برای علاقه مندان به این رشته موضوعی بسیار مهم میشد واقع علاقه مندان به این رشته یک انتخاب رشته ی ست سرنوشت خود را تعیین می کنند . انتخاب رشته زن برای داوطلن به دلیل رشته های تنوع کمتر نسبت به داوطلن دیگر رشته ها کارساده تری است .مهمترین مسئله انتخاب رشته زن انتخاب دانشگاه دلخواه میشد چرا که فرد از قبل تقری رشته مورد نظر خود را انتخاب نموده است . انتخاب رشته زن نکات مهمی مانند رتبه ، صد وس ، علاقه فردی ، توان مالی و … ید موردتوجه قرار گیرند . داوطلن میتوانند بعداز بررسی همه جانبه به منظور انتخاب رشته زن سایت سازمان سنجش اقدام نمایند . این مرحله داوطلب یافت فرمهای مربوط به انتخاب رشته زن اطلاعات خود را یید نموده و کد رشته محل های موردنظر خوا براساس اولویت های خود وارد میکند .


بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب رشته کنکور


مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن

مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن برای داوطلن رشته های زن میتواند ثمربخش شد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن نسبت به مشاوره حضوری مزایای بسیارزیادی دارد . مهمترین مزیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن برای داوطلنی است که امکان مراجعه حضوری ندارند اینصورت مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن بهترین گزینه میشد . یکی دیگر از مزایای مشاوره انتخاب رشته تلفنی زن ، صرف وقت وهزینه کمتراست . گاهی برای آن دسته از عزیزانی که توان مالی ندارند مشاوره ی تلفنی انتخاب رشته زن به صورت رایگان انجام میشود . طی مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن داوطلب میتواند اطلاعات کارنامه ای خود را اختیار مشاورین مجرب قرار دهد . دسترس قرار گرفتن اطلاعات برای مشاورین آنها میتوانند مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن براساس دانش وتجربیات چندساله خود به بهترین شکل ممکن انتخاب رشته زن را انجام دهند .


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری


مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد میتواند برای داوطلن مفید شد . مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد طی سالهای اخیر توجه به ادغام کنکور سراسری و آزاد بسیار مهم میشد . بعد از اعلام نیج ، داوطلن برای داشتن بینش ست از فرآیند انتخاب رشته نیازمند مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد هستند . مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد داوطلب از شرایط تحصیل دانشگاه آزاد مطلع میشود . امروزه گسترش شبکه های اجتماعی داوطلن میتوانند دسترسی به ابزار های ارتطی از خدمات مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد بهره ببرند . از جمله شبکه های مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد فضای مجازی میتوان به سایتهای مختلف و پیامرسانها اشاره کرد . یکی از بهترین سایتهای مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد سایت آویژه میشد . داوطلن سایت آویژه برای مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد از کمک مشاورین سابقه بهره مند میشوند .

برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن مشاوران انتخاب رشته آویژه

 • انتخاب رشته مجازی
 • انتخاب رشته سنجش
 • سازمان سنجش کارت اعتری
 • انتخاب رشته تجربی سنجش
 • رشته های دانشگاهی تجربی رتبه
 • تخمین رشته قبولی رتبه

بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته کنکور ریاضی


مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد

مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد ازساده ترین روشهای انتخاب رشته زن میشد . داوطلن میتوانند از هر نقطه کشوربه راحتی از خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد بهره مند شوند . این روش داوطلب اطلاعات کارنامه خود را اختیار مشاور قرار داده و مشاور تجزیه و تحلیل صد وس و رتبه ی داوطلب میتواند انتخاب رشته زن بهترین گزینه های ممکن را پیش روی او قرار دهد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد از سریعترین روشهای انتخاب رشته زن میشد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد این امکان را برای داوطلن فراهم آورده است که هر شرایطی بتوانند دانشگاه مورد نظر خود را برای ادامه ی تحصیل انتخاب نمایند . از دیگر مزایای مشاوره انتخاب رشته تلفنی زن دانشگاه آزاد این است که داوطلن هر ساعت از طول روز میتوانند به کارشناسان تجربه دسترسی داشته شند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه دولتی


دفترچه انتخاب رشته زن کنکور

دفترچه انتخاب رشته زن کنکور بعد از اعلام نیج کنکور توسط سازمان سنجش برروی سایت این سازمان قرار میگیرد . داوطلن مراجعه به سایت سازمان سنجش میتوانند دفترچه انتخاب رشته زن کنکور را به منظور انتخاب رشته زن یافت کنند . بعدازمطالعه کامل و دقیق دفترچه انتخاب رشته زن کنکور داوطلب ید انتخاب رشته زن خود را انجام دهد . دفترچه انتخاب رشته زن کنکور ، دارای چند بخش است که یک بخش از آن اطلاعات مربوط به پروسه انتخاب رشته زن شرح داده شده است ، بخش دیگر از دفترچه انتخاب رشته زن کنکور مربوط به گروه آزمایشی هنر است و قسمت انتهایی دفترچه انتخاب رشته زن توضیحاتی رابطه گروه زن آورده شده است . دفترچه انتخاب رشته کنکور زن چهار زیرگروه وجود دارد که داوطلب طبق علاقه شخصی و احتمال قبولی میتواند رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نماید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور


انتخاب رشته تجربی

بعد از قبولی ومجاز شدن کنکور فرآیند انتخاب رشته آغاز میشود . یافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلب از شرایط و ضوابط تعیین رشته مطلع میشود . طی سالهای اخیر توجه به افزایش تعداد داوطلن کنکور تجربی و رقابت شدید بین داوطلن برای کسب صندلی های دانشگاه ها ورشته های برتر انتخاب رشته تجربی به موضوعی مهم بدل شده است . رشته های دانشگاهی مجموعه علوم تجربی رشته های پزشکی و پیرا پزشکی متقاضیان زیادی دارند و از آنجاییکه این رشته ها دانشگاه های غیرانتفاعی ، پیام نور و … دانشجو نمیپذیرند ، قبولی آنها بسیار دشوار است . به همین دلیل انتخاب رشته اصولی یکی از ضروریات بحساب میاید . همچنین داوطلن عزیز بررسیها و مطالعات و کسب اطلاعات از فضای آکادمیک دانشگاه ها و آینده شغلی رشته ها انتخاب رشته ای مطمئن تر و موثرتر خواهند داشت .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


انتخاب رشته مجازی تجربی

توجه به اهمیت انتخاب رشته برای داوطلن رشته تجربی ، خدمات مشاوره ای بسیاری برای این گروه فراهم شده است . ازجمله آنها میتوان به انتخاب رشته مجازی اشاره کرد . مراکز مشاوره معتبر نرم افزار هایی را براساس قبولی های سالهای گذشته طراحی کرده اند که داوطلن میتوانند استفاده از آنها رشته هایی که احتمال قبولی آنها را دارند تخمین بزنند . انتخاب رشته مجازی روشی بسیار ساده و دسترس است چرا که بسیاری از سایت های مشاوره تحصیلی چنین نرم افزاری وجود دارد . این نرم افزار واقع دارای تمام رشته هایی است که افراد سنوات گذشته یک رتبه خاص پذیرفته شده اند . به این ترتیب فرد میتواند استفاده از این نرم افزار بفهمد که این رتبه کنکور سالهای گذشته چه رشته ای پذیرفته میشده است . این روش داوطلب میتواند برنامه ریزی مطمئن تری برای انتخاب رشته انجام دهد .

