مرکز مشاوره آویژه مرکز مشاوره آویژه .

مرکز مشاوره آویژه

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران

۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران توسط موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن تهران سیس شده و تهران – ساختمان شماره ۱: پل کریمخان،ابتدای میرزای شیرازی،سمت راست،کوچه اول،پلاک ۷ساختمان شماره ۲: خیان مطهری – کوه نور – خیان اول – پلاک ۱۳ وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: دفترچه انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد


مطالب پیشنهادی برای مطالعه زمینه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۰ تهران


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
 • کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لس
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالیاتی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
 • کاردانی حرفه ای گریم
 • کاردانی حرفه ای طراحی لس
 • کاردانی حرفه ای سینما – فیلمسازی
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لس
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک – تصویرسازی
 • کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات
 • کارشناسی حرفه ای طراحی و تکنولوژی دوخت
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و آثار فرهنگی و هنری

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات
 • کارشناسی حرفه ای طراحی و تکنولوژی دوخت
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و آثار فرهنگی و هنری

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران نیز ۲۱۲ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران

دانشگاه علمی کاربری فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران و تهران – ساختمان شماره ۱: پل کریمخان،ابتدای میرزای شیرازی،سمت راست،کوچه اول،پلاک ۷ساختمان شماره ۲: خیان مطهری – کوه نور – خیان اول – پلاک ۱۳ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۲۱-۸۸۳۰۰۶۲۷ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران

مرکز به منظور ایجاد رفاه بیشتر ادامه تحصیل شاغلین کلاسهای س را بعدازظهرها و پنجشنبه و جمعه صورتی که به حد نصاب برسد، برگزار مینماید.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۷:۰۲ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران

۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران توسط موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن تهران سیس شده و تهران – فلکه دوم صادقیه ، ابتدای بزرگراه محمدعلی جناح ، کوچه احسانگر ، پلاک ۱/۱ وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: دفترچه انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد


مطالب پیشنهادی برای مطالعه زمینه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۱ (موسیقی)


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای گریم
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
 • کاردانی حرفه ای تبلیغات
 • کاردانی حرفه ای زرگانی – امور نمایشگاهی
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زن انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی
 • کاردانی حرفه ای گریم
 • کاردانی حرفه ای طراحی لس
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
 • کاردانی حرفه ای تبلیغات
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – ارزیابی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای گریم – چهره پردازی
 • کارشناسی حرفه ای گریم – آرایش و پیرایش مو
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک – گرافیک تزیینی و محیطی
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفر اجتماعی و افکارسنجی
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و آثار فرهنگی و هنری

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک – پوستر و نشانه
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفر اجتماعی و افکارسنجی
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و آثار فرهنگی و هنری
 • کارشناسی حرفه ای تکنولوژی آموزشهای فرهنگی و هنری

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران نیز ۲۱۲ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران

دانشگاه علمی کاربری فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران و تهران – فلکه دوم صادقیه ، ابتدای بزرگراه محمدعلی جناح ، کوچه احسانگر ، پلاک ۱/۱ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۲۱-۴۴۰۹۸۲۲۶ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۳:۴۹ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران

۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران توسط موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن تهران سیس شده و تهران – خیان انقلاب اسلامی-ابتدای خیان وصال شیرازی-نبش کوچه نایبی-پلاک ۲۵ وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


مطالب پیشنهادی برای مطالعه زمینه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۲ تهران


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
 • کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زن فرانسوی – آثار دیداری و شنیداری
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زن انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زن انگلیسی – آثار دیداری و شنیداری
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زن اسپانیولی – آثار دیداری و شنیداری
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای چاپ و نشر
 • کاردانی حرفه ای چاپ – طراحی چاپ
 • کاردانی حرفه ای چاپ – چاپ پوشاک
 • کاردانی حرفه ای زاریابی
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
 • کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زن انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زن انگلیسی – آثار دیداری و شنیداری
 • کاردانی حرفه ای سینما – تدوین فیلم
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای چاپ و نشر
 • کاردانی حرفه ای تبلیغات

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای نقاشی – نگارگری و زرنگاره
 • کارشناسی حرفه ای نقاشی – نقاشی
 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – امور همایشها و جشنواره ها
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور چاپ
 • کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک – پوستر و نشانه
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفر اجتماعی و افکارسنجی
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای چاپ – طراحی و آماده سازی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای نقاشی – نقاشی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور چاپ
 • کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک – پوستر و نشانه
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران نیز ۲۱۲ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران

دانشگاه علمی کاربری فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران و تهران – خیان انقلاب اسلامی-ابتدای خیان وصال شیرازی-نبش کوچه نایبی-پلاک ۲۵ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۲۱-۶۶۴۹۱۲۱۰ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۷:۵۷ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران

۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران توسط موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن تهران سیس شده و تهران – خیان سهروردی شمالی، لاتر از چهار راه شهید مطهری ،کوچه نیکان، پلاک ۲۲ وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: دفترچه انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد


مطالب پیشنهادی برای مطالعه زمینه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۳ تهران


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای عکاسی خبری
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای خبرنگاری
 • کاردانی حرفه ای تبلیغات
 • کاردانی حرفه ای زرگانی – امور نمایشگاهی
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران ورودی مهر ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت اسناد و مدارک
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفر اجتماعی و افکارسنجی

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران نیز ۲۱۲ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران

دانشگاه علمی کاربری فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران و تهران – خیان سهروردی شمالی، لاتر از چهار راه شهید مطهری ،کوچه نیکان، پلاک ۲۲ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۲۱-۸۸۴۵۴۴۸۰ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران

کلاسهای شاغلین ترجیحا بعدازظهرها و ساعات غیراداری برگزار میشود.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۴۲ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران

۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران توسط موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن تهران سیس شده و تهران – فلکه دوم صادقیه- خیان آیت ا… کاشانی – خیان بهنام – نبش کوچه ۱۶ – پلاک ۵ وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: دفترچه انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد


