مرکز مشاوره آویژه مرکز مشاوره آویژه .

مرکز مشاوره آویژه

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ملایر

۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی ملایر یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ملایر ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی ملایر

دانشگاه علمی کاربردی ملایر توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن همدان سیس شده و ملایر – لاتر از بلوار نبوت- لاتر از بیمارسن غرضی وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی ملایر شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ملایر

دانشگاه علمی کاربردی ملایر به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ملایر را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ملایر ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی ملایر

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ملایر پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی ملایر مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی ملایر ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ملایر ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی مکانیک خوو
 • کاردانی فنی معماری – معماری شهری
 • کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
 • کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری
 • کاردانی فنی جوشکاری
 • کاردانی فنی برق – برق صنعتی
 • کاردانی فنی زرسی جوش
 • کاردانی فنی ابزار دقیق
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری
 • کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف
 • کاردانی حرفه ای حقوق – خدمات قضایی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
 • کاردانی حرفه ای زاریابی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ملایر ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی مکانیک خوو
 • کاردانی فنی معماری – معماری شهری
 • کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری
 • کاردانی فنی برق – برق صنعتی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – خدمات قضایی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ملایر ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری مکانیک خوو
 • مهندسی فناوری معماری – طراحی و نوسازی فت های فرسوده
 • مهندسی فناوری جوش
 • مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ملایر ورودی بهمن ماه

 • مهندسی فناوری مکانیک خوو
 • مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی
 • مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی ملایر

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ملایر به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی ملایر شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی ملایر نیز ۱۹۹ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی ملایر

دانشگاه علمی کاربری ملایر اسن همدان و ملایر – لاتر از بلوار نبوت- لاتر از بیمارسن غرضی واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۸۱-۳۳۳۳۵۲۳۰ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی ملایر

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ملایر

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ملایر هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی ملایر مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به ملایر ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ملایر

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ملایر

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۳۴ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآباد

۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد توسط موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن همدان سیس شده و اسدآد – چهارغ جهاد وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی لالجین همدان


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی معماری – معماری شهری
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زن انگلیسی – آثار دیداری و شنیداری
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لس
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی مهدکودک
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – ارزیابی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفر اجتماعی و افکارسنجی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و آثار فرهنگی و هنری
 • کارشناسی حرفه ای تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان
 • کارشناسی حرفه ای تربیت مبلغ قرآن کریم

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد نیز ۲۱۲ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد

دانشگاه علمی کاربری فرهنگ و هنر اسدآد اسن همدان و اسدآد – چهارغ جهاد واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۸۱-۳۳۲۴۴۹۶۶ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به فرهنگ و هنر اسدآد ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۸:۰۲ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان

۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان توسط موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن همدان سیس شده و همدان – شهرک شهید مدنی فاز ۲بلوار آزادگان وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی میراث هگمنه


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
 • کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی
 • کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زن انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی
 • کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی
 • کاردانی حرفه ای طراحی لس
 • کاردانی حرفه ای طراحی کیف و کفش
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم
 • کاردانی حرفه ای انیمیشن
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی
 • کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنام هریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک – تصویرسازی
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک – گرافیک تزیینی و محیطی
 • کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لس مجلسی و خانگی
 • کارشناسی حرفه ای سینما – فیلم سازی
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای تکنولوژی آموزش های فرهنگی و هنری
 • کارشناسی حرفه ای تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان نیز ۲۱۲ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان

دانشگاه علمی کاربری فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان اسن همدان و همدان – شهرک شهید مدنی فاز ۲بلوار آزادگان واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۸۱-۳۴۲۹۱۱۶۶ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۶:۳۶ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان

۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان

دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان توسط خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران زیر مجموعه خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن همدان سیس شده و همدان – چهارراه امیر کبیر ۲۰ متری شیر سنگی وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان

دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی کیش


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
 • کاردانی فنی برق – برق صنعتی
 • کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری اطلاعات – برنامه نویسی تحت وب

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان نیز ۱۱۸ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان

دانشگاه علمی کاربری خانه کارگر واحد همدان اسن همدان و همدان – چهارراه امیر کبیر ۲۰ متری شیر سنگی واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۸۱-۳۸۲۶۲۰۸۹ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان

۱- ارایه خدمات سلف سرویس بدون یارانه می شد. ۲- چنانچه پذیرفته شدگان هر رشته بنیه علمی لازم را جهت گذراندن برخی از واحدهای سی مصوب نداشته شند این قبیل افراد می یست به تشخیص مرکز آموزش مجری برخی از وس را به صورت جبرانی بگذرانند. ۳- پذیرفته شدگان مطابق آیین نامه تخفیفات شهریه دانشجویی خانه کارگر می توانند هر ترم سقف ۷پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد. % از شهریه ثابت از تخفیف شهریه بهره مند شوند.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به خانه کارگر واحد همدان ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خانه کارگر واحد همدان

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۷:۵۲ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

مشاوره تحصیلی

۵٫۰
۰۱

مشاوره تحصیلی زمینه ها و مقاطع مختلف بسیار مفید است . خیلی وقت ها برای ما شرایط زمان های مختلف به گونه ای پیش می رود که سیستم آموزشی خود دچار تردید و گمان می شویم . این اتفاق از همان دوران دبسن بروز می دهد . مشاوره تحصیلی اکثر مواقع کمک کننده ظاهر شده است . واقع یک مشاوره تحصیلی مناسب می توان کمک کرد که شخص راهکار هایی جدید بیاموزد ، به مطالعاتش چهار چوب و نظم ببخشد و آن ها را هدفمند سازد، کسب شناخت بیشتر زمان تصمیم گیری دچار تردید نشود و … . انتخاب رشته یکی از سرگمی های تحصیلی است که بدون شک آن مواجه می شویم . فراموش نکنید یک مشاوره تحصیلی خوب می تواند بزرگترین ابهامات شما را ، مخصوصا زمینه انتخاب رشته دبیرسن و کنکور بر طرف کند .

چه زمان هایی به مشاوره تحصیلی نیاز داریم ؟

خب همانطور که از ظاهر عرت مشاوره تحصیلی بر می آید ، این مدل مشاوره زمینه تحصیلات کمک کننده است .

 • کدام مسه ؟
 • کدام رشته دبیرسنی ؟
 • چگونه س بخوانم برای امتحان ؟
 • چگونه س بخوانم برای کنکور ؟
 • رتبه ام چند می شود ؟
 • کدام رشته های دانشگاهی را انتخاب کنم ؟
 • کدام دانشگاه ها ؟
 • کدام شهر ها ؟
 • چه واحد هایی را ید بگذرانم ؟
 • چگونه برای آزمون کارشناسی ارشد آماده شوم ؟
 • کدام گرایش می توانم موفق شوم ؟
 • کدام رشته یا گرایش آینده کار بهتری دارد ؟
 • مصاحبه آزمون دکتری چگونه است ؟
 • و …

این سوالات از همان دبسن برای ما شروع می شوند و به ترتیب دبیرسن ، آزمون کنکور کارشناسی و سپس دوره کارشناسی ارشد و نهایت دوره دکتری آن ها را جلوی راه خود می بینیم .

مشاوره تحصیلی دانشگاهی

مشاوره تحصیلی دانشگاهی جز آن دسته از مشاوره تحصیلی ها می شد که بسیار مورد نیاز و حساس می شد . اولین قسمت از مشاوره تحصیلی دانشگاهی آزمون سراسری شروع می شود . اینکه من چگونه س بخوانم زمان موجود بتوانم تمام س ها و کب ها را به موقع تمام کنم و به اندازه کافی آن ها را دوره کنم ، سوال بسیاری از پشت کنکوری ها می شد . مشاوره تحصیلی دانشگاهی عوامل موثر روز آزمون نیز سروکار دارد ، این یک واقعیت است که نحوه آزمون دادن آن روز خاص نیمه تکمیل کننده تلاش های قبلی می شد . بعد از آزمون مسئله های قبلی به کنار می روند و این نقطه وظیفه یک مشاوره تحصیلی موفق این است که توجه به رتبه فرد بهترین انتخاب را بتواند برای شخص رغم بزند .

مشاوره تحصیلی دانشگاهی بعد از ورود به دانشگاه

بعد از قبولی و سپس ثبت نام دانشگاه دانشجویان می توانند از طریق مشاوره تحصیلی سیستم های دانشگاهی آشنا شوند . به عنوان مثال نحوه انتخاب رشته دانشگاه های مختلف ، و یا اینکه چه واحد هایی را ابتدای تحصیل و کدام ها را ادامه بهتر است گذراند . چگونه طول یک ترم س بخوانید که انتهای ترم مواجهه امتحانات مشکلی روبرو نشویم . و سپس انتهای دوره کارشناسی بحث آزمون کارشناسی ارشد و ز مشاوره تحصیلی کنکور مطرح می شود و سپس انتخاب دانشگاه و گرایش به میان می آید و ادامه این مسیر برای آزمون دکتری هم همین روال دنل می شود . این میان یک مشاوره خوب نظر گرفتن خیلی از پارامتر ها مانند آینده شغلی و ظرفیت آن رشته و … می تواند کمک به سزایی به شخص بکند .

