مرکز مشاوره آویژه مرکز مشاوره آویژه .

مرکز مشاوره آویژه

معرفی و ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور

۰٫۰
۰۰

رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور چیست و چه منظوری تیس میشود ؟ یا شاید بپرسید هدف از ارائه رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور چیست ؟ اگر بخواهیم به زن ساده یک تعریف کلی داشته شیم یک حسابرس‌ کارها و حساب و کب های حسابدارن را بررسی و کنترل می کند . رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور از آن دسته رشته هایی است که کم پیش می آید فارغ التحصیلان آن مشکل بیکاری مواجه شند . رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور دو دسته است ۱ _ حسابرسی داخلی که معمولا افراد حسابرس کارمند همان مرکزی هستند که مسئولیت حسابرسی آن را بر عهده دارند و گزارش کاری بین هیئت مدیره و مدیر و سهامداران را تحویل می دهند . ۲ _ حسابرسی مستقل که افراد عضو موسسه حسابرسی هستند و طبق قرار داد به بررسی و تنظیم حساب های مراکز مخلتف می پردازند . رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ارائه میشود .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور برای داوطلنی که به بررسی و حساب و کب های ریز و شت و سر و کله زدن‌ اعداد و ارقام خورد و کلان و وس تحلیلی علاقه دارند مناسب است . جهت ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور و یا هر رشته و گرایشی شما به یک مشاوره تحصیلی نیازمند هستید . چرا که ثبت نام علمی کاربردی این رشته مناسب افرادی که علاقه ای به ریاضیات یا رشته های خشک این چنینی ندارند مناسب نمیشد . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه همه ایام حتی روزهای تعطیل حال خدمت رسانی به شما است .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور داشتن مک دیپلم و معدل لازم ، شرایط عمومی و خصوصی می شد . شرایط ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور به گونه ای است که اولویت افراد مجرب و یا شاغل زمینه های مرتبط حسابرسی و حسابداری است .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


شهریه رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور طبق تعرفه کلی دانشگاه علمی کاربردی تعیین می شود . به این صورت که شهریه ثابت سالانه ۱۰ _ ۱۵ صد افزایش می یابد و شهریه متغییر طبق واحد های ترمی افزایش یا کاهش می یابد ، جهت پرداخت شهریه رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور می توانید از طریق سامانه دانشگاه اقدام به پرداخت کنید و یا از ‌کمک هزینه های صندوق رفاه دانشگاه استفاده کنید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته حسابرسی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته حسابرسی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور راسی آموزش افراد ماهر و تجربه زمینه رسیدگی به حساب های مالی دولتی و خصوصی زمینه های مختلف ارائه می شود . هر شرکت ، ارگان ، اداره ، دفتر ، مراکز دیگری سالانه هزاران برگه و رسید حساب مالی ثبت و یگانی می شود . این بین افراد و مسئولانی هستند که می خواهند تصدیق و ستی این حساب ها را بدانند . و یا مراکز خصوصی که سهامداران می خواهند از صحت و دقت امور مالی خود که توسط هیئت مدیره و مسئول مربوطه ارائه شده است مطمئن شوند ‌ .اینجا است که کار نیروی متخصص حسابرسی نقش پیدا می کند .

یک حسابرس ید بتواند تمام حساب ها را بررسی کند ، کمی و کاستی ، هر گونه تخلف ، دوگانگی حساب ها ، و هر مشکل دیگری را تشخیص دهد . یک جمع بندی کلی از حساب ها انجام دهد ، خلاصه ای از همه امور را ثبت کند و پایان گزارش کار خود را به طور دقیق و کامل به بخش مربوطه ارائه دهد . یک فارغ التحصیل رشته حسابرسی ید از تمامی امور و فنون حسابداری مطلع شد اما یک حسابدار نیازی به یاد گیری کارهای حسابرسی ندارد . ولی به طور کلی این دو رشته به گونه ای تطبیق شده اند که می توان آن ها را بخش جدایی ناپذیر یکدیگر دانست . رشته حسابرسی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور انتخاب مناسبی است برای افراد شاغل زمینه حسابداری و کارهای مرتبط که بتوانند این گرایش نیز تخصص لازم را کسب کنند و مشغول به کار شوند . و یا افراد علاقه مندی که لیست انتخاب رشته کنکور نتوانسته اند وارد این رشته تحصیلی بشوند .