مطالب پیشنهادی برای مطالعه زمینه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۸ تهران


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
 • کردانی حرفه ای مترجمی زن فرانسوی – آثار دیداری و شنیداری
 • کردانی حرفه ای مترجمی زن انگلیسی – آثار دیداری و شنیداری
 • کاردانی حرفه ای طراحی لس
 • کاردانی حرفه ای طراحی کیف و کفش
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لس
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زن انگلیسی – آثار دیداری و شنیداری
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لس

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط بیرونی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط بیرونی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک – تصویرسازی
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک – گرافیک تزیینی و محیطی
 • کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لس مجلسی و خانگی
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفر اجتماعی و افکارسنجی
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و آثار فرهنگی و هنری

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک – تصویرسازی
 • کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لس مجلسی و خانگی
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران نیز ۲۱۲ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران

دانشگاه علمی کاربری فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران و تهران – فلکه دوم صادقیه- خیان آیت ا… کاشانی – خیان بهنام – نبش کوچه ۱۶ – پلاک ۵ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۲۱-۴۴۰۴۷۷۷۱ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۴:۱۷ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

شرایط معافیت پزشکی خدمت سربازی ۹۸

۴٫۷
۰۳

شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی

آیا به دنل معافیت پزشکی هستید؟ آیا تمایل دارید از شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی مطلع و آگاه شوید ؟ آیا از شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی آگاه نیستید ؟ آیا به دنل معافیت سرزی از طریق معافیت پزشکی هستید ؟ آیا به دنل راهی برای فرار از خدمت سرزی نظام وظیفه هستید ؟ آیا می خواهید از خدمت سرزی ، معافیت پزشکی بگیرید ؟ آیا از مدارک مورد نیاز معافیت پزشکی اطلاعی دارید ؟ ادامه ما را همراهی کنید اطلاعات مفید و مختصری این ره اختیار شما عزیزان قرار دهیم . مشاوره نظام وظیفه این زمینه می تواند راهنمایان خوبی برای شما شند .


بیشتر بخوانید: نحوه یافت معافیت پزشکیشرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی

می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش


شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی چگونه است ؟

جوانان و مردان ایرانی به محض اینکه به سن قانونی سرزی می رسند . گاهی حتی از قبل از اینکه به این سن برسند . به دنل راه هایی برای معافیت از سرزی هستند . از جمله راه هایی که برای فرار از سرزی وجود دارد . استفاده از معافیت پزشکی است . برخی از افراد مشمول خدمت سرزی می توانند از شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی استفاده کنند . برای استفاده از این قانون و معاف شدن این زمینه ید ابتدا آگاهی و آشنایی شرایط آن داشته شید . بتوانید از شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی استفاده کنید . بعد از آنکه از شرایط آن آشنا شدید ید از مدارک مورد نیاز برای معافیت پزشکی هم اطلاع پیدا کنید . بتوانید استفاده از مدارک مورد نیاز و فراهم آوردن شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی از این موقعیت استفاده کنید . شما عزیزان بتوانید از خدمت سرزی معاف شوید .

بیشتر بخوانید : صورتی که خصوص شرایط خدمت سرزی ٬ انواع معافیت سرزی و … سوالاتی دارید ٬ می توانید مشاوران مجرب ما این خصوص تماس حاصل فرمایید .


بیشتر بخوانید: شرایط معافیت پزشکی سرزی


انواع شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی

استفاده از شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی ید توجه داشت . شرایط افراد و همچنین شرایطی که سازمان نظام وظیفه مشخص می کند ، متفاوت می شد . افراد زمینه استفاده از شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی نظام وظیفه چند دسته متفاوت قرار می گیرند . متن زیر افراد که رده های مختلف از نظر جسمانی ، روحی و روانی قرار دارند ، آورده شده است .

 1. دسته اول افرادی هستند که از نظر جسمانی و همچنین روحی و روانی سالم و عادی هستند . می توانند شرایط عادی و معمولی به خدمت سرزی بروند .
 2. دسته دوم افرادی هستند که کاملا سالم نیستند که مانند دسته اول بتوانند به خدمت سرزی بروند . البته این افراد هم می توانند به خدمت سرزی اعزام شوند . اما بنا به یکسری دلایل از جمله نقص عضو و یا داشتن بیماری نمی توانند به صورت افراد معمولی خدمت کنند . یعنی این افراد یکسری از اعمالی که سرزان ید انجام دهند را نمی توانند انجام دهند . این افراد می توانند از شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی استفاده کنند . البته به صورت کامل معاف نمی شوند و تنها معاف از رزم شامل آن ها می شود .
 3. دسته سوم شامل افرادی می شود که بنا به داشتن نقص و یا عدم رشد جسمانی حال حاضر قا به انجام خدمت سرزی نیستند .
 4. دسته چهارم هم افرادی هستند که شدیدا دچار بیماری هستند و یا نقص عضو جدی دارند . بنابراین به طور دائم و همیشگی قا به انجام دوره خدمت سرزی نیستند .

شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی

می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت پزشکی


لیست بیماری هایی که می توانید از طریق آن ها معافیت پزشکی سرزی یافت نمایید :

اختلال رفر ، عدم تعادل روحی ، روانی و عصبی بود معافیت سرزی

گاهی اوقات افراد نمونه رفرهایی دارند که عث معافیت سرزی می شود . برخی رفرهای تند و عصبی گونه ای دارند . این رفرها اگر مخالف قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی شد . عث می شود شما معافیت از خدمت سرزی بگیرید . البته این رفر ها و خصوصیات اخلاقی دارای شرایط ویژه ای هستند . بنابراین هر اخلاق و رفری عث معافیت از خدمت سرزی نمی شوند . کژخویی ها و بفری ها ، اختلالات جنسی و انحرافات اخلاقی که شئونات و قوانین نظام وظیفه مغایرت دارد . گاهی موجب معافیت پزشکی می شوند . این رفرها از نظر پزشکی بیماری و اختلال محسوب می شوند . بنابراین اگر کسی این خصوصیات و اخلاقیات را دارد . می تواند از شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی استفاده نماید . برای کسب اطلاعات بیشتر این زمینه می توانید مشاوران مجرب مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل نمایید

.