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی یکی از انواع مشاوره می شد که می توان اختیار متقاضی قرار داد . واقع برای کسانی که امکان مراجعه حضوری به مشاور را ندارند مشاوره تحصیلی تلفنی گزینه مناسبی می شد . حتی اگر تعداد جلسات مشاوره هم زیاد شود مشکلی پیش نخواهد آمد و هر جلسه می تواند ادامه مطالب جلسه قبل شد و نهایت به یک نتیجه مهم برسد . مشاوره تحصیلی تلفنی از یک نظر دیگر دارای امتیاز مثبت می شد و آن هم زمان مشاوره می شد . شما اول صبح آخر شب هر زمانی که مناسب بدانید می توانید از شخص مشاوره بگیرید و یا جلسات قبلی را ادامه دهید . نوع دیگر مشاوره مشاوره تحصیلی آنلاین است که وارد کردن مشخصات و نیج آزمون می توان رتبه را تخمین زد و یا توجه به رتبه دانشگاه هایی امکان قبولی را شناخت .

انواع مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی دارای انواع گوناگونی می شد که هر کدام بصورتی متفاوت می تواند به متقاضی کمک کند و گاهی هر کدام هدفی مشخص و متفاوت ارائه می گردد . به عنوان مثال مشاوره تحصیلی آنلاین برای تخمین رتبه و یا تخمین دانشگاه هایی احتمال قبولی مناسب است . مشاوره تحصیلی که تلفنی شد می تواند مورد مسائلی همچون دانشگاه های مناسب و ممکن ، شرایط هر کدام از دانشگاه ها ، تعریف رشته های مختلف و آینده هر کدام ، انتخاب رشته و ترتیب بندی اولویت ها و … شد . مشاوره تحصیلی حضوری هم مانند تلفنی می توانند موارد ذکر شده کمک کند اما مزیت مشاوره تلفنی این است که نیاز نمی شد که مکانی خاص حضور پیدا کرد و از هر نقطه و هر شهر می توان آن را انجام داد .

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته را همگی به خوبی می شناسیم . مشاوره تحصیلی انتخاب رشته برای تمام آزمون هایی که برای ورود به دانشگاه های سراسری برگذار می شود کاربردی است . زیرا این آزمون ها ابتدا رتبه متقاضی مشخص می شود و سپس توجه به رتبه ای که شخص آزمون کسب کرده ید بتوان گزینه های مناسب را بین رشته ها و دانشگاه ها شناسایی کرد و به متقاضی معرفی کرد . مرکز مشاوره آویژه این زمینه نشان داده که موفق بوده و تجربه زیادی دارد . از این رو می توانید از کمک های مشاوران مرکز مشاوره آویژه نهایت استفاده را ببرید .

انتخاب رشته کنکور سراسری

برای انتخاب رشته کنکور سراسری ید به ترتیب موارد زیر را مورد توجه قرار داد :

 • به دست آوردن شناخت از رشته های مختلف و آینده شغلی آن ها ( از طریق مشاور و اینترنت )
 • شرکت انتخاب رشته آنلاین ( تخمینی )
 • تعیین اولویت ها ( دانشگاه ؟ رشته ؟ شهر ؟ )
 • چیدمان گزینه ها بر اساس اولویت های فرد ، از کم احتمال ترین گزینه ها به محتمل ترین آن ها

اگر موارد لا را دقت انجام دهید متناسب رتبه ای که کسب کرده اید مطمئنا بهترین گزینه ممکن را قبول خواهید شد ، بدون از دست دادن هیچ شانسی . گزینه آخر موارد لا بسیار اهمیت دارد ، انجام آن سعی کنید نهایت هوش و زکاوت را به خرج دهید .

مشاوره تحصیلی آویژه

مشاوره تحصیلی آویژه سالیان زیادی می شد که مشاوره های تخصصی که ارائه می دهد افراد زیادی را به هدفشان نزدیک تر کرده است . مرکز مشاوره آویژه از کسانی که سابقه کسب رتبه های عالی داشته اند و دانشگاه های معتبر کشور تحصیل کرده اند کمک گرفته بتواند به متقاضیان خدمات مشاوره ای مفیدی ارائه دهد . این مرکز مشاوره می تواند برنامه ریزی های تحصیلی شما را از ابتدا انتها ( مطالعه برای کنکور و تمام عوامل موثر آن ، روز آزمون و نحوه عملکرد مناسب جلسه و نهایت انتخاب رشته قائده و هوشمندانه ) برنامه ریزی کند و شما را تمام مراحل این مسیر یاری کند . مرکز مشاوره آویژه انواع روش های مختلف مشاوره تحصیلی را ارائه می دهد .

روش های مشاوره تحصیلی آویژه

مرکز مشاوره آویژه همه سیستم های مشاوره ای به متقاضیان خدمت رسانی می کند . یکی از روش های مشاوره که مرکز مشاوره آویژه آن تجربه خشان لایی دارد ( توجه به آمار کسانی که مشاوره یافت کرده اند ) مشاوره تلفنی می شد . تنها کافیست شماره های مرکز مشاوره آویژه را شماره گیری کنید و سپس به مشاوران ما متصل شوید . سپس می توانید استفاده از مشاوره تحصیلی آویژه متوجه بسیاری از مسائل شوید که یا شما را به هدفن ( رشته و دانشگاه مورد نظرن ) نزدیک می کند یا برای آن مسیری پیش روین می گذراد .

مشاوره تحصیلی کنکور وزارت بهداشت

یکی از موضوعات بسیار مهم کنکور وزارت بهداشت ، تطابق رشته کارشناسی و رشته انتخابی می شد . نکات زیر نظر داشته شید :

 • رشته های مجاز برای رشته کارشناسی شما را بررسی کنید
 • برای هر س ، یک منبع مناسب فراهم کنید
 • زمانی موجود را مدیریت کنید ( * برنامه ریزی )
 • یادداشت برداری ، دوره ، و آزمون های آزمایشی فراموش نشود
 • به خود استراحت دهید ، افراط مطالعه شما را خسته می کند
 • روز آزمون خود را هوشمندانه کنترل کنید ( استرس ، اضطراب و … )
 • برای مشاوره تحصیلی انتخاب رشته شخصی تجربه و کا رآزموده را انتخاب کنید

* برای مدیریت زمان لازم است که ، توجه به ارزش هر س و حجم مطالب آن زمان خاصی را به آن اختصاص داد . عین حال ید توجه کنید که تمام وس موازات یکدیگر ید پیش بروند .

مشاوره تحصیلی خارج از کشور

این مدل مشاوره را می توان جزء مشاوره تحصیلی دانشگاهی نظر گرفت . چند مدل خاص را مد نظر می گیریم و برای هر کدام توضیحاتی ارائه می دهیم . رشته پزشکی خارج از کشور . علاقه مندانی که به دلایلی نخواسته یا موفق نشده اند ایران رشته پزشکی را بخوانند ، توجه داشته شند که می توانند بصورت رایگان یکی از کشور های آلمان ، روسیه و مجارسن دوره پزشکی را بگذرانند . ابتدا شخص ید زن آن کشور را یاد بگیرد و این راس مک مربوطه را بگیرد . معمولا اکثر این دانشگاه ها یک سال اول را اختصاص می دهند به آموزش زن و بعداز اخذ مک ، شخص وارد دوره تحصیلی اصلی می شود . کشور های ذکر شده مورد یید وزارت علوم هستند و شخص می تواند بعد از اتمام دوره ، تحصیلات خود را ایران ادامه دهد .