برای مشاوره قبولی رشته مورد علاقه خود ما

 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد رایگان
 • تعداد انتخاب ها انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • دفترچه انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد
 • دانلود دفترچه انتخاب رشته آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد رایگان
 • انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • ثبت نام دانشگاه آزاد
 • سایت دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه نکاتی می شود ؟


انتخاب رشته ریاضی

گروه ریاضی کنکور سراسری به دلیل کمتر بودن تعداد داوطلن نسبت به داوطلن کنکور تجربی ، انتخاب رشته قی راحت تر خواهد بود . داوطلن این گروه هم مانند آنچه ره داوطلن کنکور تجربی گفته شد بعد از یافت نیج اولیه که همان رتبه وتراز است ومشاهده مجاز شدن به انجام انتخاب رشته ، ید نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند . این مرحله داوطلب رشته ریاضی انتخاب های زیادی را پیش رو دارد و رقابت نسبت به رقابت بین داوطلن تجربی کمتر است . داوطلن میتوانند رشته های مشترک ریاضی فیزیک ادامه تحصیل دهند . دانشگاه های علمی کاربردی ، آزاد ، غیر انتفاعی ، دولتی و… این رشته ها دانشجو میپذیرند . داوطلن بررسی شرایط پذیرش دانشگاه ها ، امکانات ، علایق ، توان مالی وبسیاری عوامل دیگر که گفته متن بیان شده میتوانند انتخاب رشته ای موثر داشته شند .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته پرسری کنکور سراسری


انتخاب رشته انسانی

انتخاب رشته انسانی برای داوطلن این رشته از آن جهت حائز اهمیت است که این رشته یک دسته از رشته ها طرفداران بسیار زیادی دارد اما گروه دیگری از رشته ها محبوبیت کمتری دارند . رشته هایی مانند وکالت ، حسابداری و حقوق از جمله رشته های پر طرفدار این گروه میشد . اگر چه تعدادی از رشته های علوم انسانی خیلی مورد توجه قرار نمیگیرند اما آینده ای بسیار خوب انتظار این رشته هاست چه بسا که جوامع توسعه یافته رشته های علوم انسانی از مهمترین رشته ها میشد . داوطلن ید کی ست از روحیات فردی بهترین گزینه ها را انتخاب کنند وصرفا به دلیل مطرح بودن یک رشته جامعه آن را انتخاب نکنند . انتخاب رشته مرحله ای حساس است که ید به دقت انجام شود . داوطلن برای دستیابی به بهترین نیج و رهایی از سرگمی میتوانند از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته بهره ببرنند .


بیشتر بخوانید: تغییرات مهم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری


دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد بعد از اعلام نیج اولیه کنکور توسط سازمان سنجش کشور منتشر میشود . یافت دفترچه ی انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت سازمان سنجش و برای تمام داوطلن امکان پذیر میشد . این دفترچه شامل تمام رشته های مربوط به گروه های آزمایشی از جمله رشته های مربوط به مجموعه علوم تجربی ، علوم انسانی ، ریاضی ، هنر و زن های خارجی میشد . مجموعه ای از رشته ها دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد وجود دارد که داوطلب برای انتخاب آنها ید آزمون کنکور سراسری شرکت نماید . گروهی از رشته های دانشگاه آزاد که دفترچه نیستند به عنوان رشته های بدون آزمون شناخته میشوند بدین معنی که برای انتخاب این رشته ها نیازی به ثبت نام کنکور سراسری نمیشد . بیشتر رشته هایی که داوطلب ید از طریق آزمون انتخاب کند رشته های پزشکی و پیرا پزشکی میشند .

جهت انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد مشاوران ما

 • نیج کنکور سراسری
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد تجربی
 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی دانشگاه ازاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ریاضی
 • تراز قبولی دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • تعداد انتخاب رشته دانشگاه آزاد


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد


مشاوره برای انتخاب رشته

انتخاب رشته برای هر فرد مرحله ای مهم از زندگی هر شخص است و میتواند مسیر زندگی هر شخص را تعیین کند . لذا لازم است داوطلنی که قصد ورود به دانشگاه را دارند دید جامع و آگاهی از علایق شخصی خود رشته مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایند . از اینرو داشتن مشاوره برای انتخاب رشته صحیح امری لازم وضروری است . خوشبخنه امروزه وجود مراکز مشاوره تحصیلی متعدد و کارآمد افراد میتوانند به راحتی از مشاوره ی انتخاب رشته بهره مند شوند . مشاورانی که این حیطه کار میکنند توجه به تجربیات خود از کنکور سالهای گذشته و بررسی دقیق سوابق تحصیلی دانش آموزان دوره دبیرسن میتوانند رشته هایی که داوطلب توانایی بیشتری آنها دارد و احتمال موفقیت وی لاتر است را مشخص میکند . پس از آن طبق علایق شخصی داوطلب میتوان رشته ی مناسب را انتخاب نمود .


بیشتر بخوانید: چگونگی چینش رشته محل ها انتخاب رشته کنکور سراسری


نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری

داوطلنی که بعد از ماه ها تلاش نیج اولیه کنکور خود را مرداد ماه یافت میکنند وارد مرحله جدیدی از فرآیند کنکور میشوند . این مرحله داوطلنی که مجاز به انتخاب رشته شده اند پس از یافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری کمک مشاوران تحصیلی میتوانند طبق رشته امتحانی خود حداکثر ۱۵۰ کد رشته محل را انتخاب نمایند . انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد و دانشگاه های ملی به صورت جداگانه انجام میشود به این شکل که انتخاب رشته دانشگاه های سراسری از طریق سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت ( azmoon.iau.ac.ir ) انجام میشود . داوطلب استفاده از کد رهگیری که زمان ثبت نام کنکور یافت کرده وارد سامانه انتخاب رشته شده رشته محلهایی را که از قبل انتخاب نموده به ترتیب اولویت وارد مینماید . وارد نمودن کد رشته محل ها به صورت صحیح ید نهایت دقت را داشت .

برای انتخاب رشته زن ما

 • مشاوره انتخاب رشته ارشد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد سازمان سنجش
 • چه رتبه ای چه رشته ای؟
 • مشاوره تحصیلی انتخاب رشته
 • مشاوره انتخاب رشته نهم
 • مشاوره انتخاب رشته انلاین
 • نرم افزار انتخاب رشته تجربی
 • دانلود نرم افزار انتخاب رشته

بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری


انتخاب رشته کارشناسی ارشد

برای مدارج لاتر و پس از پایان دوره کارشناسی آندسته از دانشجویانی که موفق به یافت مک کارشناسی از دانشگاههای دارای مجوز از وزارت علوم شده شند ، میتوانند آزمون کارشناسی ارشد شرکت نمایند . آزمون کارشناسی ارشد داوطلب زمان ثبت نام اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش مجموعه امتحانی مورد نظر خود را قبل از برگزاری آزمون انتخاب مینماید . هر داوطلب میتواند یک مجموعه اصلی و یک مجموعه شناور شرکت نماید . پس از شرکت آزمون و یافت کارنامه اولیه داوطلنی که مجاز به انتخاب رشته هستند برای یافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد به سایت سازمان سنجش مراجعه مینمایند . اینجا نیز مانند کنکور سراسری داوطلن مطالعه دقیق دفترچه مییست کد رشته محل های مورد نظر را به صورت کاملا ست وارد نمایند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

مشاوره انتخاب رشته زن کنکور سراسری ۹۸


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۱:۳۴ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

مشاوره انتخاب رشته زبان کنکور سراسری ۹۸

مشاوره انتخاب رشته زن : انتخاب رشته زن برای علاقه مندان به این رشته موضوعی بسیار مهم میشد واقع علاقه مندان به این رشته یک انتخاب رشته ی ست سرنوشت خود را تعیین می کنند . انتخاب رشته زن برای داوطلن به دلیل رشته های تنوع کمتر نسبت به داوطلن دیگر رشته ها کارساده تری است .مهمترین مسئله انتخاب رشته زن انتخاب دانشگاه دلخواه میشد چرا که فرد از قبل تقری رشته مورد نظر خود را انتخاب نموده است . انتخاب رشته زن نکات مهمی مانند رتبه ، صد وس ، علاقه فردی ، توان مالی و … ید موردتوجه قرار گیرند . داوطلن میتوانند بعداز بررسی همه جانبه به منظور انتخاب رشته زن سایت سازمان سنجش اقدام نمایند . این مرحله داوطلب یافت فرمهای مربوط به انتخاب رشته زن اطلاعات خود را یید نموده و کد رشته محل های موردنظر خوا براساس اولویت های خود وارد میکند .


بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب رشته کنکور


مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن

مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن برای داوطلن رشته های زن میتواند ثمربخش شد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن نسبت به مشاوره حضوری مزایای بسیارزیادی دارد . مهمترین مزیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن برای داوطلنی است که امکان مراجعه حضوری ندارند اینصورت مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن بهترین گزینه میشد . یکی دیگر از مزایای مشاوره انتخاب رشته تلفنی زن ، صرف وقت وهزینه کمتراست . گاهی برای آن دسته از عزیزانی که توان مالی ندارند مشاوره ی تلفنی انتخاب رشته زن به صورت رایگان انجام میشود . طی مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن داوطلب میتواند اطلاعات کارنامه ای خود را اختیار مشاورین مجرب قرار دهد . دسترس قرار گرفتن اطلاعات برای مشاورین آنها میتوانند مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن براساس دانش وتجربیات چندساله خود به بهترین شکل ممکن انتخاب رشته زن را انجام دهند .


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری


مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد میتواند برای داوطلن مفید شد . مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد طی سالهای اخیر توجه به ادغام کنکور سراسری و آزاد بسیار مهم میشد . بعد از اعلام نیج ، داوطلن برای داشتن بینش ست از فرآیند انتخاب رشته نیازمند مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد هستند . مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد داوطلب از شرایط تحصیل دانشگاه آزاد مطلع میشود . امروزه گسترش شبکه های اجتماعی داوطلن میتوانند دسترسی به ابزار های ارتطی از خدمات مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد بهره ببرند . از جمله شبکه های مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد فضای مجازی میتوان به سایتهای مختلف و پیامرسانها اشاره کرد . یکی از بهترین سایتهای مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد سایت آویژه میشد . داوطلن سایت آویژه برای مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد از کمک مشاورین سابقه بهره مند میشوند .

برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن مشاوران انتخاب رشته آویژه

 • انتخاب رشته مجازی
 • انتخاب رشته سنجش
 • سازمان سنجش کارت اعتری
 • انتخاب رشته تجربی سنجش
 • رشته های دانشگاهی تجربی رتبه
 • تخمین رشته قبولی رتبه

بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته کنکور ریاضی


مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد

مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد ازساده ترین روشهای انتخاب رشته زن میشد . داوطلن میتوانند از هر نقطه کشوربه راحتی از خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد بهره مند شوند . این روش داوطلب اطلاعات کارنامه خود را اختیار مشاور قرار داده و مشاور تجزیه و تحلیل صد وس و رتبه ی داوطلب میتواند انتخاب رشته زن بهترین گزینه های ممکن را پیش روی او قرار دهد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد از سریعترین روشهای انتخاب رشته زن میشد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد این امکان را برای داوطلن فراهم آورده است که هر شرایطی بتوانند دانشگاه مورد نظر خود را برای ادامه ی تحصیل انتخاب نمایند . از دیگر مزایای مشاوره انتخاب رشته تلفنی زن دانشگاه آزاد این است که داوطلن هر ساعت از طول روز میتوانند به کارشناسان تجربه دسترسی داشته شند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه دولتی


دفترچه انتخاب رشته زن کنکور

دفترچه انتخاب رشته زن کنکور بعد از اعلام نیج کنکور توسط سازمان سنجش برروی سایت این سازمان قرار میگیرد . داوطلن مراجعه به سایت سازمان سنجش میتوانند دفترچه انتخاب رشته زن کنکور را به منظور انتخاب رشته زن یافت کنند . بعدازمطالعه کامل و دقیق دفترچه انتخاب رشته زن کنکور داوطلب ید انتخاب رشته زن خود را انجام دهد . دفترچه انتخاب رشته زن کنکور ، دارای چند بخش است که یک بخش از آن اطلاعات مربوط به پروسه انتخاب رشته زن شرح داده شده است ، بخش دیگر از دفترچه انتخاب رشته زن کنکور مربوط به گروه آزمایشی هنر است و قسمت انتهایی دفترچه انتخاب رشته زن توضیحاتی رابطه گروه زن آورده شده است . دفترچه انتخاب رشته کنکور زن چهار زیرگروه وجود دارد که داوطلب طبق علاقه شخصی و احتمال قبولی میتواند رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نماید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور


انتخاب رشته تجربی

بعد از قبولی ومجاز شدن کنکور فرآیند انتخاب رشته آغاز میشود . یافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلب از شرایط و ضوابط تعیین رشته مطلع میشود . طی سالهای اخیر توجه به افزایش تعداد داوطلن کنکور تجربی و رقابت شدید بین داوطلن برای کسب صندلی های دانشگاه ها ورشته های برتر انتخاب رشته تجربی به موضوعی مهم بدل شده است . رشته های دانشگاهی مجموعه علوم تجربی رشته های پزشکی و پیرا پزشکی متقاضیان زیادی دارند و از آنجاییکه این رشته ها دانشگاه های غیرانتفاعی ، پیام نور و … دانشجو نمیپذیرند ، قبولی آنها بسیار دشوار است . به همین دلیل انتخاب رشته اصولی یکی از ضروریات بحساب میاید . همچنین داوطلن عزیز بررسیها و مطالعات و کسب اطلاعات از فضای آکادمیک دانشگاه ها و آینده شغلی رشته ها انتخاب رشته ای مطمئن تر و موثرتر خواهند داشت .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


انتخاب رشته مجازی تجربی

توجه به اهمیت انتخاب رشته برای داوطلن رشته تجربی ، خدمات مشاوره ای بسیاری برای این گروه فراهم شده است . ازجمله آنها میتوان به انتخاب رشته مجازی اشاره کرد . مراکز مشاوره معتبر نرم افزار هایی را براساس قبولی های سالهای گذشته طراحی کرده اند که داوطلن میتوانند استفاده از آنها رشته هایی که احتمال قبولی آنها را دارند تخمین بزنند . انتخاب رشته مجازی روشی بسیار ساده و دسترس است چرا که بسیاری از سایت های مشاوره تحصیلی چنین نرم افزاری وجود دارد . این نرم افزار واقع دارای تمام رشته هایی است که افراد سنوات گذشته یک رتبه خاص پذیرفته شده اند . به این ترتیب فرد میتواند استفاده از این نرم افزار بفهمد که این رتبه کنکور سالهای گذشته چه رشته ای پذیرفته میشده است . این روش داوطلب میتواند برنامه ریزی مطمئن تری برای انتخاب رشته انجام دهد .

برای مشاوره قبولی رشته مورد علاقه خود ما

 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد رایگان
 • تعداد انتخاب ها انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • دفترچه انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد
 • دانلود دفترچه انتخاب رشته آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد رایگان
 • انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • ثبت نام دانشگاه آزاد
 • سایت دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه نکاتی می شود ؟


انتخاب رشته ریاضی

گروه ریاضی کنکور سراسری به دلیل کمتر بودن تعداد داوطلن نسبت به داوطلن کنکور تجربی ، انتخاب رشته قی راحت تر خواهد بود . داوطلن این گروه هم مانند آنچه ره داوطلن کنکور تجربی گفته شد بعد از یافت نیج اولیه که همان رتبه وتراز است ومشاهده مجاز شدن به انجام انتخاب رشته ، ید نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند . این مرحله داوطلب رشته ریاضی انتخاب های زیادی را پیش رو دارد و رقابت نسبت به رقابت بین داوطلن تجربی کمتر است . داوطلن میتوانند رشته های مشترک ریاضی فیزیک ادامه تحصیل دهند . دانشگاه های علمی کاربردی ، آزاد ، غیر انتفاعی ، دولتی و… این رشته ها دانشجو میپذیرند . داوطلن بررسی شرایط پذیرش دانشگاه ها ، امکانات ، علایق ، توان مالی وبسیاری عوامل دیگر که گفته متن بیان شده میتوانند انتخاب رشته ای موثر داشته شند .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته پرسری کنکور سراسری


انتخاب رشته انسانی

انتخاب رشته انسانی برای داوطلن این رشته از آن جهت حائز اهمیت است که این رشته یک دسته از رشته ها طرفداران بسیار زیادی دارد اما گروه دیگری از رشته ها محبوبیت کمتری دارند . رشته هایی مانند وکالت ، حسابداری و حقوق از جمله رشته های پر طرفدار این گروه میشد . اگر چه تعدادی از رشته های علوم انسانی خیلی مورد توجه قرار نمیگیرند اما آینده ای بسیار خوب انتظار این رشته هاست چه بسا که جوامع توسعه یافته رشته های علوم انسانی از مهمترین رشته ها میشد . داوطلن ید کی ست از روحیات فردی بهترین گزینه ها را انتخاب کنند وصرفا به دلیل مطرح بودن یک رشته جامعه آن را انتخاب نکنند . انتخاب رشته مرحله ای حساس است که ید به دقت انجام شود . داوطلن برای دستیابی به بهترین نیج و رهایی از سرگمی میتوانند از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته بهره ببرنند .