برخی بیماری ها و شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی که از قبل مشخص نشده اند :

همه موارد و همه شرایط قوانین و ضوابط معافیت پزشکی سرزی تعیین نشده اند. همیشه دنیا و آدمیان حال تغییر و تحول هستند و هیچ چیز ثابتی دنیا وجود ندارد . بنابراین شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی نیز کامل شده نیست . گاهی شرایط و مواردی جدید وجود دارند که این قوانین و شرایط قبلی ثبت نشده اند . می توان گفت کلیه بیماری ها و ناتوانی هایی که افراد دچار آن هستند . ولو اینکه این بیماری ها آیین نامه های از قبل طراحی شده هم نیامده شند . عث می شود فرد بتواند از شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی استفاده کند . معافیت پزشکی سرزی یافت نماید . البته تشخیص این بیماری ها برعهده شورای پزشکی مدیریت سازمان وظیفه عمومی و یا شورای عالی پزشکی نظام وظیفه می شد . سازمان ناجا هم ید این موارد را یید کنند شما بتوانید از شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی استفاده کنید .


شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی

می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش زمینه مشاوره نظام وظیفه

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

شرایط معافیت پزشکی خدمت سرزی ۹۸

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۳:۳۳ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟

۵٫۰
۰۱

اخذ مجوز مهد کودک

اخذ مجوز مهد کودک شامل چندین مرحله ی مختلف میشد که متقاضیان مییست تمام این مراحل را طی نمایند . توجه به اینکه مهد کودک محلی برای رشد فکری و روانی و همچنین محلی برای ارتقا مهارت های اجتماعی کودکان میشد قوانین و مقررات بسیارو گاه سختی برای اخذ مجوز مهد کودک تنظیم شده است این مهم بهترین شرایط و تحت نظر اصلح ترین افراد به وقوع بپیوندد . بسیاری افراد انگیزه های متفاوت ؛ اعم از ایجاد آمد و یا علاقه شخصی به این حوزه ، اقدام به سیس و اخذ مجوز مهدکودک مینمایند . متقاضیان سیس مهد کودک ممکن است این مسیر سوالاتی همچون مک تحصیلی مورد نیاز ، تعداد پرسنل ، سرمایه ی لازم برای سیس مهد کودک ، انواع مهد کودک و بسیاری سوالات دیگر مواجه شوند برای این منظور یافت مشاوره از مشاوران ما میتواند کارساز شد .

ادامه ی این متن سعی میکنیم به مراحل مختلف اخذ مجوز مهد کودک و پاسخ بسیاری از سوالات مرتبط این موضوع بپردازیم .

شرایط اخذ مجوز مهد کودک

شرایط اخذ مجوز مهد کودک برای موسس و مسئول فنی مهد کودک و همچنین مربیان شامل یکسری شرایط عمومی و تعدادی شرایط اختصاصی میشد . از جمله شرایط اخذ مجوز مهد کودک که تحت عنوان شرایط عمومی بیان میشوند میتوان به مواردی همچون بعیت جمهوری اسلامی ایران ، عدم سوء پیشینه ی کیفری ، عدم اعتیاد به مواد مخ ، داشتن ییدیه صلاحیت فردی ، داشتن مک پایان خدمت برای آقایان ، برخورداری از سلامت جسم و روان و اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح قانون اساسی کشور اشاره کرد . از دیگر شرایط اخذ مجوز مهد کودک داشتن مک تحصیلی کارشناسی و یا لاتر برای موسس و مسئول فنی مهد کودک میشد . صورت نداشتن مک کارشناسی متقاصیان مک کاردانی میتوانند برای اخذ مجوز روس مهدها اقدام نمایند .

ذکر این نکته الزامی است که موسس و مسئول فنی مهدکودک علاوه بر مفاد مربوط به شرایط عمومی ید دوره های آموزشی مربوطه را نیز بگذراند . یکی از مهمترین شرایط اخذ مجوز مهد کودک این است که چنانچه موسس مهد کودک آقا شد ید مسئول فنی که به سازمان بهزیستی معرفی میکنند ، خانم شد . همچنین مک تحصیلی مسئول فنی مهد کودک ید کارشناسی یکی از رشته های زیر شد : مک کارشناسی رشته ی پیش دبسنی ، روانشناسی ، علوم تربیتی ، مددکاری اجتماعی ، مشاوره و راهنمایی ، مدیریت آموزشی و آموزش ابتدایی و کودکیاری ، علوم قرآنی و الهیات . یا داشتن صد ساعت کارورزی مهد کودک ها برای اخذ مجوز مهد کودک الزامی میشد .

مراحل اخذ مجوز مهد کودک

مراحل اخذ مجوز مهد کودک برای کلیه ی متقاضیانی که تمایل به فعالیت این حوزه دارند از سوی سازمان ها و نهاد های مربوطه از جمله بهزیستی مطرح میشود . اولین مرحله کسب اطلاعات ره مهدکودک و انواع مختلف آن میشد . متقاضیان اخذ مجوز مهد کودک پس از آنکه نوع مهد کودک خود را تعیین نمودند هر کدام از پرسنل مثلا موسس و مسئول فنی مهد کودک ید آموزش های لازم و مرتبط ردیف شعلی خود را کسب نمایند . و پس از گذراندن دوره ی آموزشی مک معتبر یافت نمایند . از مهمترین مراحل اخذ مجوز مهد کودک یافت موافقت نامه ی اصولی میشد . این موافقت نامه واقع مراحلی را پیش روی متقاضیان قرار داده که ید طول یکسال طی شود . از جمله ی این مراحل میتوان به تهیه ی ساختمان مهد کودک ، آماده کردن پرسنل و یافت مجوزهای لازم اشاره کرد .