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


روش پذیرش دانشجو رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته حسابرسی دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته حسابرسی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته حسابرسی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

معرفی و ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۳۱ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور

۰٫۰
۰۰

رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور از شاخه های مهندسی نفت می شد . شاید بسیاری از شما شناخت کافی مورد این رشته تحصیلی و یا هدف کاری آن را نداشته شید . رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور هدف آموزش افراد متخصص زمینه حفاری و استخراج ذخایر نفت و گاز ارئه می شود . توجه به غنی بودن کشور ما از لحاظ منابع زیر زمینی نفت و دیگر مواد هیوکربنی رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور می تواند آینده شغلی مناسبی را برای شما رقم بزند . رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور ید دانشجویانی تربیت کند که بتوانند پس از اکتشاف ذخایر زیر زمینی طراحی راه کار های مناسب و حل مسائل مرتبط حفاری ، استخراج و بهره برداری بهترین عمل کرد را داشته شند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور از چهار چوب کلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی پیروی می کند، یعنی داوطلن می توانند دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به ثبت نام کنند ، حال که دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی توانسته محدودیت های انتخاب رشته کنکور های سراسری و آزمون های دشوار را برطرف کند بهتر است پیش از ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور و یا هر رشته دیگری مشاوره تحصیلی انتخابی ست داشته شید . برای یک مشاوره دقیق و همه جانبه کافی است مرکز مشاوره تحصیلی آویژه .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور همانطور که از عنوانش پیدا است به صورت بدون آزمون و تنها بر حسب سوابق تحصیلی می شد . یعنی کافی است داوطلب مک دیپلم و معدل ده یا ده به لا داشته شد بتواند رشته های مختلف دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کند ‌ .از دیگر شرایط ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور برای متقاضیان داشتن شرایط عمومی و خصوصی می شد . توجه به نوع رشته و یا آینده شغلی داوطلب ید شرایط جسمانی مناسب را داشته شد ، دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور عث شده تحصیل بسیاری از رشته هایی که کنکورهای سراسری دشوار و دور از دسترس است این دانشگاه به راحتی محقق شود .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


شهریه رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور مانند دیگر رشته های این نظام آموزشی از دوبخش تشکیل میشود یک بخش شهریه ثابت که طول تحصیل ثابت است و یک بخش شهریه متغییر که هر ترم بنا برشرایط هر ترم تغییر می کند ، شهریه رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور هر ترم توجه به تعداد واحدهای اخذ شده و یا تعداد واحد های عمومی و اختصاصی افزایش یا کاهش می یابد .

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


رشته حفاری دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته حفاری دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور توانسته زمینه کاری پر آمدی را برای آینده دانشجویان خود محیا کند ، نا گفته نماند که رشته حفاری یکی از سخت ترین و پر خطرترین ساخته های مهندسی نفت می شد . رشته حفاری دانشگاه جامع علمی کاربردی متخصصانی را گرایش های مختلف این رشته تعلیم می دهد که می توانند وزارت نفت ، پالایش گاه نفت ، و زیر شاخه های مرتبط این امور مشغول به کار شوند .

متخصصین رشته حفاری پس از اکتشاف محل دقیق ذخایر زیر زمینی ید بتوانند کوه ترین ، کم هزینه ترین و امن ترین مسیر را برای حفر و استخراج طراحی کنند ‌ .

مهندس های حفاری ید توانایی کافی برای کار شرایط سخت و گاه طاقت فرسای این رشته را داشته شند . اما توجه به خاک های غنی از ذخایر نفتی و هیوکربنی کشور ما این رشته می تواند رشته ای آینده شغلی و آمد مناسب شد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


روش پذیرش دانشجو رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


مدارک لازم برای ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


راهنمای انتخاب رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته حفاری دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته حفاری علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته حفاری دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

معرفی و ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۴:۰۲ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور

۰٫۰
۰۰

رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های تحصیلی گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی میشد . رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و گرایش های مختلف ارائه میشود که برای اطلاع از گرایش های این رشته میتوانید مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس برقرار کنید . رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور چه هدفی ارائه میشود ؟ توجه به گسترش رسانه ها و مطبوعات و دنیای مجازی . . . و علاقه افراد به پیگیری اخر زمینه های مختلف علمی ، هنری ، سیاسی ، ورزشی . . . نیاز به خبرنگارانی که رعایت اصول و قواعد خبرنگاری بتوانند اخر موثق و قابل فهمی را تهیه و ارائه دهند احساس میشود . رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور نیز پی آن است که خبرنگارانی را تربیت کند که هر زمینه ای بتوانند اطلاعات موثق و اخر جذاب را جمع آوری ، سازمان دهی ، نگارش و تدوین کنند و به جذاب ترین ، کوه ترین و قابل فهم ترین شکل ممکن نشریات ، رسانه ها و مطبوعات ارائه دهند .


بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور مناسب برای چه افرادی است ؟ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته خبرنگاری پیش از هر چیزی ید شخصیت دانشجو توازن و هماهنگی داشته شد ، این رشته برای افرادی مناسب است که علاقه مند به بحث های چالش برانگیز شند ، کنج کاو و پشت کار شند ، خلاقیت و ذوق کافی را داشته شند و انرژی کافی بری پیگیری و به دست آوردن اخر را دارا شند و همچنین از ارتط اجتماعی لایی برخوردار شند . ثبت نام رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور را میتوان از طریق سایت سازمان سنجش انجام داد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


شرایط ثبت نام رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور طبق سوابق تحصیلی میشد و از آنجایی که شرایط ثبت نام این مرکز آموزشی سخت نمیشد فرصت مناسبی برای افرادی است که انتخاب رشته کنکور موفق عمل نکرده اند . داشتن مک دیپلم و معدل مقبول و قاعد سلامت و توانایی جسمی از شرایط ثبت نام رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میشد .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شهریه رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور همانند سایر رشته های این دانشگاه شامل شهریه ثابت و متغییر است . و شهریه متغییر یین کننده نهایی شهریه رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور هر ترم میشد که بستگی به واحد های عملی و نظری دارد برای اطلاع دقیق از هزینه هر واحد عملی و نظری این رشته مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس برقرار کنید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


رشته خبرنگاری دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته خبرنگاری دانشگاه جامع علمی کاربردی خبرنگارانی را تربیت میکنند که اصول این چنینی را به ستی رعایت کنند ( جمع آوری اطلاعات موثق ، هماهنگی و عدم تناقض بخش های مختلف خبر ، رعایت کامل اصول نگارشی ، توانایی کوه ، کامل و جذاب کردن خبر ، استفاده از کلمات مرسوم و قابل فهم و . . . ) رشته خبرنگاری دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان اشتغال به انواع رسانه ها مانند رادیو و تلویزیون و نشریات و روزنامه ها و …. برای فارغ التحصیلان این رشته فراهم میکند . از آنجایی که رقابت این رشته لا است و پیشرفت ان فقط به تلاش ، علاقه و توانایی خود شما بر میگردد تحصیل رشته خبرنگاری دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میتوانید کار خود را از یک روزنامه نگاری محلی شروع کنید و کسب تجربه حتی خود به یک سردبیر یا روزنامه نگار تبدیل شوید . بهتر است این زمینه اط مشاوره تحصیلی کمک بگیرید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته خبرنگاری دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته خبرنگاری علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته خبرنگاری دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

معرفی و ثبت نام رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته خبرنگاری علمی کاربردی بدون کنکور

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۳:۴۷ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته بازی های رایانه ای علمی کاربردی

۰٫۰
۰۰

رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی که یک رشته نوپا این مرکز آموزشی میشد جزء رشته های گروه صنعت است که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میتوانید آن را انتخاب کنید ، حتما برای شما نیز این سوال مطرح است که هدف از رشته زی های رایانه ای دانشگاه علمی کاربردی چه چیز میشد !؟ ید گفت که زی های رایانه ای امروزه مورد استقل بسیاری از افراد رده های سنی مختلف حتی افراد مسن است و این یکی از خاصه های این صنعت است که میتواند برای هر سنی طراحی شود و جنبه دیگر قت لای زی های رایانه ای برای انتقال پیام های اخلاقی ، تبلیغی ، فرهنگی ، آموزشی و اجتماعی میشد ، چرا که استفاده از رایانه ها و گوشی های همراه امکان استفاده از این زی ها را برای عموم ایجاد کرده است و میتوان قالب این زی ها پیام را به مخاطب القا کرد ، از این رو میتوان به اهمیت رشته زی های رایانه ای دانشگاه علمی کاربردی پی برد .