تحصیل رشته های غیر پزشکی خارج از کشور

این مورد توجه به فاکتور هایی مانند کشور مورد نظر ، رشته مورد نظر و مقطع مورد نظر شرایط متفاوت می شد . اینجا ما شخصی را نظر می گیریم که دوره ارشد را ایران گذرانده و برای مقطع دکترا قصد ادامه تحصیل خارج از کشور دارد . دانشگاه های آمریکا ، کانادا و استرالیا از طریق هیئت تحصیلات تکمیلی ( دانشکده رشته مورد نظر ) برای پذیرش شخص تصمیم گیری می کنند . اکثر کشور های اروپایی شخص اسد پذیرش دانشجو تصمیم گیری می کند و پارامتر های پذیرش دانشجویان را هر اسد دیدگاه خود می سنجد . اما بطور کلی شما هرچه رزومه ایی که ارائه می دهید گزینه های زیر را بهترین حالت داشته شید شانس بیشتری دارید :

 • معدل لا
 • سابقه کار پژوهشی
 • مقالات ISI
 • نمره زن لا ( آیلتس یا فل )

مشاوره تحصیلی کاردانی به کارشناسی

یکی مدل از مشاوره تحصیلی دانشگاهی ، مربوط به مسائل کاردانی به کارشناسی می شود . از آنجایی که گذشته مقطع کاردانی به کارشناسی همه دانشگاه ها کنکور داشت ، لذا مشاوره تحصیلی دانشگاهی بیشتر روی قسمت کنکوری این مقطع تمرکز داشت . اما امروز بجز دانشگاه های فنی و حرفه ای که آزمون دارند ، هیچ کدام از دیگر دانشگاه ها برای مقطع کاردانی به کارشناسی آزمونی برگذار نمی کنند . از این رو برای این مقطع بیشتر به مشاوره تحصیلی انتخاب رشته و توضیحات مورد شرایط و رشته های هر دانشگاه از طریق مشاوره های مختلف از جمله مشاوره تحصیلی تلفنی پرداخته می شود . همین راس مشاوره تحصیلی آویژه راهکار هایی ارائه می دهد . می دانید بدون هیچ مشکلی می توانید تغییر رشته دهید ؟ حتی بدون توجه به معدل و حتی رشته تحصیلی مقطع کاردانی خود !

مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز آویژه انتخاب دانشگاه شما را یاری می کند

همانطور که گفتیم امروزه مهمترین قسمت مشاوره تحصیلی دانشگاهی برای کاردانی به کارشناسی مشاوره تحصیلی انتخاب رشته می شد . خصوص اعتر دانشگاه ها ، نحوه پذیرش کردن هر کدام ، رشته هایی که هر دانشگاه ارائه می دهد ، آینده شغلی هر رشته ، واحد های هر رشته ، شهریه دانشگاه های مختلف مقطع کارشناسی نا پیوسته ، نحوه خواست میهمان شدن و یا انتقالی گرفتن و مسائل دیگر ، می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی اطلاعات مفیدی را کسب کنید . حتی می توانید شرایط خود را برای مشاوران ما شرح دهید و نظر گرفتن شرایط شما ، مشاوره تحصیلی آویژه بهترین راه ممکن را پیش روی شما قرار می دهد .

مشاوره تحصیلی دانشگاه های بدون کنکور

این قسمت شرایط و مقاطع دانشگاه هایی که بدون کنکور پذیرش می کنند را به ترتیب شرح خواهیم داد . دانشگاه های روزانه و شنه : تنها مقطع بدون کنکور دوره کارشناسی می شد که از طریق سوابق تحصیلی ارزیابی انجام می شود ( معدل امتحانات نهایی : معدل کتبی ) و تنها بعضی از رشته ها این امکان فراهم گردیده است . خصوص آشنایی این رشته ها می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی که مرکز مشاوره آویژه ارائه می دهد مطلع شوید . دانشگاه آزاد : دانشگاه آزاد نیز تنها مقطع کارشناسی بدون کنکور دانشجو می پذیرد اما شرایطی که دارد نسبت به دانشگاه های روزانه و شنه ساده تر است ، زیرا شرط معدل مطرح نیست . دانشگاه علمی کاربردی : ابتدا برای رشته های هنرسنی مطرح شد و فقط کاردانی و کارشناسی دارد که هر دو بدون کنکور و شرط معدل هستند .

دیگر دانشگاه های بدون کنکور

دانشگاه پیام نور : این دانشگاه تمام مقاطع را بجز مقطع دکتری بدون آزمون برگذار می کند . برای پذیرش معدل معیار نمی شد و حتی اجازه تغییر رشته بین مقاطع را به راحتی به متقاضی می دهد . برای بررسی شرایط خود نسبت به دانشگاه پیام نور و بررسی رشته های این دانشگاه می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی مخصوص مرکز مشاوره آویژه ، یا به عرت دیگر مشاوره تحصیلی آویژه کارشناسان متخصص ارتط برقرار کنید و جزئیات کاملی را یافت کنید . دیگر مزیت مقاطع مختلف دانشگاه پیام نور قابلیت تغییر رشته می شد . شما بدون توجه به رشته مقطع قبلی و معدل آن ، می توانید رشته ای دیگر ثبت نام را انجام دهید و این امکان برای هر سه مقطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد مهیا است .

پردیس های خود گردان

پردیس های خود گردان نیز جز دانشگاهای بدون کنکور می شند . رشته های متنوعی برای گروه علوم ریاضی ، علوم انسانی و علوم تجربی ارائه می کنند . ملاک پذیرش دانشجو پردیس های خود گردان سوابق تحصیلی می شد . منظور از سوابق تحصیلی همانطور که پیش تر گفتیم معدل کتبی ( امتحانات نهایی ) می شد . مک پردیس های خود گردان دانشگاه ها بسیار معتبر و کاملا هم ارزش مک دانشگاه اصلی می شد . تنها نکته قابل مل رابطه شرایط پردیس های خود گردان شهریه ای ترم های مقاطع مختلف می شد که نسبت به دیگر دانشگاه های کشور لاتر می شد . یک مشاوره تحصیلی می تواند به شما کمک کند از دیگر ضوابط و شرایط پردیس های خود گردان مطلع شوید .

کلیات یک مشاوره تحصیلی

یک مشاوره تحصیلی مفید ید مرحله اول شما را برای آزمون هدف آماده کند . برای این کار بهتر است :

 • منابعی مناسب فراهم کنید ( توجه به تجارب کسانی که این راه موفق بوده اند )
 • مهلتی که دارید را به خوبی مدیریت کنید به هر س به اندازه ضریب و اعترش وقت اختصاص یابد
 • برای هر س توجه به ماهیت و محتوایش روش مطالعه اختصاصی داشته شید
 • زمان روز را متناسب محتوای س ها تقسیم بندی کنید
 • یادداشت برداری و خلاصه نویسی دوره کردن را راحت تر می کند
 • تست بزنید و خود را بیازمایید نقاط ضعف و قوت مطالعات خود را بفهمید
 • تغذیه مناسب و استراحت کافی شما را از خستگی ذهنی دور می کند
 • خود را شرایط روز آزمون قرار دهید استرس روز آزمون کاسته شود
 • صبح ها زود بیدار شوید روز آزمون کسل و خواب آلود نشید.

نکات بعد از آزمون

به ر نشستن تلاش هاین بعداز آزمون تنها انتخاب رشته هوشمندانه میسر می شود . یک مشاوره تحصیلی انتخاب رشته به خوبی نکات زیر را به شما آموزش می دهد :

 • مورد ماهیت رشته ها و آینده شغلی و تحصیلی آن ها به اندازه کافی مطالعه کنید .
 • سعی کنید انتخاب هاین ، علاقه و آینده شغلی رشته ها را هم نظر بگیرید .
 • رشته های منتخب خود را بر اساس اعتر دانشگاه ها بچینید ، اینطور چیدمان شما از شانس کمتر به سمت شانس بیشتر خواهد بود .
 • تمام گزینه های موجود را رشته ها و دانشگاه های مختلف پر کنید ، گزینه های خالی شانس شما را کم می کند .

۱٫ مشاوره تحصیلی چیست ؟ مشاوره تحصیلی یک آموزش است . مشاور نظر گرفتن وضعیت و همچنین علاقه شخص ، تلاش می کند تکیه بر تجارب و مهارت

هایش راهکار هایی به شخص بیاموزد مسیر رسیدن او به اهداف تحصیلی اش هموار تر شود.

سوالات متداول

مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی چیست ؟

تمام وقت بودن ، خارج از مسافت جغرافیایی ، امکان مشاوره های طولانی و چند مرحله ای و امکان ارتط مراکز معتبر و غیر قابل دسترس می تواند تعدادی از مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی شد .

راهکار های مشاوره تحصیلی کنکور ؟

بطور کلی راهکار هایی که یک مشاوره تحصیلی کنکور آموزش داده می شود به سه مورد مهم کمک می کند : مدیریت خود ، مدیریت محتوای سی و مدیریت زمان . این سه همراه هم عث موفقیت کنکور می شوند .

ضرورت مشاوره تحصیلی مسه برای دانش آموزان چیست ؟

مشاوره تحصیلی مناسب می تواند به دانش آموز کمک کند که استعداد ها و توانمندی های خود را بشناسد . همچنین نقاط ضعف خود آشنا شود و راهکار هایی برای برطرف کردن آن ها بیاموزد .

اهمیت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته چیست ؟

یک انتخاب اشته نه تنها زحمات متقاضی را از بین می برد بلکه آینده شخص را هم تحت ثیر قرار می دهد . از این رو مشاوره تحصیلی انتخاب رشته ، کمک می کند به یک انتخاب اصولی و و صحیح که آینده شخص را تضمین می کند .