نکته ی بسیار مهم این است که متقاضیان میتوانند بعد از پایان مهلت یک ساله این موافقت نامه را به مدت شش ماه و تنها برای یک ر تمدید نمایند . بعد از اخذ موافقت نامه ید به برآورد هزینه ها و تهیه ی امکانات مورد نیاز مهد کودک پرداخته شود . این امکانات شامل وسایل زی ، لوازم آموزشی و … میشد . آخرین مرحله از مراحل اخذ مجوز مهد کودک پس از به انجام رساندن همه ی موارد منج موافقت نامه اخذ پروانه ی فعالیت میشد . این پروانه اجازه ی فعالیت به مدت سه سال را به متقاضیان میدهد .

چگونگی اخذ مجوز مهد کودک

چگونگی اخذ مجوز مهد کودک یکی از سوال های فراوانی است که ذهن علاقه مندان به سیس مهد کودک را گیر میکند . برای این کار متقاضیان ید زمان اعلام شده به سازمان بهزیستی اسن خود مراجعه نمایند . متخصصان این حوزه طبق مراحل گفته شده پاراگراف قبل متقاضیان را برای چگونگی اخذ مجوز مهد کودک راهنمایی میکنند . پس از یافت پروانه های فعالیت و موافقت نامه ی اصولی زمان آن فرا میرسد که متقاضی امکانات و لوازم لازم را بر اساس نوع مهد کودکی که نظر داشته ، فراهم کند . ذکر این نکته الزامی است که انواع مختلف مهد کودک شامل مهد کودک قرآنی ، مهد کودک دو زنه ، آدینه مهد ، روس مهد و … میشد . که هر یک از این مهد کودک ها نیازمند امکانات و تجهیزات خاص خود میشند که موسس ید نظر بگیرد .

نهایت پشت سر گذاشتن تمام این مراحل مجوز فعالیت برای متقاضی صا میشود .ید به این نکته توجه کرد که این مجوز تنها برای زمان سه سال صا میگردد و پس از آن متقاضی ید نسبت به تمدید مجوز اقدام شود . مرحله نهایی برای کسب آمد ، به دست آوردن اعتماد والدین برای سپردن فرزندانشان به مهد کودک میشد . توجه به اینکه بخش عمده ی شخصیت و مهارت های کودکان این محیط شکل میگیرد لذا ید به کارگیری بهترین متد روانشناسی ، زیهای فکری و به طور کلی زی ها و آموزش های اسندارد شکوفا شدن استعداد و توانایی های کودکان کوشید . این امر به خودی خود عث جلب اعتماد والدین و لا رفتن رتبه ی مهد کودک میشود که نهایت سود دهی بیشتری برای موسس همراه خواهد بود .

نکات مهم اخذ مجوز مهد کودک

نکات مهم اخذ مجوز مهد کودک شامل مواردی ازجمله داشتن شرایط عمومی و اختصاصی برای مربیان ، موسس و مسئول فنی مهد کودک میشد . هر یک از پرسنل ید مطابق قوانین مک و سابقه کار مرتبط داشته شند . یکی از نکات مهم اخذ مجوز مهد کودک شرایط سنی کارکنان میشد که اغلب ید بین سن بیست شصت سال شد . شای مهم ترین مسئله ای که هر موسس مهد کودک ید نظر بگیرد این است که ابتدا ید به شناختی از روحیات و خصوصیات شخصی خود برسد . چرا که سیس مهد کودک نیز مانند هر کار دیگر سختی ها و مشکلات خود را دارد اگر فردی علاقه به این عرصه وارد نشود آینده دلسرد خواهد شد . بنابراین به متقاضیان توصیه میشود ابتدا از مشقات این حرفه اطلاعات کامل داشته شند و علاقه و پشتکار برای رسیدن به هدف خود تلاش کنند .

سوالات متداول

شرایط گرفتن مجوز مهد کودک چیست ؟

عدم سو پیشینه ، عدم اعتیاد به مواد مخ ، اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده ی کشور از مهم ترین شرایط گرفتن مجوز مهد کودک میشد .

صدور مجوز مهد کودک چگونه است ؟

صدور مجوز مهد کودک چند مرحله صورت میگیرد . که شامل یافت گواهی داشتن سابقه مرتبط ، اخذ موافقت نامه ی اصولی به مدت یکسال ، عملی کردن مفاد موافقت نامه طول یک سال و نهایت اخذ مجوز مهد کودک .

چگونگی سیس مهد کودک ؟

متقاضیان برای سیس مهد کودک ید داشتن تمامی شرایط عمومی و اختصاصی نسبت به یافت گواهی نامه موقت اقدام نمایند و عملی کردن مفاد این گواهی نامه اقدام به سیس مهد کودک نمایند .

اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۱:۰۴ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

اجاره مجوز مهد کودک چگونه است؟

۵٫۰
۰۱

اجاره مجوز مهد کودک

اجاره مجوز مهد کودک یکی از راه هایی است که میتواند به علاقه مندان به سیس مهد کودک کمک کند که به رویای خود برای سیس مهد کودک و کار این حوزه برسند . توجه به قوانین و مقررات سختی که برای اخذ مجوز مهد کودک نظر گرفته شده است ، ممکن است فردی که علاقه مند به فعالیت این حوزه است شرایط لازم برای اخذ مجوز را نداشته شد . این صورت اجاره مجوز مهد کودک یکی از راه حل ها ی موجود میشد . واقع اجاره مجوز مهد کودک حالتی است که فرد دارای مجوز ، قل یافت هزینه ای برای تجهیز مهد کودک اقدام به شراکت فرد صاحب سرمایه میکند . این موضوع برای دو طرف میتواند سودآور شد . چرا که فرد دارای مجوز داشتن شریک و اجاره مجوز مهد کودک میتواند هزینه های لازم برای سیس مهد کودک مین کند .