دانشجویان رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی تخصص میبینند مراحل ساخت یک زی رایانه را به ستی طراحی کنند و انجام دهند ، رشته زی های رایانه ای دانشگاه علمی کاربردی محثی همچون آشنایی زن تصویر ، آشنایی فرهنگ و اسطوره های ایران و جهان ، آشنایی موتورهای زی ، ریخچه و سبک شناسی زی های رایانه ای ، طراحی رابط زی ، طراحی مرحله و فضای دو بعدی و . . . تیس میشود


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی

ثبت نام رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی مناسب افراد علاقه مند و خلاق و نیز افرادی که پنسیل کار تیمی را دارند میشد ، ثبت نام رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی بهتر است به کمک یک مشاوره تحصیلی صورت بگیرد علم از محتوا و آینده شغلی انتخاب شود ، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند این راس به شما کمک کند .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته زی های رایانه ای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور تنها بر سوابق تحصیلی کید دارد از این رو داشتن مک دیپلم معدل ده یا ده به لا و شرایط عمومی و خصوصی تحصیل از شرایط ثبت نام رشته زی های رایانه ای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور میشد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


شهریه رشته زی های رایانه ای دانشگاه علمی کاربردی

شهریه رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی همانند سایر رشته های این دانشگاه شامل شهریه ثابت و شهریه متغییر است ، شهریه متغییر بستگی به هزینه هر واحد عمومی و خصوصی یا عملی و نظری دارد و شهریه رشته زی های رایانه ای دانشگاه علمی کاربردی را مجموع شهریه ثابت و متغییر هر ترم تعیین میکند .


بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


رشته زی های رایانه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته زی های رایانه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور فرصتی برای افراد علاقه مندی است که به صورت تجربی تیم های زی سازی مشغول به کار هستند حرفه خود کسب تحصیلات اکادمیک خروجی کیفیت تری را ارائه دهند . معمولا ساخت زی های رایانه ای توسط یک تیم که هر یک از اعضا یک بخش فعالیت میکند صورت میگیرد و افراد تحصیل رشته زی های رایانه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میتوانند به عنوان انیماتور ، طراح زی ، مدیر تولید ، طراح محتوای شنیداری ، برنامه نویس زی ، طراح جلوه های دیداری ، مدیر نو آوری ، طراح هنری فنی و . . . . یک تیم ساخت زی های رایانه ای مشغول به فعالیت شوند و کسب آمد هر یک از این پست ها به سابقه کاری و کل کیفیت خروجی کار بستگی دارد .


بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مک پیش دانشگاهی


روش پذیرش دانشجو رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات


مدارک لازم برای ثبت نام رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


راهنمای انتخاب رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته زی های رایانه ای دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته زی های رایانه ای دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

معرفی و ثبت نام رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته زی های رایانه ای علمی کاربردی

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۸:۰۶ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور

۰٫۰
۰۰

رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های پر مخاطب و قدیمی میشد که یکی از شاخه های مدیریت است . رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته مراکز آموزشی مختلف حال تیس میشد . اما هدف از رشته زرگانی دانشگاه علمی کاربردی چه میشد ؟ هدف از این رشته آموزش افراد برای ارائه بهترین استراتژی کنترل هزینه ها ، سود ، استفاده کارامد از منابع ، سازماندهی امور تجاری و زرگانی یک موسسه است . رشته زرگانی دانشگاه علمی کاربردی دانشجویانی را تربیت میکند که شناخت و علم کافی مورد زار یابی ، ارتط مشتری و چگونگی جذب مشتری ، نحوه ارائه خدمات و . . . بتوانند انواع موسسات زرگانی و شرکت های خصوصی و غیر خصوصی بهترین استراتژی ها امور زرگانی برای حداکثر عملکرد انتخاب کنند و به اجرا آورند .


بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور فرصت مناسبی پیش روی افرادی است که استعداد مناسبی زمینه کارافرینی و امور تجاری دارند اما موفق به انتخاب رشته کنکور نشده اند . ثبت نام زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور آینده شغلی روشنی را پیش روی دانشجو قرار میدهد چرا که تمامی موسسات و شرکت های تجاری و زرگانی چه بخش خصوصی چه دولتی نیاز به نیروی متخصص بخش کنترل امور زرگانی احساس میشود و رشته جایگزینی برای آن وجود ندارد . چرا هر بخش فعالی این زمینه تنها آگاهی از روند زار کسب و کار و تجارت و پیش گرفتن یک استراتژی مطمئن میتواند زمینه زرگانی موفق عمل کند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