مشاوره تحصیلی

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

مشاوره تحصیلی

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۰:۴۸ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی و ارشد بدون کنکور

۵٫۰
۰۱

آزمون دانشگاه آزاد از معروف ترین آزمون های ورودی می شد که اکثرا تجربه آن را دارند ، و اگر هم نداشته شند آن را به خوبی می شناسند . این قسمت برای آن دسته از افراد می شد که آزمون دانشگاه آزاد را بخوبی نمی شناسند . آزمون دانشگاه آزاد برای مقاطع کارشناسی پیوسته ، کارشناسی ارشد و دکتری برگذار می گردد . اینجا مرحله به مرحله به نوبت مورد آزمون دانشگاه آزاد برای مقطع های مختلف توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد . خصوص آزمون دانشگاه آزاد ابتدا مقطع کارشناسی پیوسته توضیحات لازم را ارائه می دهیم . البته نظر داشته شید اگر نکته ای نا واضح توضیحات وجود داشت می توانید مرکز مشاوره آویژه و مشاوران ما ابهام موجود را برای شما رفع خواهند کرد . مشاوران آماده ارائه مشاوره تحصیلی تمام زمینه ها می شند .

مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد هم بصورت آزمون و هم بصورت بدون آزمون برگزار می شود . خب همانطور که واضح است آزمون دانشگاه آزاد برای روش بدون آزمون معنی ندارد ، از این رو می پردازیم به روشی که آزمون ورودی دارد. آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد هم از طریق خود دانشگاه آزاد انجام می شود هم از طریق آزمون سراسری. از سال نود و شش به بعد طبق طرحی که از طرف وزارت علوم ارائه شد متقاضیان حاضر آزمون سراسری می توانند پرداخت مبلغی مشخص فرآیند ثبت نام آزمون سراسری مشخص کنند که تمایل دارند این آزمون نیز برای دانشگاه آزاد نیز حساب شود و از این طریق آزمون سراسری می توانند تنها یک آزمون شانس خود را برای تمامی دانشگاه های موجود امتحان کنند .

آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد

آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد مانند آزمونی که برای دانشگاه های سراسری برگذار می شود تنها یک مرتبه سالانه برگزار می شود . آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد تنها راه ورود به دوره ارشد دانشگاه آزاد می شد. به عرتی دیگر خصوص دانشگاه آزاد ارشد بدون کنکور وجود ندارد. واقع ارشد بدون کنکور برای همه وجود ندارد ، اما این امکان برای افراد خاصی مهیا است. این افراد را دانشگاه های آزاد و سراسری دانشجوی استعداد خشان می نامند. این دانشجویان ید بتوانند از پس یک سری معیار های تعیین شده از طرف وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری بر بیایند جزء دانشجوی های استعداد خشان رقم بخورند. مشاوران مرکز مشاوره آویژه می توانند اطلاعات مفیدی این ره اختیار شما قرار دهند .

شرایط لازم برای متقاضیان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

از آنجایی که به کررات به شرایط لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اشاره شده ، اینجا فقط قصد داریم به آن ها اشاره ای مختصر بکنیم . متقاضیانی که می خواهند از طریق آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد وارد مقطع فوق لیسانس بشوند دو دسته شرایط عمومی و اختصاصی را ید داشته شند . پایین به چند از اصلی ترین شرایط اختصاصی اشاره شده است :

 • متقاضی دارای مک کارشناسی شد یا اگر هنوز فارغ تحصیل نشده است بتواند ۳۱ شهریور ماه کارشناسی را به اتمام برساند .
 • فارغ تحصیلان بعد از سال نود و شش اگر معدلشان از ۱۲ کمتر شد دیگر اجازه ثبت نام آزمون ورودی ارشد دانشگاه آزاد را نخواهند داشت .
 • کارکنان تمام ارگان های دولتی ید موافقت نامه ارگان مربوطه برای ادامه تحصیل شخص را ارائه دهند .

سایت آزمون دانشگاه آزاد

سایت آزمون دانشگاه آزاد را آس www.azmoon.org بخوبی می شناسید . دانشگاه آزاد به غیر از آزمون دوره کارشناسی پیوسته که علاوه بر آزمونی که خود دانشگاه آزاد برای آن برگذار می کند ، از طریق آزمون سراسری نیز می توان برای آن اقدام کرد ، برای دیگر مقاطع مانند کارشناسی ارشد و دکتری ، آزمون مخصوص خود را دارد . ثبت نام برای هر کدام از این آزمون ها تنها از طریق سایت آزمون دانشگاه آزاد انجام می پذیرد و تمام اطلاعیه ها و هماهنگی ها از طریق همین سایت آزمون دانشگاه آزاد صورت می گیرد. حتی متقاضیان می توانند سوالات خود را از طریق این سایت مطرح کنند و اولین فرصت جواب خود را از کارشناسان مربوطه یافت کنند.


بیشتر بخوانید: مشاوره تحصیلی


انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد روالی که برای آزمون های ورودی خود نظر گرفته است بر عکس روال آزمون دانشگاه های سراسری می شد . واقع آزمون سراسری متقاضی ابتدا آزمون می دهد و سپس که رتبه شخص حالت های مختلف مشخص گردید اقدام به انتخاب رشته می کند و مرحله آخر مشخص می شود که کدام رشته را کدام دانشگاه قبول شده است. اما برای دانشگاه آزاد این چنین نمی شد. برای دانشگاه آزاد ابتدا شخص از بین دفترچه انتخاب رشته تعداد محدودی از رشته هایی که مد نظر خود دارد را انتخاب می کند و مرحله بعد آزمونی ره رشته های انتخابی می دهد و نهایت بعد از آزمون مشخص می شود که کدام یک از رشته هایی که مشخص کرده است پذیرفته شده است.

آزمون دانشگاه آزاد دکتری

آزمون دانشگاه آزاد دکتری از آنجایی که تمایل به مقاطع لای تحصیلی کشور زیاد شده است، نسبت به سال های گذشته متقاضیان بیشتری پیدا کرده است. داوطلن حضور این آزمون ید از آخرین اخر آن، شرایط آن و زمان برگذاری آن بخوبی آگاه شند. این آزمون همانند آزمون ارشد هر سال فقط و فقط یک ر بر گذار می شود و اگر متقاضیان نتوانند موفقیتی آن کسب کنند به اجر ید یک سال دیگر انتظار این آزمون بمانند. از آن جهت که ظرفیت های دکتری دانشگاه های سراسری محدود و کم می شد، افراد زیادی سعی دارند وارد دکتری دانشگاه آزاد شوند و دوره دکتری را دانشگاه آزاد به اتمام برسانند .

زمان برگزاری آزمون دکترای دانشگاه آزاد

طبق صلاح دید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، مانند آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، تصمیم بر این شده که از سال نود و شش به بعد آزمون دانشگاه آزاد دکتری آزمون دکتری دانشگاه های سراسری ادغام گردد و همزمان هم برگزار شوند . از این رو زمان آزمون های دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد یک مرحله انجام می شود و نیج آن برای تمامی دانشگاه ها لحاظ می گردد.

ریخ آزمون دکتری هر سال معمولا دهه اول ماه آذر می شد و معمولا یک هفته مهلت داده می شود متقاضیان برای ثبت نام اقدام کنند و اطلاعات خود را از طریق سایت سنجش وارد سامانه ثبت نام کنند. آزمون نیمه اول ماه اسفند بر گذار خواهد شد و بعد از اینکه نیج اعلام شدند روند ثبت نام برای رشته های مد نظر متقاضی برای دانشگاه آزاد از دانشگاه های سراسری جدا می شود .

آزمون دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی

آزمون دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی یا به عرتی دیگر همان آزمون کارشناسی نا پیوسته دانشگاه آزاد تنها برای رشته های گروه پزشکی می شد. دیگر رشته ها دانشگاه آزاد دارای آزمون کاردانی به کارشناسی نمی شند. اما رشته های پزشکی از آن جهت که بسیار پر مخاطب می شند ، رقابت برای پذیرفته شدن از طریق کنکور کاردانی به کارشناسی صورت می گیرد.

زمان آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام برای آزمون دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی طبق اطلاعیه ای که سازمان سنجش ارائه داده است بین دهم شانزدهم اردیبهشت تعیین گردیده است . البته یک دوره ثبت نام مجدد وجود دارد که بین هفتم یازدهم ماه مرداد می شد . ثبت نام برای این آزمون نیز همانند دیگر آزمون های ورودی دانشگاه ها بصورت اینترنتی انجام می گیرد. متقاضیان رشته ها و دانشگاه های مورد نظر خود را قبل از دادن آزمون تعیین می کنند.

سوالات متداول

زمان برگذاری آزمون دکترای دانشگاه آزاد؟

زمان آزمون های دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد یک مرحله انجام می شود و نیج آن برای تمامی دانشگاه ها لحاظ می گردد . ریخ آزمون دکتری هر سال معمولا دهه اول ماه آذر می شد.