بنابراین مجوز مهد کودک نیز فعال قی میماند و ابطال نمیشود . اجاره مجوز مهد کودک حال حاضر به شکل گسترده انجام میشود اما این موضوع ید چهار چوب قانون صورت پذیرد . حال حاضر گشتن فضای مجازی به راحتی میتوان آگهی هایی مبنی بر اجاره و یا حتی فروش مجوز مهد کودک پیدا کرد . متقاضی اجاره مجوز مهد کودک این موارد ید دقت کامل و آگاهانه برخورد کند دام آگهی های وغین و کلاهبرداری ها نیفتد . برای علاقه مندان به سیس مهد کودک همواره سوالاتی ره ی اجاره مجوز و چگونگی سیس مهد کودک و مشکلاتی که این بین وجود دارد و همچنین چارچوب ها و قوانین مربوطه و … مطرح میشود . ادامه ی این متن سعی میکنیم به پاسخ تعدادی از این سوالات بپردازیم .

شرایط اجاره مجوز مهد کودک

شرایط اجاره مجوز مهد کودک شامل بند ها و مواردی میشد که زمان واگذاری و انعقاد قرار دادبین دو طرف ذکر میشود . واقع شرایط اجاره مجوز مهد کودک به شکل توافقی بین دو طرف مشخص میشود که حتما ید منطبق بر قوانین سازمان های مربوطه از جمله سازمان بهزیستی کشور شد . پیش از هرچیز ذکر این نکته الزامی است که اجاره تنها به معنای شراکت تجهیز مهد کودک ، فراهم کردن مکان ، وسایل زی و ابزار یادگیری و نهایت شراکت منافع و آمد مهد کودک میشد . حال توجه به توافق طرفین میزان اجاره مجوز مهد کودک ، نوع اجاره سالانه و یا ماهانه و … نیز جز شرایط اجاره مجوز مهد کودک به حساب میاید . که تمام این موارد ید به ثبت قانونی برسد .

موضوع بسیار مهم این است که موسس مهد کودک که مجوز و پروانه ی فعالیت مهد کودک به نامش ثبت است ، ید مهد کودک حضور داشته شد . چرا که این مجوز توجه به شرایط فرد موسس صا شده است و واگذاری و انتقال کامل مجوز به فرد فاقد این شرایط امری غیر قانونی میشد . لازم به ذکر است که فردی که مجوز به نام او ثبت شده است مسئول واقعی تمام اتفاقات و حوادث مهد کودک میشد به همین دلیل است که حضور و فعالیتش مهد کودک الزامی میشد . برای آگاهی از شرایط اجاره مجوز مهد کودک لازم است که متقاضیان به سازمان بهزیستی مراجعه نمایند و اطلاعات کامل این خصوص کسب نمایند . همچنین کمک گرفتن از تجربیات افرادی که قبلا این مسیر رفته اند و یا متخصصین و مشاوران خبره این زمینه میتواند کمک کننده شد .

مشکلات اجاره مجوز مهد کودک

مشکلا ت اجاره مجوز مهد کودک برای دو طرف قرارداد وجود دارد . از جمله مشکلات اجاره مجوز مهد کودک زمانی مطرح میشود که اغلب افراد دارای مجوز سیس مهد کودک این تفکر اقدام به اجاره دادن مجوز خود میکنند که میتوانند مجوز را کاملا به دیگری واگذار کنند . صورتیکه اجاره و به عرتی شراکت سیس مهد کودک قوانین و مقررات خود را دارد . از جمله دیگر مشکلات اجاره مجوز مهد کودک توجه به صحت و واقعی بودن مجوز میشد از بروز تخلف و اشته جلوگیری شود . همچنین کسی که اقدام به اجاره دادن مجوز مهد کودک میکند ید اجاره دادن دقت و توجه کامل داشته شد از بروز مشکلات جدی جلوگیری شود .

چنانچه علاقه مند به فعالیت حوزه کودک و سیس مهد کودک میشد ولی شرایط لازم برای اخذ مجوزمهد کودک را ندارید ، برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی توصیه میشود ؛ از همان مراحل ابتدایی شخص آشنا و قابل اعتمادی که واجد شرایط مطرح شده از سوی سازمان بهزیستی شد را کنار خود داشته شید و همراهی و کمک یکدیگر مراحل اخذ مجوز مهد کودک را طی کنید .

چگونگی اجاره مجوز مهد کودک

چگونگی اجاره مجوز مهد کودک سوالات بسیاری ذهن متقاضیان ایجاد کرده است . همانطور که قبلا هم گفته شد توجه به گسترش فضای مجازی و ایجاد بستری برای زار یابی و عرضه خدمات مختلف ، تنها یک سرچ کوچک میتوان حجمی از آگاهی های اجاره مهد کودک روبرو شد . اما سوالی که مطرح میشود این است آیا میتوان به این آگهی ها اعتماد کرد یا خیر ؟ و آیا اجاره مجوز مهد کودک امری قانونی میشد یا خیر ؟ به طور کلی بهترین کار برای دستیابی به پاسخ چنین سوالاتی و همچنین اطلاع از چگونگی اجاره مجوز مهد کودک این است که به سازمان های زیربط ازجمله سازمان بهزیستی اسن خود مراجعه نمایید . این کار از مشکلاتی که ممکن است آینده گرین گیرن شود ، جلوگیری میشود .

همچنبن مفاد قراردادی که بین دو طرف منعقد میشود ید بر اساس قوانین بهزیستی و اداره ی مهد های کودک تنظیم شود . که لازمه ی آن مراجعه به فردی تجربه و آگاهی کامل از قوانین مربوط به چگونگی اجاره مجوز مهد کودک میشد .

نکات مهم اجاره مجوز مهد کودک

نکات مهم اجاره مجوز مهد کودک به طور کلی شامل مواردی میشود که قانون مربوط به اداره ی مهد کودک ها و قوانین سازمان بهزیستی کشور قید شده است . از جمله نکات مهم اجاره مجوز مهد کودک این است که فردی که دارای مجوز سیس مهد کودک است ، نمیتواند کاملا مجوز سیس مهد کودک را منتقل کند و یا اجاره دهد . تنها صورتی اجاره ی مجوز مهد کودک امکان پذیر میشد که قراردادی مبنی بر مشارکت سود و منافع مهد کودک بین دو طرف منعقد و ثبت گردد . به عرتی تنها زمانی که فرد دارای مجوز است ، سرمایه ی لازم برای تجهیز کردن مهد کودک را نداشته شد ، میتواند از کمک های مالی یک نفر سرمایه گذار کمک بگیرد که این به معنای فروش و یا واگذاری کامل نمیشد .