بیشتر بخوانید: تغییرات مهم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری


دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد بعد از اعلام نیج اولیه کنکور توسط سازمان سنجش کشور منتشر میشود . یافت دفترچه ی انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت سازمان سنجش و برای تمام داوطلن امکان پذیر میشد . این دفترچه شامل تمام رشته های مربوط به گروه های آزمایشی از جمله رشته های مربوط به مجموعه علوم تجربی ، علوم انسانی ، ریاضی ، هنر و زن های خارجی میشد . مجموعه ای از رشته ها دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد وجود دارد که داوطلب برای انتخاب آنها ید آزمون کنکور سراسری شرکت نماید . گروهی از رشته های دانشگاه آزاد که دفترچه نیستند به عنوان رشته های بدون آزمون شناخته میشوند بدین معنی که برای انتخاب این رشته ها نیازی به ثبت نام کنکور سراسری نمیشد . بیشتر رشته هایی که داوطلب ید از طریق آزمون انتخاب کند رشته های پزشکی و پیرا پزشکی میشند .

جهت انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد مشاوران ما

 • نیج کنکور سراسری
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد تجربی
 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی دانشگاه ازاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ریاضی
 • تراز قبولی دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • تعداد انتخاب رشته دانشگاه آزاد


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد


مشاوره برای انتخاب رشته

انتخاب رشته برای هر فرد مرحله ای مهم از زندگی هر شخص است و میتواند مسیر زندگی هر شخص را تعیین کند . لذا لازم است داوطلنی که قصد ورود به دانشگاه را دارند دید جامع و آگاهی از علایق شخصی خود رشته مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایند . از اینرو داشتن مشاوره برای انتخاب رشته صحیح امری لازم وضروری است . خوشبخنه امروزه وجود مراکز مشاوره تحصیلی متعدد و کارآمد افراد میتوانند به راحتی از مشاوره ی انتخاب رشته بهره مند شوند . مشاورانی که این حیطه کار میکنند توجه به تجربیات خود از کنکور سالهای گذشته و بررسی دقیق سوابق تحصیلی دانش آموزان دوره دبیرسن میتوانند رشته هایی که داوطلب توانایی بیشتری آنها دارد و احتمال موفقیت وی لاتر است را مشخص میکند . پس از آن طبق علایق شخصی داوطلب میتوان رشته ی مناسب را انتخاب نمود .


بیشتر بخوانید: چگونگی چینش رشته محل ها انتخاب رشته کنکور سراسری


نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری

داوطلنی که بعد از ماه ها تلاش نیج اولیه کنکور خود را مرداد ماه یافت میکنند وارد مرحله جدیدی از فرآیند کنکور میشوند . این مرحله داوطلنی که مجاز به انتخاب رشته شده اند پس از یافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری کمک مشاوران تحصیلی میتوانند طبق رشته امتحانی خود حداکثر ۱۵۰ کد رشته محل را انتخاب نمایند . انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد و دانشگاه های ملی به صورت جداگانه انجام میشود به این شکل که انتخاب رشته دانشگاه های سراسری از طریق سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت ( azmoon.iau.ac.ir ) انجام میشود . داوطلب استفاده از کد رهگیری که زمان ثبت نام کنکور یافت کرده وارد سامانه انتخاب رشته شده رشته محلهایی را که از قبل انتخاب نموده به ترتیب اولویت وارد مینماید . وارد نمودن کد رشته محل ها به صورت صحیح ید نهایت دقت را داشت .

برای انتخاب رشته زن ما

 • مشاوره انتخاب رشته ارشد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد سازمان سنجش
 • چه رتبه ای چه رشته ای؟
 • مشاوره تحصیلی انتخاب رشته
 • مشاوره انتخاب رشته نهم
 • مشاوره انتخاب رشته انلاین
 • نرم افزار انتخاب رشته تجربی
 • دانلود نرم افزار انتخاب رشته

بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری


انتخاب رشته کارشناسی ارشد

برای مدارج لاتر و پس از پایان دوره کارشناسی آندسته از دانشجویانی که موفق به یافت مک کارشناسی از دانشگاههای دارای مجوز از وزارت علوم شده شند ، میتوانند آزمون کارشناسی ارشد شرکت نمایند . آزمون کارشناسی ارشد داوطلب زمان ثبت نام اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش مجموعه امتحانی مورد نظر خود را قبل از برگزاری آزمون انتخاب مینماید . هر داوطلب میتواند یک مجموعه اصلی و یک مجموعه شناور شرکت نماید . پس از شرکت آزمون و یافت کارنامه اولیه داوطلنی که مجاز به انتخاب رشته هستند برای یافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد به سایت سازمان سنجش مراجعه مینمایند . اینجا نیز مانند کنکور سراسری داوطلن مطالعه دقیق دفترچه مییست کد رشته محل های مورد نظر را به صورت کاملا ست وارد نمایند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

مشاوره انتخاب رشته زن کنکور سراسری ۹۸


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۰:۳۷ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

مشاوره انتخاب رشته زبان کنکور سراسری ۹۸

مشاوره انتخاب رشته زن : انتخاب رشته زن برای علاقه مندان به این رشته موضوعی بسیار مهم میشد واقع علاقه مندان به این رشته یک انتخاب رشته ی ست سرنوشت خود را تعیین می کنند . انتخاب رشته زن برای داوطلن به دلیل رشته های تنوع کمتر نسبت به داوطلن دیگر رشته ها کارساده تری است .مهمترین مسئله انتخاب رشته زن انتخاب دانشگاه دلخواه میشد چرا که فرد از قبل تقری رشته مورد نظر خود را انتخاب نموده است . انتخاب رشته زن نکات مهمی مانند رتبه ، صد وس ، علاقه فردی ، توان مالی و … ید موردتوجه قرار گیرند . داوطلن میتوانند بعداز بررسی همه جانبه به منظور انتخاب رشته زن سایت سازمان سنجش اقدام نمایند . این مرحله داوطلب یافت فرمهای مربوط به انتخاب رشته زن اطلاعات خود را یید نموده و کد رشته محل های موردنظر خوا براساس اولویت های خود وارد میکند .


بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب رشته کنکور


مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن

مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن برای داوطلن رشته های زن میتواند ثمربخش شد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن نسبت به مشاوره حضوری مزایای بسیارزیادی دارد . مهمترین مزیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن برای داوطلنی است که امکان مراجعه حضوری ندارند اینصورت مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن بهترین گزینه میشد . یکی دیگر از مزایای مشاوره انتخاب رشته تلفنی زن ، صرف وقت وهزینه کمتراست . گاهی برای آن دسته از عزیزانی که توان مالی ندارند مشاوره ی تلفنی انتخاب رشته زن به صورت رایگان انجام میشود . طی مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن داوطلب میتواند اطلاعات کارنامه ای خود را اختیار مشاورین مجرب قرار دهد . دسترس قرار گرفتن اطلاعات برای مشاورین آنها میتوانند مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن براساس دانش وتجربیات چندساله خود به بهترین شکل ممکن انتخاب رشته زن را انجام دهند .


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری


مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد میتواند برای داوطلن مفید شد . مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد طی سالهای اخیر توجه به ادغام کنکور سراسری و آزاد بسیار مهم میشد . بعد از اعلام نیج ، داوطلن برای داشتن بینش ست از فرآیند انتخاب رشته نیازمند مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد هستند . مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد داوطلب از شرایط تحصیل دانشگاه آزاد مطلع میشود . امروزه گسترش شبکه های اجتماعی داوطلن میتوانند دسترسی به ابزار های ارتطی از خدمات مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد بهره ببرند . از جمله شبکه های مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد فضای مجازی میتوان به سایتهای مختلف و پیامرسانها اشاره کرد . یکی از بهترین سایتهای مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد سایت آویژه میشد . داوطلن سایت آویژه برای مشاوره انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد از کمک مشاورین سابقه بهره مند میشوند .

برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن مشاوران انتخاب رشته آویژه

 • انتخاب رشته مجازی
 • انتخاب رشته سنجش
 • سازمان سنجش کارت اعتری
 • انتخاب رشته تجربی سنجش
 • رشته های دانشگاهی تجربی رتبه
 • تخمین رشته قبولی رتبه

بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته کنکور ریاضی


مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد

مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد ازساده ترین روشهای انتخاب رشته زن میشد . داوطلن میتوانند از هر نقطه کشوربه راحتی از خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد بهره مند شوند . این روش داوطلب اطلاعات کارنامه خود را اختیار مشاور قرار داده و مشاور تجزیه و تحلیل صد وس و رتبه ی داوطلب میتواند انتخاب رشته زن بهترین گزینه های ممکن را پیش روی او قرار دهد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد از سریعترین روشهای انتخاب رشته زن میشد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد این امکان را برای داوطلن فراهم آورده است که هر شرایطی بتوانند دانشگاه مورد نظر خود را برای ادامه ی تحصیل انتخاب نمایند . از دیگر مزایای مشاوره انتخاب رشته تلفنی زن دانشگاه آزاد این است که داوطلن هر ساعت از طول روز میتوانند به کارشناسان تجربه دسترسی داشته شند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه دولتی


دفترچه انتخاب رشته زن کنکور

دفترچه انتخاب رشته زن کنکور بعد از اعلام نیج کنکور توسط سازمان سنجش برروی سایت این سازمان قرار میگیرد . داوطلن مراجعه به سایت سازمان سنجش میتوانند دفترچه انتخاب رشته زن کنکور را به منظور انتخاب رشته زن یافت کنند . بعدازمطالعه کامل و دقیق دفترچه انتخاب رشته زن کنکور داوطلب ید انتخاب رشته زن خود را انجام دهد . دفترچه انتخاب رشته زن کنکور ، دارای چند بخش است که یک بخش از آن اطلاعات مربوط به پروسه انتخاب رشته زن شرح داده شده است ، بخش دیگر از دفترچه انتخاب رشته زن کنکور مربوط به گروه آزمایشی هنر است و قسمت انتهایی دفترچه انتخاب رشته زن توضیحاتی رابطه گروه زن آورده شده است . دفترچه انتخاب رشته کنکور زن چهار زیرگروه وجود دارد که داوطلب طبق علاقه شخصی و احتمال قبولی میتواند رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نماید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور


انتخاب رشته تجربی

بعد از قبولی ومجاز شدن کنکور فرآیند انتخاب رشته آغاز میشود . یافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلب از شرایط و ضوابط تعیین رشته مطلع میشود . طی سالهای اخیر توجه به افزایش تعداد داوطلن کنکور تجربی و رقابت شدید بین داوطلن برای کسب صندلی های دانشگاه ها ورشته های برتر انتخاب رشته تجربی به موضوعی مهم بدل شده است . رشته های دانشگاهی مجموعه علوم تجربی رشته های پزشکی و پیرا پزشکی متقاضیان زیادی دارند و از آنجاییکه این رشته ها دانشگاه های غیرانتفاعی ، پیام نور و … دانشجو نمیپذیرند ، قبولی آنها بسیار دشوار است . به همین دلیل انتخاب رشته اصولی یکی از ضروریات بحساب میاید . همچنین داوطلن عزیز بررسیها و مطالعات و کسب اطلاعات از فضای آکادمیک دانشگاه ها و آینده شغلی رشته ها انتخاب رشته ای مطمئن تر و موثرتر خواهند داشت .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


انتخاب رشته مجازی تجربی

توجه به اهمیت انتخاب رشته برای داوطلن رشته تجربی ، خدمات مشاوره ای بسیاری برای این گروه فراهم شده است . ازجمله آنها میتوان به انتخاب رشته مجازی اشاره کرد . مراکز مشاوره معتبر نرم افزار هایی را براساس قبولی های سالهای گذشته طراحی کرده اند که داوطلن میتوانند استفاده از آنها رشته هایی که احتمال قبولی آنها را دارند تخمین بزنند . انتخاب رشته مجازی روشی بسیار ساده و دسترس است چرا که بسیاری از سایت های مشاوره تحصیلی چنین نرم افزاری وجود دارد . این نرم افزار واقع دارای تمام رشته هایی است که افراد سنوات گذشته یک رتبه خاص پذیرفته شده اند . به این ترتیب فرد میتواند استفاده از این نرم افزار بفهمد که این رتبه کنکور سالهای گذشته چه رشته ای پذیرفته میشده است . این روش داوطلب میتواند برنامه ریزی مطمئن تری برای انتخاب رشته انجام دهد .

برای مشاوره قبولی رشته مورد علاقه خود ما

 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد رایگان
 • تعداد انتخاب ها انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • دفترچه انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد
 • دانلود دفترچه انتخاب رشته آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد رایگان
 • انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • ثبت نام دانشگاه آزاد
 • سایت دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه نکاتی می شود ؟


انتخاب رشته ریاضی

گروه ریاضی کنکور سراسری به دلیل کمتر بودن تعداد داوطلن نسبت به داوطلن کنکور تجربی ، انتخاب رشته قی راحت تر خواهد بود . داوطلن این گروه هم مانند آنچه ره داوطلن کنکور تجربی گفته شد بعد از یافت نیج اولیه که همان رتبه وتراز است ومشاهده مجاز شدن به انجام انتخاب رشته ، ید نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند . این مرحله داوطلب رشته ریاضی انتخاب های زیادی را پیش رو دارد و رقابت نسبت به رقابت بین داوطلن تجربی کمتر است . داوطلن میتوانند رشته های مشترک ریاضی فیزیک ادامه تحصیل دهند . دانشگاه های علمی کاربردی ، آزاد ، غیر انتفاعی ، دولتی و… این رشته ها دانشجو میپذیرند . داوطلن بررسی شرایط پذیرش دانشگاه ها ، امکانات ، علایق ، توان مالی وبسیاری عوامل دیگر که گفته متن بیان شده میتوانند انتخاب رشته ای موثر داشته شند .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته پرسری کنکور سراسری


انتخاب رشته انسانی

انتخاب رشته انسانی برای داوطلن این رشته از آن جهت حائز اهمیت است که این رشته یک دسته از رشته ها طرفداران بسیار زیادی دارد اما گروه دیگری از رشته ها محبوبیت کمتری دارند . رشته هایی مانند وکالت ، حسابداری و حقوق از جمله رشته های پر طرفدار این گروه میشد . اگر چه تعدادی از رشته های علوم انسانی خیلی مورد توجه قرار نمیگیرند اما آینده ای بسیار خوب انتظار این رشته هاست چه بسا که جوامع توسعه یافته رشته های علوم انسانی از مهمترین رشته ها میشد . داوطلن ید کی ست از روحیات فردی بهترین گزینه ها را انتخاب کنند وصرفا به دلیل مطرح بودن یک رشته جامعه آن را انتخاب نکنند . انتخاب رشته مرحله ای حساس است که ید به دقت انجام شود . داوطلن برای دستیابی به بهترین نیج و رهایی از سرگمی میتوانند از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته بهره ببرنند .


بیشتر بخوانید: تغییرات مهم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری


دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد بعد از اعلام نیج اولیه کنکور توسط سازمان سنجش کشور منتشر میشود . یافت دفترچه ی انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت سازمان سنجش و برای تمام داوطلن امکان پذیر میشد . این دفترچه شامل تمام رشته های مربوط به گروه های آزمایشی از جمله رشته های مربوط به مجموعه علوم تجربی ، علوم انسانی ، ریاضی ، هنر و زن های خارجی میشد . مجموعه ای از رشته ها دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد وجود دارد که داوطلب برای انتخاب آنها ید آزمون کنکور سراسری شرکت نماید . گروهی از رشته های دانشگاه آزاد که دفترچه نیستند به عنوان رشته های بدون آزمون شناخته میشوند بدین معنی که برای انتخاب این رشته ها نیازی به ثبت نام کنکور سراسری نمیشد . بیشتر رشته هایی که داوطلب ید از طریق آزمون انتخاب کند رشته های پزشکی و پیرا پزشکی میشند .