سایت آزمون دانشگاه آزاد؟

سایت آزمون دانشگاه آزاد را آس www.azmoon.org بشناسید.

آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد بدون کنکور؟

دانشجویان ید بتوانند از پس یک سری معیار های تعیین شده از طرف وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری بر بیایند جزء دانشجوی های استعداد خشان رقم بخورند وارد ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد شوند.

آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی و ارشد بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی و ارشد بدون کنکور

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۱:۳۴ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

تاریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

۵٫۰
۰۱

ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی سال های اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده است .این دانشگاه برای یک هدف تلاش میکند آن هم شکوفایی استعداد داوطلن و پرورش مدیران زبردست وهمچنین تحول مدیریت سازمان ها وسیستم های مختلف کشور است. ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی قبل ازهرچیزی این نکته حائز اهمیت میشد که دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی وکارشناسی ناپیوسته بدون برگزاری کنکور (آزمون ) نسبت به جذب دانشجو اقدام میکند . ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی تمام رشته ها تنها از طریق داشتن مک فوق دیپلم ( کاردانی ) صورت میگیرد . برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی متقاضی ید به سایت سازمان سنجش مراجعه کند و پس از شناخت کافی زمینه شرایط ثبت نام ومدارک آن تصمیم به انتخاب رشته و کد مورد نظر میکند .

ذکر نکات مهم مورد ثبت نام کاردانی به کارشناسی

دانشگاه علمی کاربردی اولین دانشگاهی است که اکثر رشته های کشوربدون کنکور دانشجو میگیرد . بدون اغراق تمام رشته های مورد نظر داوطلن را دارا میشد وشهریه آن نسبت به اکثر دانشگاه ها کمتر است واین ملاک جذب و محبوبیت برای بسیاری از متقاضیان شده است. برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی هیچ محدودیتی متقاضیان را تهدید نمیکند و نیازی به گذراندن آزمون برای ورودی به این دانشگاه نیست. برای دانش پژوهانی که مقطع کاردانی هستند و خواهان اخذ مک کارشناسی هستند ید دانشجوی مقطع کاردانی به کارشناسی نا پیوسته شوند . تعداد رشته های ثبت نام کاردانی حداکثر ۳۰ رشته وهمچنین برای انتخاب رشته کارشناسی نا پیوسته حداکثر۲۰ رشته را متقاضیان میتوانند انتخاب کنند . برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی شما عزیزان میتوانید زمان اعلام شده اقدام به ثبت نام کنید .

ریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

ریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی موضوع بسیار مهمی میشد که این زمینه مختصری برای شما شرح میدهیم . ریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی طبق تعرفه هایی که وزارت علوم وتحقیقات تعیین کرده است سال دور انجام میگیرد، براین اساس من ب دانشگاه علمی کابردی بدون برگزاری آزمون و هیچگونه ارزیابی دانشجو مقطع کارشناسی نا پیوسته ثبت نام به عمل می آورد. نکته مهم این است که سوابق تحصیلی ملاک پذیرش دانشجو میشد . داوطلن برای ادامه تحصیل میتوانند ریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی که سایت سازمان سنجش اعلام میگردد شرکت کنند . ریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی نیم ترم اول مهرماه مرداد ماه و نیمسال تحصیلی دوم دی ماه ، داوطلن میتوانند زمان مقرر شده به انتخاب رشته بپردازند و نید فرصت را از دست دهند .

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی را میتوان فقط برای مقطع کارشناسی نا پیوسته تعریف کنیم ، زیرا این دانشگاه کارشناسی پیوسته نمیگیرد، کارشناسی نا پیوسته برای متقاضیان به این صورت میشد که افراد ابتدا ید دوره کاردانی را سپری کنند وسپس اقدام به ثبت دوره کارشناسی نا پیوسته کنند . ابتدا به ساکن تمرکز بر روی این موضوع که شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی برای مقطع کارشناسی نا پیوسته بدون کنکور ید حتما دارای مک کاردانی (فوق دیپلم ) شند. پیشنهاد ما به کاربران گرامی جهت اطلاع از شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی این میشد که از مشاوره تحصیلی ما مرکزمشاوره تحصیلی آویژه راهنمایی بگیرید، وازجزئیات کامل مورد پذیرش وه های کارشناسی نا پیوسته تمام واحد های دانشگاه های علمی کاربردی کشور وهمچنین ظرفیت دوره های مختلف این دانشگاه مطلع شوند.

مراحل ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

مراحل ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی سایت دانشگاه علمی کاربردی مقرر شده است. زمان برگزاری ثبت نام کاردانی به کارشناسی تمامی دانشگاه های آموزشی علمی کاربردی مرداد ماه انجام میشود. داوطلن جهت شرکت این دوره ید از تمام مراحل ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی مطلع شند و این مراحل را مهلت اعلام شده انجام دهند. ثبت نام به صورت اینترنتی صورت میگیرد، ابتدا داوطلب ید به سایت سازمان سنجش مراجعه ، سپس دفترچه ثبت نام را دانلود کرده و پس از خرید کارت اعتری نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند وکد رشته مورد نظر ودانشگاه مربوطه را انتخاب کنند .

یکی از مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی که اکثر متقاضیان به آن توجه ندارند این است که ابتدا ید برای انتخاب رشته از یک مشاوره تحصیلی انتخاب رشته استفاده کنند و علاقه و استعداد خود را برای ادامه تحصیل اگرچه بدون کنکور نیز یابند .

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی دو مرتبه مهرماه و بهمن ماه انجام میگیرد . داوطلب صورت دارا بودن مک کاردانی و نیز برای انجام شرکت نوبت تحصیلی مهرماه ید ۲۷ مرداد ماه اقدام به ثبت نام کند و برای ثبت نام برای ورودی بهمن ماه ید دی ماه اقدام به شرکت کنند . ریخ ثبت نام تنها یک مرتبه از سوی سازمان سنجش اعلام میشود و گاها به خواست متقاضیان به جا مانده از ثبت نام ریخی نزدیک به ریخ قبلی اعلام شده تمدید میشود . اما این امر تنها چند روز پیاپی اتفاق می افتد و همیشگی نیست.

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی هر سال سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ج میگردد و نکته اساسی این است که تنها مهلت اعلام شده اقدام بفرمایید و اگر این مهلت را از دست دادید سال های آتی نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

زار کار علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی علاوه بر برگزاری کلاس های تئوری ، کلاس های عملی برگزار میکند ، این موضوع عث میشود افراد زودتر وارد زار کارشوند وکسب تجربه کنند. این وجود افراد نگرانی بت استخدامی ندارند. اگرچه اغلب مردم گمان میکنند که شرکت و حضور بر سر کلاس های س برای دانشگاه علمی کاربردی الزامی نیست اما این یک تصور بسیار غلط است. دانشگاه علمی کاربردی کلاس هایی تشکیل میدهد که حضور داوطلب آنها الزامی است اما این کلاس ها ساعتی خارج اداری تشکیل میشوند.

اگرچه دانشگاه هایی مانند دانشگاه پیام نور حضور بر سر کلاس ها اختیاری است اما دانشگاه علمی کاربردی اینگونه نیست و حضور دانشجو چه کلاس های عملی و چه تئوری کاملا الزامی است و صورت رعایت نکردن سقف غیبت واحد سی مذکور برای دانشجو بطور خودکار حذف خواهد گردید. پس دانشجو اگرچه شاغل نیز شد مشکلی برای حضور کلاس های سی دانشگاه علمی کاربردی نخواهد داشت.

نکته آخر برای متقاضیان تحصیلات آکادمیک دانشگاه های علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی توسط وزارت علوم وتحقیقات فناوری سیس شده است . این دانشگاه ، نیمه دولتی میشد توجه به نیمه دولتی بودن آن ، تمام رشته های دانشگاه سراسری بجز پزشکی و پیراپزشکی را خود جای داده است این دانشگاه برای ثبت نام متقاضیان هیچ محدودیتی ندارد یعنی داوطلن برای شرکت هیچ آزمون ورودی نمیدهند، این دانشگاه به دلیل نیمه دولتی بودن، شهریه آن به طب کمتر از دانشگاه های دیگر میشد و مک ارائه شده ازاین دانشگاه معتبر وقابل استفاده برای سایر ارگان ها وسیستم های اداری میشد. دانشگاه علمی کاربردی اهداف متعددی را دنل میکند، ازمهمترین اهداف آن عث رشد وشکوفایی دانش افراد غیر شاغل وهمچنین پرورش مهارت و دانش برای افراد مشغول به کار. برای پذیرش این دانش آموختگان این دانشگاه طبق آیین نامه های منسوب شده از سوی وزارت علوم شرایط عمومی واختصاصی تعیین نموده اند .