شما عزیزان میتواند برای کسب اطلاعات بیشتر خصوص شرایط و قوانین و مقررات اجاره ی مجوز مهد کودک مشاوران ما ؛ مرکز مشاوره آویژه ؛ تماس حاصل نمایید و به پاسخ ست به تمام سوالات خود ره همه ی مراحل سیس مهد کودک دست یابید .

سوالات متداول

اجاره مجوز مهد کودک قانونی است ؟

اجاره مجوز مهد کودک تنها تحت شرایط اعلام شده از طریق سازمان بهزیستی و چارچوب قوانین این سازمان امکان پذیر و قانونی میشد . و غیر این صورت غیر قانونی تلقی خواهد شد .

اجاره مجوز مهد کودک چه شرایطی امکان پذیر است ؟

صورتی که طرفین قراردادی مبنی بر شراکت تجهیز مهد کودک و همچنین شراکت سود و زیان مهد کودک داشته شند ، اجاره مهد کودک قانونی میشد .

مشکلات اجاره مجوز مهد کودک چیست ؟

از جمله مشکلات اجاره مجوز میتوان به گسترش تبلیغات اینترنتی اشاره کرد که به طبع تعداد کلاهبرداری ها و مجوز های تقلبی نیز افزایش میابد .

اجاره مجوز مهد کودک چگونه است؟

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۹:۰۶ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

جزئیات خرید خدمت سربازی سال ۹۸

۵٫۰
۰۱

از شرایط خریدخدمت سرزی چه می دانید ؟!

شرایط خرید خدمت سرزی نیز همچنان ادامه دارد و برای مشمولان غایب واجد شرایط ، این امکان وجود دارد که پرداخت ملغی به خزانه دولت تحت عنوان جریمه مشمولان غایب ، کارت معافیت از خدمت نظام وظیفه عمومی یافت کنند و از مزایای آن بهره مند شوند . این زمینه از مشاوره نظام وظیفه میتوانید بهره بگیرید.خرید خدمت سرزی سال ۹۷

توجه به مصوت سازمان نظام وظیفه عمومی ، چند گروه از افراد ، می توانند صورت داشتن شرایط منج قانون ، برای پرداخت ملغ مصوب و خرید خدمت سرزی اقدام کنند . این افراد عرتند از :

 1. مشمولین غایب بدون تحصیلات دانشگاهی
 2. سرزان حین خدمت
 3. سرزان فراری
 4. دانشجویان

بدیهی است که شرایط و ضوابط خرید خدمت سرزی برای مشمولان غایب ، نسبت به هر یک از گروه های لا متفاوت خواهد بود . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از شرایط خرید خدمت سرزی برای مشمولان غایب ، برای هر یک از گروه های نامبرده ، از و ، مشاوران ما ارتط برقرار کنید . خرید خدمت سرزی سال ۹۷


بیشتر بخوانید: مشاوره خرید خدمت سرزی


شرایط خرید خدمت سرزی : شرایط عمومی

شرایط خرید خدمت سرزی برای مشمولان غایب، دارای مجموعه ای از شرایط است که برای استفاده از مزایای این طرح ، به اطلاع از آن ها نیاز دارید . این شروط عرتند از : خرید خدمت سرزی سال ۹۷

 1. میزان غیبت مشمول برای شرایط خرید خدمت سرزی ، بیش از ۸ سال بشود
 2. به میزان هر یک سال اضافه تر از این میزان ، ۱۰ صد به میزان جریمه افزوده می شود
 3. صورت مهل بودن مشمول ، ۵ صد تخفیف اعمال می شود
 4. به ازای داشتن هر فرزند ، ۵ صد تخفیف اعمال می شود
 5. صورتی که مشمول ، تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی شد ، امکان اعمال تخفیف ۷۰ صد وجود دارد

به این ترتیب ، ملاحظه می شود که توجه به شرایط موجود ،پاسخ سوال ” چه کسانی می توانند سرزی را بخرند” طیف وسیعی از مشمولان را بر می گیرد . و حتی این افراد می توانند از تخفیف های نظر گرفته شده ، استفاده کنند . شما می توانید برای بررسی شرایط خود خصوص امکان استفاده از این تسهیلات و تخفیفات ، متخصصین ما مرکز مشاوره آویژه دانش مشورت کنید .

خر

ملغ خرید خدمت سرزی

پس از مشخص شدن این موضوع که چه کسانی می توانند سرزی را بخرند ، مهم ترین مساله این است که برای شرایط خرید خدمت سرزی یا همان “جریمه مشمولان غایب” چه ملغی را ید به دولت پرداخت کنیم ؟!

بر خلاف اخر منتشر شده برخی رسانه ها ، ملغ مورد نیاز برای خرید خدمت سرزی مشمولان غایب ، افزایشی نداشته و همچنان ، مساوی ملغ سال ۹۶ است . خرید خدمت سرزی سال ۹۷

لیست ملغ اعلام شده توسط سازمان نظام وظیفه عمومی به این شرح است :

 • زیر دیپلم : ۱۰ میلیون تومان
 • دیپلم : ۱۵ میلیون تومان خرید خدمت سرزی سال ۹۷
 • فوق دیپلم یا کاردانی : ۲۰ میلیون تومان
 • لیسانس یا کارشناسی : ۲۵ میلیون تومان
 • فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد : ۳۰ میلیون تومان
 • دکتری پزشکی : ۳۵ میلیون تومان
 • دکتری غیر پزشکی : ۴۰ میلیون تومان
 • پزشکان متخصص و لاتر : ۵۰ میلیون تومان

شما می توانید برای استعلام جزئیات ملغ ، نحوه پرداخت اقساطی و نیز ، تخفیفات قابل اعمال ملغ یاد شده ، تمامی ساعات روز و ، متخصصین دپارتمان نظام وظیفه مرکز مشاوره آویژه دانش ، ارتط برقرار کنید .