جهت انتخاب رشته زن دانشگاه آزاد مشاوران ما

 • نیج کنکور سراسری
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد تجربی
 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی دانشگاه ازاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ریاضی
 • تراز قبولی دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • تعداد انتخاب رشته دانشگاه آزاد


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد


مشاوره برای انتخاب رشته

انتخاب رشته برای هر فرد مرحله ای مهم از زندگی هر شخص است و میتواند مسیر زندگی هر شخص را تعیین کند . لذا لازم است داوطلنی که قصد ورود به دانشگاه را دارند دید جامع و آگاهی از علایق شخصی خود رشته مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایند . از اینرو داشتن مشاوره برای انتخاب رشته صحیح امری لازم وضروری است . خوشبخنه امروزه وجود مراکز مشاوره تحصیلی متعدد و کارآمد افراد میتوانند به راحتی از مشاوره ی انتخاب رشته بهره مند شوند . مشاورانی که این حیطه کار میکنند توجه به تجربیات خود از کنکور سالهای گذشته و بررسی دقیق سوابق تحصیلی دانش آموزان دوره دبیرسن میتوانند رشته هایی که داوطلب توانایی بیشتری آنها دارد و احتمال موفقیت وی لاتر است را مشخص میکند . پس از آن طبق علایق شخصی داوطلب میتوان رشته ی مناسب را انتخاب نمود .


بیشتر بخوانید: چگونگی چینش رشته محل ها انتخاب رشته کنکور سراسری


نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری

داوطلنی که بعد از ماه ها تلاش نیج اولیه کنکور خود را مرداد ماه یافت میکنند وارد مرحله جدیدی از فرآیند کنکور میشوند . این مرحله داوطلنی که مجاز به انتخاب رشته شده اند پس از یافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری کمک مشاوران تحصیلی میتوانند طبق رشته امتحانی خود حداکثر ۱۵۰ کد رشته محل را انتخاب نمایند . انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد و دانشگاه های ملی به صورت جداگانه انجام میشود به این شکل که انتخاب رشته دانشگاه های سراسری از طریق سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت ( azmoon.iau.ac.ir ) انجام میشود . داوطلب استفاده از کد رهگیری که زمان ثبت نام کنکور یافت کرده وارد سامانه انتخاب رشته شده رشته محلهایی را که از قبل انتخاب نموده به ترتیب اولویت وارد مینماید . وارد نمودن کد رشته محل ها به صورت صحیح ید نهایت دقت را داشت .

برای انتخاب رشته زن ما

 • مشاوره انتخاب رشته ارشد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد سازمان سنجش
 • چه رتبه ای چه رشته ای؟
 • مشاوره تحصیلی انتخاب رشته
 • مشاوره انتخاب رشته نهم
 • مشاوره انتخاب رشته انلاین
 • نرم افزار انتخاب رشته تجربی
 • دانلود نرم افزار انتخاب رشته

بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری


انتخاب رشته کارشناسی ارشد

برای مدارج لاتر و پس از پایان دوره کارشناسی آندسته از دانشجویانی که موفق به یافت مک کارشناسی از دانشگاههای دارای مجوز از وزارت علوم شده شند ، میتوانند آزمون کارشناسی ارشد شرکت نمایند . آزمون کارشناسی ارشد داوطلب زمان ثبت نام اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش مجموعه امتحانی مورد نظر خود را قبل از برگزاری آزمون انتخاب مینماید . هر داوطلب میتواند یک مجموعه اصلی و یک مجموعه شناور شرکت نماید . پس از شرکت آزمون و یافت کارنامه اولیه داوطلنی که مجاز به انتخاب رشته هستند برای یافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد به سایت سازمان سنجش مراجعه مینمایند . اینجا نیز مانند کنکور سراسری داوطلن مطالعه دقیق دفترچه مییست کد رشته محل های مورد نظر را به صورت کاملا ست وارد نمایند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

مشاوره انتخاب رشته زن کنکور سراسری ۹۸


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۸:۴۴ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری ۹۸

مشاوره انتخاب رشته هنر : انتخاب رشته هنر زمانی به بیشترین اهمیت خود میرسد که فرد پشت سر گذاشتن یک پله بسیار سخت و بزرگ مانند کنکور میخواهد برای تحصیل خود یک دانشگاه و رشته را انتخاب کند . برای انتخاب رشته هنر شخص ید حتما کنکور هنر شرکت کرده شد . پس از قبول شدن کنکور گروه آزمایشی هنر فرد میتواند به انتخاب رشته هنر بپردازد . قبولی فرد کنکور هنر به منزله مجاز شدن برای انتخاب رشته هنر است اما نکات مهمی برای این کار وجود دارد که از قبول شدن کنکور نیز پر اهمیت تر است . برای انتخاب رشته هنر شخص ید اطلاعات بسیاری مورد این رشته و گرایش ها و زمینه های مربوط به آن داشته شد . انتخاب رشته هنر از این جهت اهمیت بسیار دارد که فرد میتواند یابد که رشته هنر چه گوناگونی و تنوعی زیر گروه و شاخه تحصیلی دارد .


بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب رشته کنکور


نحوه انتخاب رشته

نحوه انتخاب رشته برای متقاضیان انتخاب رشته هنر نیاز به توضیح چندانی ندارد زیرا بطور کامل سایت سازمان سنجش و آموزش کشور توضیح و شرح داده شده است . همانطور که میدانید برای انتخاب رشته ابتدا ید کنکور سراسری مجاز شد . کنکور و آزمون دانشگاه سراسری و آزاد همه رشته ها و گروه های آموزشی که شامل هنر هم میشود ، مشترک است و داوطلبین این دو دانشگاه مرحله انتخاب رشته هم مشترک هستند .

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری و راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد زیر گروه هنر بصورت مشترک و کامل دفترچه منج گردیده است . دفترچه انتخاب رشته هنر تمامی کد محل رشته ها ج شده و همه مراحل انتخاب رشته و نحوه انتخاب رشته و همچنین ثبت نام دانشگاه آنها وجود دارد و این امر برای متقاضیان کنکور هنر بسیار ساده شده است .


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری


مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر

مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر یک روش بسیار کار آمد برای آن دسته از متقاضیان تحصیل دانشگاه ها و رشته های زیر گروه هنر است که امکان مشاوره بصورت حضوری و یا حتی آنلاین را ندارند . مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر تنها یافتن یک مرکز مشاوره تلفنی معتبر و تماس آن امکان پذیر است . البته یک نکته بسیار مهم این است که مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر به اندازه مشاوره حضوری نمیتواند اطلاعاتی همه جانبه اختیار فرد بگذارد و امکان انتخاب رشته هنر برای افراد آن وجود ندارد و صرفا جهت یافت مشاوره است . مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر میتواند اطلاعاتی از قبیل انواع رشته ها و زیر گروه ها و جزئیات مربوط به ظرفیت و پذیرش و ثبت نام آنها و همچنین مشاوره فردی برای انتخاب رشته را اختیار متقاضی بگذارد و هزینه آن بسیار کمتر از سایر انواع مشاوره ها است .


بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته کنکور ریاضی


انتخاب رشته تحصیلی

به طبع یکی از انواع انتخاب رشته تحصیلی برای متقاضیان مجاز شده کنکور گروه آزمایشی هنر میتواند مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر شد اما غیر از این راه بسیاری از انواع راه ها وجود دارد که فرد آنها به سادگی میتواند به سوالات ذهنی خود مورد انتخاب رشته هنر دست یابد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر میتواند کمی قسمتی پاسخ سوالات فرد را بدهد اما قسمت اعظم انتخاب رشته کردن واقع یافتن علاقه است .

مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر یک مشاور نمیتواند فرد و شخصیت و علایق او را بشناسد و به او انتخاب رشته که یک امر آینده ساز و بسیار مهم است کمک کند . برای مشاوره گرفتن مورد انتخاب رشته به چیزی را تر از مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر نیاز است . اما بسیاری از جزئیات مهم انتخاب رشته و شناخت رشته تحصیلی و سوالات ذهنی افراد مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر پاسخ داده خواهد شد .