سوالات متداول

شهریه دانشگاه علمی کاربردی؟

دانشگاه علمی کاربردی به دلیل نیمه دولتی بودن ، شهریه آن به طب کمتر از دانشگاه های دیگر میشد و مک ارائه شده ازاین دانشگاه معتبر وقابل استفاده برای سایر ارگان ها وسیستم های اداری میشد.

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی چه زمانی است؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دو مرتبه مهرماه و بهمن ماه انجام میگیرد . داوطلب صورت دارا بودن مک کاردانی و نیز برای انجام شرکت نوبت تحصیلی مهرماه ید ۲۷ مرداد ماه اقدام به ثبت نام کند و برای ثبت نام برای ورودی بهمن ماه ید دی ماه اقدام به شرکت کنند.

ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی؟

ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی تمام رشته ها تنها از طریق داشتن مک فوق دیپلم ( کاردانی ) صورت میگیرد . برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی متقاضی ید به سایت سازمان سنجش مراجعه کند و پس از شناخت کافی زمینه شرایط ثبت نام ومدارک آن تصمیم به انتخاب رشته و کد مورد نظر میکند.

ریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۳:۰۳ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

شرایط و ضوابط رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد۹۸

۳٫۸
۰۶

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد بدون کنکور ، یکی از دغدغه های دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره ی کارشناسی ، برای ادامه ی تحصیل مقطع تحصیلات تکمیلی است . گزینه ای که می تواند آن ها را بدون تحمل دسر های کنکور سراسری ، به دانشگاه برساند و راه کوه تری برای یافت مک کارشناسی ارشد شد .

موارد قابل بررسی مورد رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد ، به شرح زیر است :

 1. رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد طرح فراگیر پیام نور
 2. رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری
 3. رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 4. رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد غیر انتفاعی
 5. رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد علمی کاربردی

این مقاله ، ما به جزئیات و شرایط و ضوابط پذیرش رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد موارد ذکر شده خواهیم پرداخت . شما عزیزان همواره می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر این خصوص و همچنین ، زمان و نحوه ثبت نام هر یک از موارد ذکر شده ، از و ، متخصصین ما مرکز مشاوره آویژه دانش !

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد : طرح فراگیر پیام نور

همانطور که اشاره کردیم ، نحوه پذیرش و ورود دانشجویان به طرح کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون نیاز به شرکت کنکور سراسری بوده و دانشجویان علاقه مند بدون نظر گرفتن رتبه و تراز خود آزمون کارشناسی ارشد می توانند صرفا مطالعه منابع و شرکت امتحان برای ۶ ۱۰ واحد سی که اصطلاحا دوره دانش پذیری نامیده می شود، راه ورود خود به فراگیر پیام نور را هموار کنند.

بر اساس قوانین و مقررات مصوب وزارت علوم خصوص نحوه پذیرش رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، علاقمندان به تحصیل صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی ، می توانند به عنوان داوطلب مقطع کارشناسی ارشد یک کد رشته امتحانی ثبت نام و حداکثر ۲۰ کد رشته محل از دوره های مذکور ، متقاضی ادامه تحصیل شوند .

توجه به مطالب لا ، مراحل پذیرش و ثبت نام طرح فراگیر پیام نور به شرح زیر است :

 1. پیش ثبت نام رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 2. انتخاب رشته مورد نظر برای امتحان
 3. انتخاب کد رشته محل های مورد نظر
 4. تهیه فهرست منابع امتحانی
 5. مطالعه و آماده سازی داوطلب
 6. ثبت نام نهایی
 7. برگزاری آزمون
 8. کسب نمره حداقل ۱۲ هر س
 9. کسب معدل حداقل ۱۴ مجموع وس
 10. شروع به تحصیل به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد ترم بهمن ماه

برای مثال ، اگر داوطلبی امتحان طرح فراگیر پیام نور ، تمامی نمرات را ۱۳ بگیرد ، هر س قبول شده است اما معدل او ، به حد نصاب نمی رسد و خواست او برای شرکت دوره های فراگیر ، رد می شود . بنابراین ، این موارد را هنگام اقدام و ثبت نام نظر بگیرید !

زمان ثبت نام طرح فراگیر پیام نور

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، هر ساله اوایل پاییز می شد و داوطلن می توانند برنامه ریزی های لازم برای انتخاب رشته مورد و ایجاد آمادگی برای آزمون مربوطه را برای ریخ ذکر شده ، انجام دهند .

توجه به اهمیت اولویت بندی و انتخاب رشته طرح فراگیر پیام نور به داوطلن اکیدا توصیه می گردد که قبل از ثبت نام اینترنتی، حتما مشاوران پیام نور مرکز مشاوره آویژه دانش خصوص انتخاب رشته و واحد ها مشورت نمایید .

شما هم اکنون می توانید جهت ثبت نام تلفنی کارشناسی ارشد بدون کنکور طرح فراگیر پیام نور و بدون گرفتن کد یا صفر شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب و حتی ایام تعطیل مشاوران آویژه دانش مراحل پیش ثبت نام تلفنی شما را انجام دهند.

رشته های تحصیلی دوره دانش پذیری فراگیر – کارشناسی ارشد بدون کنکور

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد : نکات تکمیلی فراگیر پیام نور

خصوص ثبت نام و پذیرش رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ، نکاتی چند وجود دارد که پیش از اقدام برای ثبت نام ، ید به آن ها توجه داشته شید بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید . بعضی از این نکات عرتند از :

 • امتحان پیام نور ، به صورت تستی برگزار می شود
 • این آزمون سطح چندان لایی ندارد
 • آزمون مذکور ، جایگزین ترم اول کارشناسی ارشد خواهد بود
 • دوره دانش پذیری ، معافیت تحصیلی به متقاضیان مشمول خدمت سرزی تعلق نمی گیرد
 • سقف سنوات تحصیلی برای دانشجویان استفاده کننده از معافیت تحصیلی ، ۳ سال است
 • دوره های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، به دو شیوه آموزشی – پژوهشی و الکترونیکی برگزار می شود

توجه به نکات ذکر شده ، مشخص می شود که متقاضیان شرکت این دوره ها ، برای ورود به طرح فراگیر پیام نور صرفا نیاز به مطالعه منابعی دارند که دانشگاه پیام نور برای دانشجویان تیس شده است و گاها دانشجویان دانشگاه های دیگر از آن بی اطلاع هستند . به همین دلیل ، شما می توانید آگاهی از منابع آزمون و چگونگی نحوه طراحی سوالات و یک برنامه ریزی مناسب حد بسیار زیادی به قبولی خود امیدوار شید.

صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر خصوص رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، منابع مورد نیاز برای هر رشته ، میزان شهریه ، زمان برگزاری کلاس ها ، تفاوت دوره های آموزشی – پژوهشی و الکترونیکی و دیگر موارد مرتبط ، متخصصین ما واحد پیام نور مرکز مشاوره آویژه دانش و راهنمایی های لازم را یافت کنید !

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد : دانشگاه سراسری

خبر خوب برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی ، این است که دانشگاه های سراسری هم جذب دانشجوی کارشناسی ارشد بدون کنکور را دستور کار خود قرار داده اند . و این پذیرش از دو راه صورت می گیرد :

 1. استعداد های خشان
 2. پردیس خود گردان

بدین ترتیب ، داوطلن گرامی می توانند خواست و اطلاع از شیوه ی پذیرش هر یک از این موارد ، برای تحصیل رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد اقدام کنند . البته طبیعی است که هر یک از این دوره ها ، دارای شرایط خاصی هستند که برای پذیرش ، ید آن ها را رعایت کنید .

برای مثال ، خصوص استعداد های خشان ، برخی از شرایط مورد نیاز برای پذیرش رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد به شرح زیر است :

 1. شما حتما ید فارغ التحصیل دانشگاه سراسری شید
 2. حداقل معدل ۱۷ دوره لیسانس ، مورد نیاز است
 3. سنوات مجاز تحصیلی ، فارغ التحصیل شده شید
 4. و …

شما عزیزان می توانید برای اطلاع کامل از چگونگی شرکت رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری ، شیوه نامه جذب استعداد های خشان و شرط معدل استعداد های خشان و سایر نکات مورد نیاز ، از و ، متخصصین ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را یافت کنید . مشاوران ما ، آماده کمک به ما هستند !

برای دانلود دفترچه راهنمای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۸ ، کلیک کنید


کارشناسی ارشد بدون کنکور

می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوران متخصصمرکز مشاوره تلفنیآویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد : پردیس خودگردان

همانطور که اشاره کردیم ، برخی از پردیس های خودگردان دانشگاه های سراسری ، بدون نیاز به شرکت کنکور ، دانشجویانی را برای مقطع تحصیلات تکمیلی جذب می کنند . برخی از دانشگاه های برگزار کننده این دوره ها عرتند از :

 1. پردیس بین المللی دانشگاه صنعتی شریف
 2. پردیس بین المللی دانشگاه تهران
 3. و …

بدین ترتیب ، ملاحظه می شود که متقاضیان شرکت رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد پردیس خودگردان ، امکان تحصیل بهترین دانشگاه های ایران را خواهند داشت ، بدون نیاز به تحمل دسر هایی مثل آزمون سراسری ! و این دانشگاه ها ، تنوع رشته ای بسیار زیادی را نیز ارائه می دهند .