تذکرات مهم خصوص خرید خدمت سرزی

زمان بررسی این موضوع که چه کسانی می توانند شامل قانون خرید خدمت سرزی شوند ، شاید موضوع به نظرمان ساده برسد . خصوصا توجه به این موضوع که تعداد غاین از خدمت سرزی کشور ما ، بسیار زیاد است . و تعداد زیادی از مشمولین ، به امید تغییر کردن قوانین ، از معرفی خود به سازمان نظام وظیفه ، امنع کرده اند . اما بهتر است بدانید که بر اساس قانون خرید خدمت سرزی ، این طرح فقط پایان سال جاری اعتر داشته و اجرای آن ، بسیار بعید به نظر می رسد . خرید خدمت سرزی سال ۹۷

بعلاوه ، بهتر است بدانید که غیبت از خدمت سرزی ، کنار همه ی مزایایی که به همراه دارد ، معایب و دسر های زیادی را هم به شما تحمیل می کند . بخشی از این عواقب عرتند از : خرید خدمت سرزی سال ۹۷

 • غیبت ۳ ماه ، عث ۳ ماه اضافه خدمت می شود
 • غیبت از ۳ ماه ۱ سال ، موجب ۶ ماه اضافه خدمت می شود
 • غاین بیش از ۱ سال ، فراری محسوب می شوند
 • سرزان فراری ، به مراجع قضایی معرفی می شوند
 • نیروی انتظامی ، وظیفه تعقیب و دستگیری سرزان فراری را به عهده دارد
 • موسسات و ادارات دولتی و غیر دولتی ، موظف به همکاری پلیس برای دستگیری غاین هستند
 • استخدام غاین شرکت های دولتی و خصوصی ممنوع است
 • استخدام کنندگان غاین ، جریمه خواهند شد
 • عدم امکان ادامه تحصیل
 • عدم امکان خواست معافیت کفالت
 • عدم امکان استفاده از کسری خدمت ایثارگران
 • عدم امکان یافت گواهینامه
 • عدم امکان یافت تسهیلات نکی و وام
 • و … خرید خ

بیشتر بخوانید: جزئیات خرید خدمت سرزیبیشتر بخوانید: مشمولین خرید خدمت سرزی


سخن پایانی

شرایط خرید خدمت سرزی ، فرصت مناسبی است که بدون گذراندن دو سال سخت پادگان های نظامی یا ادارات دولتی کمترین حقوق و مزایا ، پرداخت ملغی به دولت ، کارت معافیت از خدمت سرزی بگیرید و از مزایای بسیار آن استفاده کنید ! خرید خدمت سرزی سال ۹۷

اما توجه داشته شید که هنگام ثبت نام طرح شرایط خرید خدمت سرزی، ید تعهد نامه ای را امضا کنید ، مبنی بر اینکه صورت رد شدن خواستن یا واجد شرایط نبودن ، ید به خدمت اعزام شوید . بنابراین ، توصیه می کنیم که حتما پیش از اقدام ، یک متخصص این زمینه مشورت کنید فرصت موجود ، تبدیل یه یک تهدید نشود ! مشاوران ما مرکز مشاوره آویژه دانش ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند . خرید خدمت سرزی سال ۹۷


شرایط خرید خدمت سرزی

می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوران متخصصمرکز مشاوره تلفنیآویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش زمینه مشاوره نظام وظیفه

جزئیات خرید خدمت سرزی سال ۹۸

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۵:۰۰ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

نحوه دریافت امریه خدمت سربازی ۹۸

۵٫۰
۰۲

نحوه یافت امریه خدمت سرزی چیست ؟

آیا می دانید امریه خدمت سرزی چیست ؟ آیا از نحوه یافت امریه سرزی اطلاع دارید ؟ چگونه می توانیم برای خدمت سرزی مشاوره نظام وظیفه خود امریه یافت کنیم ؟ آیا امریه به همه سرزها تعلق می گیرد ؟ آیا مدارک مورد نیاز برای یافت امریه را می دانید ؟ برای آشنایی این موارد ما همراه شید . اطلاعات مورد نیاز مورد نحوه یافت امریه سرزی را اختیار شما قرار دهیم . همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات بهتر به صورت تلفنی مشاوران مرکز تلفنی آویژه دانش تماس حاصل نمایید . پس برای کسب اطلاعات ضروری مورد نحوه یافت امریه ما همراه شید .


بیشتر بخوانید: چگونه امریه سرزی بگیریم


چگونه برای خدمت سرزی خود امریه بگیریم ؟

مشمولان خدمت سرزی همیشه پی یافتن راه هایی هستند بتوانند خدمت سرزی خود را کسر کنند . یا اینکه راه و روش هایی پیدا کنند طول دوره ای که خدمت می کنند برای آن ها سخت و طاقت فرسا نشد . راه های زیاد و متنوعی برای انجام این کار وجود دارد . یکی از این راه ها گرفته امریه سرزی است . افرادی که مشمول خدمت سرزی می شوند معمولا نیروهای مسلح نظام وظیفه خدمت خود را سپری می کنند . یعنی قسمت هایی از ارتش ، سپاه و یا نیروی انتظامی فعالیت می کنند . اداره ها و سازمان های دولتی هم می توانند از سرزان بخش هایی از این سازمان ها استفاده نمایند . اما این استفاده ید مطابق شرایطی شد که نظام وظیفه مشخص می کند .

بیشتر بخوانید : برای آگاهی از شرایط معافیت ایثارگران سرزی اینجا کلیک نمایید .


نحوه یافت امریه سرزی

می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


مواردی که می تواند گرفتن امریه امتیاز محسوب شوند :

 1. اگر فرد مشمول خدمت سرزی عضو خانواده ایثارگران شد .
 2. اگر فرد مشمول خدمت سرزی مهل شد نیز امتیاز محسوب می شود .
 3. فرد مشمول خدمت سرزی نید مشمول غیبت شند .
 4. برخورداری از سلامت روانی و جسمانی فرد مشمول خدمت که می خواهد امریه بگیرد .