برای انتخاب رشته هنر ما

 • مشاوره انتخاب رشته ارشد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد سازمان سنجش
 • چه رتبه ای چه رشته ای؟
 • مشاوره تحصیلی انتخاب رشته
 • مشاوره انتخاب رشته نهم
 • مشاوره انتخاب رشته انلاین
 • نرم افزار انتخاب رشته تجربی
 • دانلود نرم افزار انتخاب رشته

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه دولتی


مشاوره انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد برای آن دسته از افراد که متقاضی تحصیل رشته های هنر دانشگاه آزاد هستند به خوبی این متن شرح داده خواهد شد . برای مشاوره انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد شخص ید ابتدا از جزئیات مربوط به واحد های دانشگاهی هنر دانشگاه آزاد و رشته ها و زیر گروه های مربوط به رشته هنر و دانشگاه آزاد اطلاع پیدا کند . مشاوره انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد میتواند بصورت حضوری یا آنلاین شد و یا میتوان از مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد نیز برای یافت اطلاعات استفاده کرد . مشاوره انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد یک بخش مهم برای یک مشاور دارد و آن آشنا ساختن فرد رشته های مربوط به گروه آزمایشی هنر است که زه رتبه مجاز شده آن برای فرد شد . برای مشاوره انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد توجه به میزان علاقه نیز یک رکن اساسی است .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور


انتخاب رشته کارشناسی ارشد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد نیز یک دغدغه مهم برای آن دسته از متقاضیان و داوطلن است که مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و گروه آزمایشی هنر نیاز به مشاوره انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد یا سراسری دارند . اگر چه تمامی دانشگاه های کشور از قبیل پیام نور ، علمی کاربردی ، سما ، پردیس خودگردان و غیره نیز رشته های هنر مقطع کارشناسی ارشد تیس میشوند اما پر متقاضی ترین و پر طرفدار ترین دانشگاه ها بین این مراکز که رشته های هنر را مقاطع تحصیلی مختلف به خود اختصاص میدهند دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد هستند که سالانه چندین هزار نفر کنکور این دو دانشگاه که هماهنگ برگزار میشود شرکت میکنند . پس از قبول شدن کنکور این دو دانشگاه فرد به یک مشاوره انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد و سراسری جامع که سوالات او را برطرف کند نیازمند است .

جهت انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد مشاوران ما

 • نیج کنکور سراسری
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد تجربی
 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی دانشگاه ازاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ریاضی
 • تراز قبولی دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • تعداد انتخاب رشته دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد

مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد برای کاربران و داوطلن کنکوری بهترین روش و ساده ترین و صد البته کم هزینه ترین روش مشاوره انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد است . برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد شخص تنها تماس گرفتن یک مرکز میتواند جزئیات موجود ذهن خود را تلفنی بپرسد و پاسخ بسیاری سوالات و ابهامات ذهنی خود را بیابد . یک مرکز مشاوره معتبر امکان مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد امکان پذیر است و این مراکز یک شماره تلفن اختصاصی دارند که هزینه مشاوره فرد را از قبض تلفن او کسر خواهند کرد . برای یافتن یک مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد مفید و کار آمد کمی تحقیق و جست و جو لازم است و زحمت زیادی استفاده از این روش وجود ندارد . تهیه دفترچه کنکور سراسری نیز یک روش بسیار کار آمد برای کسب اطلاعات است .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه نکاتی می شود ؟


تحصیل بدون کنکور رشته هنر

امکان تحصیل بدون کنکور هنر بسیاری از دانشگاه های کشور وجود دارد . دانشگاه هایی مانند دانشگاه آزاد و پیام نور و علمی کاربردی و حتی سراسری بدون کنکور و مقطع کاردانی و کارشناسی امکان پذیرش بدون کنکور دانشجو دارند . رشته های زیر از رشته های بدون کنکور هنر هستند :


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته پرسری کنکور سراسری


لیست رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه روزانه

 • فرش
 • هنرهای صناعی
 • طراحی صنعتی
 • هنر اسلامی
 • سن شناسی
 • صنایع دستی
 • مرمت بناهای ریخی
 • مرمت آثار ریخی

بیشتر بخوانید: تغییرات مهم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری


لیست رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه های پیام نور

 • ارتط تصویری
 • عکاسی
 • نقاشی
 • هنر اسلامی
 • هنرهای صناعی
 • طراحی پارچه
 • صنایع دستی
 • فرش
 • مرمت بناهای ریخی

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد


لیست رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه های پیام نور

 • کاردانی گرافیک
 • نوازندگی موسیقی ایرانی
 • مرمت بناهای ریخی
 • هنر اسلامی
 • کبت و نگارگری
 • تلویزیون و هنرهای دیجیلی
 • طراحی صنعتی
 • ارتط تصویری
 • زیگری
 • مرمت بناهای ریخی
 • طراحی لس
 • سینما
 • نقاشی
 • ادبیات نمایشی
 • طراحی و ساخت طلا و جواهر

بیشتر بخوانید: چگونگی چینش رشته محل ها انتخاب رشته کنکور سراسری


دفترچه انتخاب رشته هنر کنکور

دفترچه انتخاب رشته هنر کنکور هر سال بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور یک مهلت خاص قرار میگیرد . این مهلت معمولا نزدیک به انتخاب رشته است . برای یافت دفترچه انتخاب رشته هنر کنکور کافی است شخص بصورت آنلاین به آس اینترنتی سایت سازمان سنجش مراجعه کند . دفترچه انتخاب رشته هنر کنکور را ید از اینترنت دانلود کرد و یا از کافی نت ها تهیه نمود . دفترچه انتخاب رشته هنر کنکور لیست تمامی رشته ها و دانشگاه ها و کد انتخاب رشته آنها ثبت شده است . این دفترچه همچنین زمان و مهلت انتخاب رشته و ثبت نام وجود دارد . دفترچه انتخاب رشته هنر کنکور برای دانشگاه آزاد و سراسری مشترک است و مانند کنکور این دو دانشگاه که بصورت مشترک برگزار میشود میشد . تهیه این دفترچه از سایت سازمان سنجش به فرد برای انتخاب رشته صحیح کمک فراوانی خواهد کرد .

برای مشاوره قبولی رشته مورد علاقه خود ما

 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد رایگان
 • تعداد انتخاب ها انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • دفترچه انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد
 • دانلود دفترچه انتخاب رشته آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد رایگان
 • انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • ثبت نام دانشگاه آزاد
 • سایت دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور سراسری


لیست رشته های مربوط به گروه آزمایشی هنر

گروه آزمایشی هنر رشته ها و گرایش های متنوعی از آشپزی گرفته طراحی لس و موسیقی و نقاشی یا همان گرافیک دارد . لیست زیر شامل بسیاری از این رشته ها است :

کاردانی حرفه ای انیمیشن ، کاردانی حرفه ای زیگری ، کاردانی حرفه ای سینما ، تدوین فیلم کاردانی حرفه ای سینما ، تصویربرداری ، کاردانی حرفه ای سینما ، تهیه و تولید فیلم ، کاردانی حرفه ای سینما ، فیلمسازی ، خبری ، کاردانی حرفه ای کارگردانی هنری زی های رایان های ، کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی ، کاردانی حرفه ای گریم ، کاردانی حرفه ای هنرهای نمایشی ،

طراحی صحنه ، کاردانی حرفه ای هنرهای نمایشی ، نمایش عروسکی ، جلوههای ویژه ، کاردانی حرفه ای سینما ، صدابرداری ، کاردانی حرفه ای سینما ، کاردانی حرفه ای خوشنویسی ، کاردانی حرفه ای معماری ، معماری داخلی ، کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی ، عکاسی ، کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی ، گرافیک ، کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی ، نقاشی ، کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی ، نقاشی ایرانی ، کاردانی حرفه ای سینما ، فیلمنامه نویسی ، کاردانی حرفه ای عکاسی


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری


دیگر رشته های موجود لیست رشته های هنر

لیست رشته های هنر محدود به موارد لا نیست و از موارد زیر نیز زمره رشته های زیر گروه هنر میتوان یاد کرد :