برای مثال ، برخی از رشته های ارائه شده پردیس بین المللی دانشگاه تهران ، به شرح زیر است :

 • مدیریت
 • روانشناسی
 • حقوق
 • معماری
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی کامپیوتر
 • مهندسی عمران
 • مهندسی انرژی
 • مهندسی نفت
 • مهندسی صنایع
 • زن انگلیسی
 • طراحی صنعتی
 • زیست شناسی سلولی و مولکولی
 • و …

توصیه ما این است که برای استفاده از فرصت شرکت رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری ، همین حالا مشاوران ما مرکز مشاوره آویژه دانش . بتوانید به راحتی هر چه تمام تر ، تحصیلات خود را مقطع کارشناسی ارشد ، بهترین دانشگاه های ایران آغاز کنید !

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد : دانشگاه آزاد

هر سال ، تعدادی از ظرفیت های دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی ارشد ، بوسیله دانشجویانی تکمیل می شود که بدون شرکت کنکور کارشناسی ارشد ، وارد دانشگاه شده اند . البته مانند تمامی موارد دیگر ، ورود به این دانشگاه بدون کنکور ، شرایط خاص خودش را دارد . و تنها برای افرادی مهیاست که بتوانند جزو استعداد های خشان شند .

البته نیازی نیست نگران شید ، چرا که قرار گرفتن لیست استعداد های خشان ، بر خلاف اسمش ، کار بسیار ساده ای است . و تعداد بسیاری از داوطلن و متقاضیان رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، می توانند از مزایای آن استفاده کنند . برای مثال ، برخی از شرایط پذیرش رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، به شرح زیر است :

 1. معدل ۱۷ لیسانس برای رشته های علوم انسانی
 2. معدل ۱۶ برای رشته های غیر علوم انسانی
 3. متقاضیان ید سنوات مجاز کارشناسی ، فارغ التحصیل شده شند
 4. رشته تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی ید مرتبط شد
 5. و …

ملاحظه می شود که پذیرش رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، چندان هم سخت نیست و نیاز به کفش آهنی ندارد ! بنابراین ، توصیه ما این است که سریعا مشاوران ما این حوزه ارتط بگیرید بتوانید از این فرصت استفاده کنید و هرچه سریعتر ، به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد ، وارد دانشگاه شوید ! فاصله ما شما ، تنها یک تلفن است !

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد : دانشگاه غیر انتفاعی

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های غیر انتفاعی ، شرایط سخت تر و پذیرش محدود تری دارد . زیرا مواردی مثل پردیس های خودگردان یا طرح های فراگیر این دانشگاه ها وجود ندارد . البته توجه به خالی ماندن بسیاری از صندلی ها این دانشگاه ها مقطع تحصیلات تکمیلی ، شرکت آزمون سراسری ، قبولی دانشگاه های غیر انتفاعی چندان مشکل نخواهد بود .

البته بدلیل همان مشکل یاد شده ( خالی ماندن صندلی ها ) مسئولان دانشگاه های غیر انتفاعی تمایل بسیار زیادی به پذیرش دانشجویان بدون شرکت کنکور سراسری دارند . به طوری که سال ۹۵ ، روسای این دانشگاه ها از وزارت علوم تقاضا کردند که مجوز این نوع از پذیرش ها را برای شان صا کند ، اما وزارت علوم ، چنین خواستی را نپذیرفت .

به این ترتیب ، مثلا اگر شما فارغ التحصیل مقطع لیسانس از دانشگاه غیر انتفاعی شید و بخواهید رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد تحصیل کنید ، ما یکی از راه های زیر را به شما پیشنهاد می کنیم :

 1. استفاده از مزایای استعداد های خشان
 2. ارائه خواست برای پردیس های خود گردان
 3. شرکت دوره های فراگیر پیام نور

نکات تکمیلی

 • فارغ التحصیلان دانشگاه غیر انتفاعی ، امکان تحصیل بدون آزمون دانشگاه آزاد را ندارند
 • آن ها فقط می توانند برای دانشگاه های سراسری اقدام کنند
 • برای استفاده از مزایای استعداد های خشان ، رعایت شرط معدل الزامی است
 • دانشجویان مشمول ، برای تحصیل دوره های بدون ازمون ، نید از نظر نظام وظیفه مشکلی داشته شند

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر خصوص دوره های کارشناسی ارشد بدون آزمون غیر انتفاعی ، زمان ثبت نام ، میزان شهریه و ضوابط و مقررات این دوره ها ، و از سراسر ایران ، متخصصان ما مرکز مشاوره آویژه دانش !

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد : علمی کاربردی

علی رغم وعده های مسئولین دانشگاه های علمی کاربردی و خواست های آنان از وزارت علوم ، همچنان خبری از برگزاری دوره های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه های علمی کاربردی نیست . و حتی برگزاری این دوره ها از طریق کنکور سراسری هم لغو شده است . بنابراین ، هم اکنون دانشگاه های علمی کاربردی تنها مقطع کاردانی و کارشناسی پذیرش دارند و به گفته ی مسئولان این دانشگاه ، تمرکز دانشگاه علمی کاربردی بر روی ارتقای کیفیت دوره های کاردانی و کارشناسی است !

بدین ترتیب ، متقاضیان رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد علمی کاربردی میتوانند یکی از راه های زیر را انتخاب کنند :

 1. دوره های فراگیر پیام نور
 2. پردیس های خود گردان

وجود این ، احتمال برگزاری دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه های علمی کاربردی ، چندان هم دور از ذهن نیست . شما عزیزان می توانید برای پیگیری آخرین اخر و شرایط رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی و گزینه های موجود برای فارغ التحصیلان این دانشگاه ها ، متخصصین ما مرکز مشاوره آویژه دانش . مشاوران ما ، آماده خدمت رسانی به شما داوطلن گرامی هستند !


کارشناسی ارشد بدون کنکور

می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوران متخصصمرکز مشاوره تلفنیآویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


شرایط و ضوابط رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد۹۸

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

شرایط و ضوابط رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد۹۸

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۲:۳۲ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

شرایط معافیت سربازی کفالت همسر چگونه است ؟

۵٫۰
۰۱

معافیت سرزی کفالت همسر یکی از انواع معافیت های ارائه شده از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا می شد . برای برخی این سوال پیش می آید که آیا معافیت سرزی کفالت همسر وجود دارد یا خیر ؟ به طور کلی معافیت خدمت سرزی چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد ؟ آیا مشمولین می توانند به راحتی از معافیت سرزی کفالت همسر خود بهره ببرند ؟ مدارک مورد نیاز برای گرفتن انواع معافیت ها به ویژه معافیت سرزی کفالت همسر چیست ؟ مشمولین چه زمانی می توانند برای انواع معافیت ها اقدام کنند ؟ زمان مناسب و شرایط گرفتن معافیت ها چیست ؟

شرایط معافیت سرزی کفالت همسر چگونه است ؟

برای پاسخ به این سوال ها ید از مشاوره نظام وظیفه و انواع مشاوره معافیت خدمت سرزی کمک بگیریم . همانطور که مستحضر هستید جوانان ما سال اول پس از اتمام تحصیلات خود دوره ی متوسطه مشمول خدمت وظیفه ی عمومی خواهند شد . یعنی شروع سن ۱۹ سالگی همان شروع سختی و مشکلات جوانان برای رفتن به خدمت وظیفه عمومی است . اما این افراد چگونه می توانند از این راه سخت و طاقت فرسا به آسانی عبور کنند ؟ آیا ازدواج و مهل شدن می تواند کمکی به آن ها بکند ؟ آیا سازمان نظام وظیفه عمومی برای جوانان مهل تسهیلات ویژه ای قرار داده است ؟ این افراد چه شرایطی می توانند از معافیت استفاده کنند ؟ معافیت های کدام اند ؟ معافیت های کفالت به چه معافیت هایی گفته می شود ؟

ما این مقاله قصد داریم تمام مطالب مرتبط انواع معافیت ها به ویژه معافیت کفالت همسر را مورد بررسی قرار دهیم . برای رسیدن به پاسخ هایی صحیح این مقاله را انتها بخوانید . هم چنین مشاورین ما مرکز مشاوره آویژه آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود .

شرایط معافیت سرزی کفالت همسر

شرایط معافیت سرزی کفالت همسر توسط سازمان نظام وظیفه برای مشمولین تعیین و مقرر شده است . قبل از آگاهی از شرایط معافیت سرزی کفالت همسر قصد داریم انواع معافیت ها را شناسایی و راجع به آن ها توضیحاتی اختیار شما مشمولین عزیز قرار دهیم .

انواع معافیت های قابل استفاده برای مشمولین :
 1. انواع معافیت های پزشکی
 2. انواع معافیت های ایثارگری و جانزی
 3. معافیت های مددجویان بهزیستی و کمیته امداد
 4. معافیت های تک فرزندی
 5. معافیت های کفالت

مشمولین ید بدانند که معافیت های کفالت نوعی معافیت بسیار گسترده است که سالانه مشمولین زیادی از آن استفاده کرده و کارت معافیت خود را به سرعت یافت می کنند . زیرا معافیت کفالت اگرچه قوانین زیادی را بر می گیرد اما روشی آسان و راحت به حساب می آید . زیرا شرایط این نوع کفالت برای بسیاری از افراد وجود دارد . بر همین اساس انواع معافیت های کفالت به شرح زیر می شد .

انواع معافیت های مربوط به معافیت کفالت :
 • معافیت کفالت پ بیمار
 • معافیت کفالت پ مسن
 • معافیت کفالت همسر
 • معافیت کفالت همسر معلول
 • معافیت کفالت فرزند
 • معافیت کفالت برا صغیر
 • معافیت کفالت برا کبیر
 • معافیت کفالت خواهر
 • معافیت کفالت مابزرگ
 • معافیت کفالت پبزرگ
 • معافیت کفالت ما بدون همسر
 • معافیت کفالت ما طلاق گرفته


بیشتر بخوانید: انواع معافیت کفالت


برای استفاده از هریک از این معافیت های کفالت مشمولین ید شرایط لازم را داشته شند . شرایط معافیت سرزی کفالت همسر نیز این شرایط گنجانده شده است . این مطالب که پایین گفته می شود از الزامات همه انواع معافیت های کفالت می شد .

شروط اصلی و مهم از شرایط معافیت سرزی کفالت همسر :
 • نداشتن غیبت سرزی
 • رسیدن به سن مشمولیت
 • تنها مراقب و نگهدارنده ی فردی شد که می خواهد کفالتش را به عهده بگیرد .

داشتن این شروط اولیه می توانید برای انواع معافیت های کفالت اقدامات لازم را انجام دهید .

مراحل معافیت سرزی کفالت همسر

مراحل معافیت سرزی کفالت همسر می تواند یکی از مهم ترین قسمت هایی شد که مشمولین می توانند از آن استفاده کرده و سریع تر به نتیجه برسند . یکی از اولین مراحل معافیت سرزی کفالت همسر جمع آوری مدارک می شد . حال که صحبت از مدارک به میان آمد ید بگوییم که مدارک بخش مهمی را گرفتن انواع معافیت ها ایفا می کند . زمانی که مشمولین مدارکشان را تکمیل کرده و به سازمان نظام وظیفه تحویل می دهند . می توانند هر چه سریع تر به نتیجه رسیده و کارت معافیت خود را یافت کنند . ما اینجا به دلیل اهمیت جمع آوری مدارک ، مدارک مورد نیاز معافیت کفالت را برای شما توضیح خواهیم داد .

مدارک لازم جهت یافت معافیت های کفالت :
 • فرم تکمیل شده وضعیت مشمولین نظام وظیفه
 • اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن
 • اصل کارت ملی شناسایی مشمول به همراه تصویر آن
 • گواهی آخرین مک تحصیلی مشمولین کپی یید شده توسط سازمان مربوطه
 • عکس پرسنلی ۳*۴ رنگی زمینه سفید از مشمولین
 • فرم تکمیل شده واکسیناسیون مشمولین
 • فرم تکمیل شده آخرین وضعیت مشمولین
 • فرم تکمیل شده معاینه اولیه مشمولان نظام وظیفه
 • کپی شناسنامه تمام افراد خانواده اعم از : پ ، ما ، خواهر ، براان ، همسر ، فرزند

قوانین معافیت سرزی کفالت همسر

قوانین معافیت سرزی کفالت همسر می تواند قوانین کمی سختگیرانه ای شد . نه تنها این قوانین ، بلکه سایر قوانین نظام وظیفه سال های گذشته سخت گیرانه تر شده است . زیرا این قوانین مشمولین نمی توانند به راحتی از معافیت ها استفاده کنند . هر ساله شاهد تغییرات زیادی قوانین تصویب شده ی سازمان نظام وظیفه ی عمومی ناجا بوده ایم . اما سال های اخیر این تغییرات شدت زیادی گرفته است . زیرا تعداد سرزان هر ساله کاهشی چشمگیر روبرو بوده است . بنابراین نیاز است که مشمولین همیشه اطلاعات خود را به روز کرده و از آخرین اخر مربوط به سازمان نظام وظیفه و انواع معافیت ها مطلع شند .

ره معافیت کفالت همسر مشمولین ید دقت داشته شند که سال های گذشته این قوانین وجود داشته و به راحتی می توانستند از کفالت همسر استفاده کنند . اما بیانیه های جدید حاکی از صحبت های دیگری است . سردار موسی کمالی ره معافیت کفالت همسر این چنین اظهار دارد که : سال های اخیر مشمولین برای سو استفاده از شرایط معافیت افراد معلول ازدواج می کردند . به همین دلیل تعداد زیادی از متقاضیان از این طریق معاف می شدند . اما اخر جدید نظام وظیفه از تغییر این قانون سخن می گوید . سازمان نظام وظیفه بیانیه ای جدید اعلام کرد که آن دسته از مشمولینی که افراد معلول ازدواج می کنند نمی توانند از معافیت استفاده کنند . فقط صورتی این اتفاق خواهد افد که همسر فرد مشمول بعد از ازدواج مشکل معلولیت روبرو شود .

نحوه گرفتن معافیت سرزی کفالت همسر

نحوه گرفتن معافیت سرزی کفالت همسر مانند سایر معافیت ها از طریق دفاتر الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ امکان پذیر خواهد بود . زیرا ید پس از یررسی شرایط مشمولین خواست خود را از طریق نزدیک ترین مرکز پلیس + ۱۰ به منزل خود ارائه داده و آن را به ثبت برسانند . سپس جمع آوری مدارک گفته شده لا و تحویل مدارک کامل به این مراکز خواست ثبت شده توسط سازمان نظام وظیفه بررسی می شود . اگر مشمولین دارای شرایط معافیت کفالت شند . از مشمول دعوت می شود کمیسیون هیئت رسیدگی شرکت کرده و آنجا رای نهایی صا خواهد شد .

پس از صدور رای نهایی توسط شورای رسیدگی مشمولینی که رای مثبت یافت کرده اند خواهند توانست کارت معافیت خود را سریعا یافت کنند . کارت معافیت امروزه از طریق دفاتر پستی برای متقاضیان عزیز پست خواهد شد .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

شرایط معافیت سرزی کفالت همسر چگونه است ؟

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

شرایط معافیت سرزی کفالت همسر چگونه است ؟

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۹:۰۱ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی میناب

۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی میناب یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسی نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجت مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میناب ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی میناب

دانشگاه علمی کاربردی میناب توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن هرمزگان سیس شده و میناب – بلوار رسالت- روبروی مرکز تحقیقات کشاورزی وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی میناب شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی میناب

دانشگاه علمی کاربردی میناب به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میناب را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی میناب ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر اسن هرمزگان (میناب)


لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی میناب

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میناب پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی میناب مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی میناب ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی میناب ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
 • کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – غذایی
 • کاردانی فنی برق – سیسات الکتریکی ساختمان
 • کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبسنی
 • کاردانی حرفه ای ایمنی و بهداشت واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی میناب ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی نقشه برداری کارگاهی
 • کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری
 • کاردانی فنی غنی – گیاهان دارویی و معطر
 • کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبسنی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی میناب ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری مکانیک خوو
 • مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری
 • مهندسی فناوری صنایع بسته بندی – محصولات کشاورزی
 • مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنام هریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای تکنولوژی آموزش های فرهنگی و هنری

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی میناب ورودی بهمن ماه

 • مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری
 • مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کارشناسی حرفه ای تکنولوژی آموزش های فرهنگی و هنری

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی میناب

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میناب به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی میناب شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی میناب نیز ۱۹۹ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی میناب

دانشگاه علمی کاربری میناب اسن هرمزگان و میناب – بلوار رسالت- روبروی مرکز تحقیقات کشاورزی واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۷۶-۴۲۲۲۸۳۵۰ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی میناب

مرکز یارانه ارزاق دولتی یافت می کند.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میناب

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میناب هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی میناب مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به میناب ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی میناب

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی میناب

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۹:۰۱ توسط:avije موضوع: نظرات (0)