موارد زیادی وجود دارد که می تواند نحوه گرفتن امریه برای شما امتیاز محسوب شود . اما این مبحث نمی توان همه آن را گنجاند . ولی شما عزیزان می توانید از مشاوران متخصص و مجرب ما زمینه نحوه یافت امریه مشاوره یافت کنید . فقط کافی است مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس حاصل نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر زمینه های نحوه یافت امریه سرزی :

این موارد شما را نحوه یافت امریه سرزی بیشتر آشنا می کند .

نحوه گرفتن امریه سرزی

برای اینکه بتوانید از شرایط امریه خدمت سرزی استفاده کنید . ید ابتدا اطلاعاتی این زمینه کسب نمایید . نحوه یافت امریه سرزی را به ستی تشخیص دهید و بتوانید کار گرفتن امریه را خود را پیش ببرید . همیشه دقت داشته شید که برای گرفتن امریه ید حداقل ۲ الی ۳ ماه زودتر از اعزام به خدمت سرزی ید اقدام نماییید . وقتی که برای گرفتن امریه اقدام می کنید سازمانی که از آن می خواهید امریه یافت کنید ، مشخص می شود . شما ید خود را به آن سازمان معرفی نمایید . شما این سازمان به صورت یک کارمند ساده و معمولی و گاهی حتی لس شخصی خدمت خود را می گذرانید . این شرایط پایان مدت دوره خدمت شما ادامه دارد و خدمت سرزی شما سپری می شود .


نحوه یافت امریه سرزی

می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


شرایط و چگونگی یافت امریه سرزی

سازمان ها و ارگان هایی که شما مشغول گذراندن خدمت سرزی خود هستید . واقع شما نیروی وظیفه هستید . حقوقی هم که این مدت به شما می دهند همان حقوق سرزی می شد . البته گاهی بعضی موارد مقداری بیشتر از حقوق سرز وظیفه ها می شد . اصولا سازمان های دولتی یک نفر را مامور می کنند به گرفتن امریه بپردازد . این فرد معمولا قسمت کارگزینی اداره یا سازمان مرتبط می شد . شما ید از این افراد شرایط و نحوه گرفتن امریه را سوال نمایید . شما ید قبل از اینکه برگه سبز خدمت سرزی دست ن برسد سازمان و مرکز مورد نظر را برای گرفتن امریه انتخاب کرده شید . مشاوران ما هم اطلاعات جامع و کاملی که دارند می توانند زمینه نحوه یافت امریه سرزی راهنمای خوبی برای شما شند .

بیشتر بخوانید : برای آگاهی از لیست سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت سرزی اینجا کلیک نمایید .

طرق و روش هایی که می توان از طریق آن ها مراکز امریه گیر را شناخت

وقتی شما حال پیگیری کارهای سرزی خود هستید و می خواهید امریه سرزی یافت نمایید . ید از چگونگی و نحوه یافت امریه سرزی آگاه و مطلع شید . سازمان ها و مراکز امریه گیر از طریق اعلامیه های رسمی و غیررسمی اقدام به گرفتن سرز امریه می کنند . این اعلامیه را از طریق روزنامه ها اعلام می نمایند . اما شما نید منتظر شید شاید به طور اتفاقی این اعلامیه ها را ببینید . یا منتظر شید که مطابق رشته و مک تحصیلی خود یک سازمان یا ارگان و اداره مرتبط پیدا کنید . راه ها و روش های دیگری هم برای آگاهی از شرایط امریه و سازمان های امریه گیر وجود دارند . که شما می توانید از طریق مشاوره کارشناسان و مشاوران مجرب آن ها از نحوه یافت امریه آگاه شوید . فقط کافی است که مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس حاصل نمایید .

نکاتی که ید نحوه یافت امریه خدمت سرزی مورد نظر قرار دهید

 1. محلی که برای خدمت و امریه شما انتخاب می شود را خود سازمان یا اداره مشخص می کند .
 2. مدت زمانی که شما امریه گرفته اید سوابق استخدامی شما ج می شود و سابقه برای شما محسوب می شود .
 3. بعد از یافت امریه سرزی شما دیگر نمی توانید از آن انصراف دهید .
 4. حقوقی که قل سرز امریه بودن ن یافت می کنید . به مقدار و میزان یافتی و حقوق یک سرز است . البته گاهی شاید مقداری بیشتر از حقوق سرزی شد .
 5. اگر فکر می کنید که امریه شدن عث جذب و استخدام شما آینده می شود اشته است . اما می تواند این مورد را آسان نماید .
 6. مک و مقطع تحصیلی شما پذیرش شما به عنوان سرز امریه ثیر فراوان دارد .
 7. اینکه مک شما از کدام دانشگاه و ارگانی هست ثیری پذیرفتن و گرفتن امریه سرزی ندارد .
 8. ساعات کاری شما به عنوان سرز امریه مطابق کارمندان دیگر اداره و سازمانی که آن قرار دارید ، می شد .

نحوه یافت امریه سرزی

می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


بیشتر بخوانید : برای آگاهی از اخر امریه سرزی و آشنایی آن اینجا کلیک نمایید . بتوانید نحوه یافت امریه آشنا شوید .

مدارک و رشته های تحصیلی برای یافت امریه

 • برخی از ادارات ، ارگان ها و سازمان ها برای پذیرش امریه مک و رشته خاصی مشخص نمی کنند .
 • برخی سازمان ها ، ارگان ها و اداره ها از دیپلم مقطع تحصیلی دکتری را برای گرفتن امریه نظر می گیرند .
 • سازمان محیط زیست حتی مک دیپلم هم می پذیرند .
 • اداره و سازمان آموزش و پرورش از فوق دیپلم دکتری را برای امریه پذیرش دارند .
 • برخی سازمان ها هم کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس ) دکتری را برای پذیرش امریه نظر می گیرند . مانند سازمان زرسی کل کشور که مدارک لاتر را فقط پذیرش دارند .

خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش زمینه مشاوره نظام وظیفه

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

نحوه یافت امریه خدمت سرزی ۹۸

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۷:۴۵ توسط:avije موضوع: نظرات (0)