کاردانی حرفه ای امور فرهنگی ، کاردانی حرفه ای امور فرهنگی ، امور موزه ، کاردانی حرفه ای امور فرهنگی ، ویراسری ، کاردانی حرفه ای امور کبداری و اطلاعرسانی ، کاردانی حرفه ای تبلیغات ، کاردانی حرفه ای تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان ، کاردانی حرفه ای خادمی مسجد ، کاردانی حرفه ای روابط عمومی ، کاردانی حرفه ای آشپزی ، کاردانی حرفه ای قنادی ، کاردانی حرفه ای گردشگری ، کاردانی حرفه ای هتلداری ، کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لس ، کاردانی حرفه ای دوختهای سنتی ایران ، کاردانی حرفه ای طراحی لس ، کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم ، کاردانی حرفه ای مروج اندیشه و تربیت اسلامی ، کارشناسی گرافیک ، کارشناسی هنرهای تجسمی حرفه ای

برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر مشاوران انتخاب رشته آویژه

 • انتخاب رشته مجازی
 • انتخاب رشته سنجش
 • سازمان سنجش کارت اعتری
 • انتخاب رشته تجربی سنجش
 • رشته های دانشگاهی تجربی رتبه
 • تخمین رشته قبولی رتبه

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی


لیست رشته های کارشناسی گروه آزمایشی هنر

این لیست میتوان موارد زیر را بصورت مختصرا نام برد :

ارتط تصویری ، معماری داخلی ، تلویزیون و هنرهای دیجیل ، مهندسی معماری ، مهندسی شهرسازی ، طراحی لس ، نقاشی ، عکاسی ، طراحی صنعتی ، زیگری ، طراحی پارچه ، کارگردانی ، نمایش عروسکی ، ادبیات نمایشی ، سن‌شناسی و مرمت بناهای ریخی ، هنرهای تجسمی – نقاشی ، گرافیک – گرافیک ، نقشه‌کشی معماری – معماری ، تصویربرداری ، طراحی چاپ ، طراحی و دوخت – طراحی و دوخت ، معماری ، ارتط تصویری ، کارشناسی حرفه‌ای گرافیک – تصویرسازی ، گردشگری ، هتلداری ، طراحی پارچه و نساجی ، کارگردانی ، مدیریت فرهنگ و هنر ، تدوین فیلم ، امور فرهنگی ، ویراسری ، تربیت معلم قران

و رشته های :

 • مرمت و احیای بناهای ریخی
 • هنر اسلامی
 • نوازندگی موسیقی ایرانی
 • آهنگسازی ، موسیقی نظامی
 • آهنگسازی
 • عکاسی
 • ارتط تصویری

نیز دسته این رشته ها جای دارند .

سخن آخر متقاضیان تحصیل گروه هنر

مشاوره انتخاب رشته انلاین میتواند شامل مواردی همچون همین متن شد اما برای انتخاب رشته راه های دیگری وجود دارد که بسیار آسان تر از مشاوره حضوری است . از این راه ها میتوان انتخاب رشته مجازی کنکور ، مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، تست انلاین انتخاب رشته و سای روش ها را نام برد . اما یک نکته بسیار حیاتی برای انتخاب رشته گروه آزمایشی هنر وجود دارد و ان اطلاع از میزان علاقمندی و استعداد این گروه آزمایشی است که میتوان آینده تحصیل این افراد و زندگی شخصی که این رشته ها بر میگزیند اثر مستقیم داشته شد پس استفاده از مشاوره برای انتخاب رشته خود و آینده تحصیلی خود کوشا شید .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری ۹۸


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۷:۴۵ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بازرگانی استان آذربایجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم فراگرفته و از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت، معدن و تجارت زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن آذریجان غربی سیس شده و ارومیه – خیان جمهوری-روبه روی مسجد علی ابن ابی طالب وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری


مطالب پیشنهادی برای مطالعه زمینه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن آذریجان غربی


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – لجستیک و زنجیره مین
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی مجتمع های تجاری
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی توزیع کالا و خدمات
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – بهره وری واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای صنایع دستی – فرش دستف
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای زرگانی – امور نمایشگاهی
 • کاردانی حرفه ای زرگانی – امور گمرکی
 • کاردانی حرفه ای زاریابی
 • کاردانی حرفه ای امور دفتری
 • کاردانی حرفه ای امور بیمه
 • کاردانی حرفه ای امور بورس

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی مهر ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی نیز ۱۷۶ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربری زرگانی اسن آذریجان غربی اسن آذریجان غربی و ارومیه – خیان جمهوری-روبه روی مسجد علی ابن ابی طالب واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۴۴-۳۳۸۴۷۵۲۸ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

ارایه خدمات سلف سرویس یارانه می شد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به زرگانی اسن آذریجان غربی ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۶:۴۷ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بازرگانی استان آذربایجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم فراگرفته و از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت، معدن و تجارت زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن آذریجان غربی سیس شده و ارومیه – خیان جمهوری-روبه روی مسجد علی ابن ابی طالب وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری


مطالب پیشنهادی برای مطالعه زمینه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن آذریجان غربی


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – لجستیک و زنجیره مین
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی مجتمع های تجاری
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی توزیع کالا و خدمات
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – بهره وری واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای صنایع دستی – فرش دستف
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای زرگانی – امور نمایشگاهی
 • کاردانی حرفه ای زرگانی – امور گمرکی
 • کاردانی حرفه ای زاریابی
 • کاردانی حرفه ای امور دفتری
 • کاردانی حرفه ای امور بیمه
 • کاردانی حرفه ای امور بورس

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی مهر ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی نیز ۱۷۶ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربری زرگانی اسن آذریجان غربی اسن آذریجان غربی و ارومیه – خیان جمهوری-روبه روی مسجد علی ابن ابی طالب واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۴۴-۳۳۸۴۷۵۲۸ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

ارایه خدمات سلف سرویس یارانه می شد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به زرگانی اسن آذریجان غربی ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۵:۵۹ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بازرگانی استان آذربایجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم فراگرفته و از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت، معدن و تجارت زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن آذریجان غربی سیس شده و ارومیه – خیان جمهوری-روبه روی مسجد علی ابن ابی طالب وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری


مطالب پیشنهادی برای مطالعه زمینه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن آذریجان غربی


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – لجستیک و زنجیره مین
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی مجتمع های تجاری
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی توزیع کالا و خدمات
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – بهره وری واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای صنایع دستی – فرش دستف
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای زرگانی – امور نمایشگاهی
 • کاردانی حرفه ای زرگانی – امور گمرکی
 • کاردانی حرفه ای زاریابی
 • کاردانی حرفه ای امور دفتری
 • کاردانی حرفه ای امور بیمه
 • کاردانی حرفه ای امور بورس

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی مهر ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی نیز ۱۷۶ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربری زرگانی اسن آذریجان غربی اسن آذریجان غربی و ارومیه – خیان جمهوری-روبه روی مسجد علی ابن ابی طالب واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۴۴-۳۳۸۴۷۵۲۸ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

ارایه خدمات سلف سرویس یارانه می شد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به زرگانی اسن آذریجان غربی ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۴:۱۶ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بازرگانی استان آذربایجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم فراگرفته و از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت، معدن و تجارت زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن آذریجان غربی سیس شده و ارومیه – خیان جمهوری-روبه روی مسجد علی ابن ابی طالب وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری


مطالب پیشنهادی برای مطالعه زمینه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن آذریجان غربی


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – لجستیک و زنجیره مین
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی مجتمع های تجاری
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی توزیع کالا و خدمات
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – بهره وری واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای صنایع دستی – فرش دستف
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای زرگانی – امور نمایشگاهی
 • کاردانی حرفه ای زرگانی – امور گمرکی
 • کاردانی حرفه ای زاریابی
 • کاردانی حرفه ای امور دفتری
 • کاردانی حرفه ای امور بیمه
 • کاردانی حرفه ای امور بورس

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی مهر ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی نیز ۱۷۶ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

دانشگاه علمی کاربری زرگانی اسن آذریجان غربی اسن آذریجان غربی و ارومیه – خیان جمهوری-روبه روی مسجد علی ابن ابی طالب واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۴۴-۳۳۸۴۷۵۲۸ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

ارایه خدمات سلف سرویس یارانه می شد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به زرگانی اسن آذریجان غربی ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی زرگانی اسن آذریجان غربی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۳:۲۲ توسط:avije موضوع: نظرات (0)