شرایط ثبت نام رشته زرگانی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته زرگانی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور همانند سایر رشته های این دانشگاه بع قوانین آموزشی تحصیل میشد و طبق سوابق تحصیلی است . به طور کل از شرایط ثبت نام رشته زرگانی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور که به مهارت های فردی برمیگردد میتوان به داشتن روابط اجتماعی قوی ، علاقه به امور تجاری و زار یابی ، پشت کار ، تسلط کافی بر زن ، داشتن ذهنی خلاق برای تجزیه و تحلیل نوسانات تجاری و تحلیل موقعیت برای تصمیم گیری و . . . میتوان اشاره کرد . پیش از ثبت نام علمی کاربردی رشته زرگانی شما نیازمند یک مشاوره تحصیلی مناسب هستید از محتوای این رشته ، زار کار و توانایی های لازم برای تحصیل این رشته آگاه شوید ، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند شما را این زمینه راهنمایی کند


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


شهریه رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته زرگانی دانشگاه علمی کاربردی طبق مصوبه کلی این دانشگاه شامل شهریه ثابت و متغیر میشد . شهریه ثابت ممکن است مراکز آموزشی مختلف دچار تفاوت ناچیزی شد اما بخش متغییر همانطور که پیش از این ذکر شد بع نحوه انتخاب رشته میشد چرا که هر واحد عمومی و خصوصی برای س های عملی و نظری هزینه خاص خود را دارد پس شهریه رشته زرگانی دانشگاه علمی کاربردی برایندی از شهریه ثابت و متغیر میشد که برای اطلاعات دقیق از هزینه واحد های سی این رشته میتوانید مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس برقرار کنید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


رشته زرگانی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته زرگانی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور چه فرصت های شغلی را پیش روی ما قرار میدهد ؟ قطعا هر رشته تحصیلی مهم ترین بخش آینده شغلی آن رشته میشد . رشته زرگانی دانشگاه جامع علمی کاربردی گرایش های مختلف خود ( بیمه ، زاریابی ، زاریابی بین المللی ، تحول سازمانی و . . . ) زمینه شغلی وسیعی را ایجاد میکند . افراد فارق التحصیل این رشته میتوانند کسب علم کافی بخش مدیریت اجرایی شرکت ها و موسسات تجاری یا بخش مشاوره امور زرگانی این موسسات مشغول به فعالیت شوند و یا زمینه امور مالی و زاریابی یا بخش کارگزینی مشغول شوند مقاطع لاتر بنابر واحد های مشترک رشته حساب داری افراد استعداد امور حسابداری این رشته نیز میتوانند انواع شرکت ها به عنوان حسابدار فعالیت کنند و یا کسب مدارک عالی به عنوان اسد دانشگاه به تحصیل بپردازند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


روش پذیرش دانشجو رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


مدارک لازم برای ثبت نام رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته زرگانی دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته زرگانی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته زرگانی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

معرفی و ثبت نام رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته زرگانی علمی کاربردی بدون کنکور

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۱:۱۵ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

۰٫۰
۰۰

ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های گروه فرهنگ و هنر است که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میتوانید آن را انتخاب کنید . تقری ده سال پس از پیداش هنر هفتم یعنی سینما انیمیشن به وجود آمد و به سرعت طرفداران خود را پیدا کرد جایی که حذف انیمیشن را از هنر های دیداری میتوان غیر ممکن دانست چرا که به وسیله انیمشن میتواند روایات و تخیلات و ایده ها را به تصویر کشید و داسن هایی خلق کرد که توسط فیلم و سریال ممکن نیست . رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی هم ارائه میشود هنرمندانی را تربیت کند که صنعت انیمیشن کشور بتواند خلق انیمیشن های جدید شخصیت های جذاب و کیفیت لا رقابت جهانی انیمیشن ها حضور پررنگ تری داشته شد . رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی محثی مانند داسن نویسی ، تولید انیمیشن ، خلاقیت و هنر ، ساخت دکور عروسکی ، طراحی شخصیت ، طراحی فیگور حیوان ، طراحی فیگور انسان ، طراحی کاریکاتور ، عکاسی ، فیزیک حرکت و . . . تیس میشود .

رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور امروزه بسیار حائز اهمیت است چرا که دنیای رسانه ای کودکان ، بخش بزرگی از تبلیغات ، فضای مجازی ، زی های رایانه ای و حتی بخشی از خود سینما نیز به انیمیشن مرتبط است .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور مناسب برای افراد خوش ذوق ، خلاق ، ایده پرداز قوه تخیل و تصویر سازی لا است بتوانند اثری متفاوت و جذاب را خلق کنند که مانند انیمیشن های معروف و شخصیت های آن ها ماندگار شوند . ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و نیمه های مهر ماه و بهمن ماه و از طریق سایت سازمان سنجش صورت میگیرد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


شرایط ثبت نام رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بسیار آسان تر از ورود به این رشته از طریق انتخاب رشته کنکور میشد و افراد علاقه مند میتوانند تنها بر اساس سوابق تحصیلی خود یعنی حداقل مدارک و شرایط این رشته تحصیل کنند . داشتن مک دیپلم معدل مقبول و دارا بودن شرایط عمومی و خصوصی تحصیل از شرایط ثبت نام رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور میشد .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


شهریه رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور هر واحد آموزشی به دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغییر تقسیم میشود . جدای از شهریه ثابت که مقدار مشخصی میشد شهریه متغییر را نوع انتخاب واحد دانشجو مشخص میکند که بستگی به هزینه واحد های عمومی و خصوصی و یا عملی و نظری دارد . و برایند این دو شهریه رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی را یین میکند . برای اطلاع از جزئیات این شهریه و هزینه های جانبی این رشته میتوانید از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید ، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند راهنمای مناسبی برای شما شد .


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


رشته انیمیشن دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته انیمیشن دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور از پنسیل پیشرفت لایی برخور دار است و از آن دسته از رشته ها و حرفه هایی است که میتوان گفت هرگز حرکت رو به جلو آن متوقف نمیشود و بخش بزرگی از آن به خلاقیت و مهارت خود شما بر میگردد و خلق یک اثر ماندگار میتواند همان پله پرب شما برای پیشرفت شد . فارغ التحصیل رشته انیمیشن دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان اشتغال به عنوان

طراح شخصیت ، تکنسین رایانه ، دستیار طراح ، تکنسین تکنیک های دستی ، دستیار نور پرداز ، تکنسین فضای سه بعدی صحنه ، متحرک ساز سه بعدی صحنه ، تکنسین رنگ ، طراح فضا و صحنه ، دستیار تصویر بردار تک فریم و . . . را تدوین و تهیه یک انیمیشن به وجود می آورد .


بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


روش پذیرش دانشجو رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


مدارک لازم برای ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


مدارک لازم برای ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته انیمیشن دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته انیمیشن علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

معرفی و ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۶:۰۲ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور

۰٫۰
۰۰

رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور یکی از رشته های جذاب و پر طرفدار گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی میشد اما آیا ارائه رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور لازم است ؟ غذا نیاز اولیه انسان ها است و روز به روز توقع از تنوع و کیفیت آن حال افزایش است و دانش افراد مورد تغذیه حال گسترش میشد و روشن است که یکی از مهم ترین ملاک هایی که مکان هایی مانند هتل ها ، رستوران ها ، مکان های تفریحی ، سالن های برگزاری جشن و . . . را رقابت یکدیگر برنده میکند کیفیت و تنوع غذایی آن ها میشد و توجه به گسترش ارتطات و تدل فرهنگی بین ملت ها تنوع غذایی رو به رشد است و نمیتوان تکیه بر تجربه و اکتفا به غذاهای محلی نیاز سلایق مختلف را بر طرف کرد توجه به این نکات اهمیت رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی مشخص میشود . دانشجویان رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی محثی مانند آشپزی کلاسیک ایران ، آشپزی من ، اصول آشپزی ، اصول علم تغذیه ، بهداشت مواد غذایی ، تجهیزات و عملیات آشپزخانه ، خوردنی ها و طبیعت انسان و . . . آشنا میشوند .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور بدون علاقه به این رشته هرگز نید انجام داد ، چرا نبود علاقه نمیتواند شما را آینده شغلی خود که نیاز به ساعات کاری زیاد و صبر و خلاقیت دارد موفق کند . ثبت نام رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته صورت میگیرد همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی این رشته شامل سهمیه آزاد و شاغل میشد که زمان ثبت نام پرسیده میشود .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی میشد و همچنین داشتن سلامتی جسمی برای فعالیت این رشته لازم است ، داشتن مک دیپلم و معدل کافی و شرایط عمومی و خصوصی تحصیل از شرایط ثبت نام رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور میشد .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


شهریه رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور وابسته به شهریه ثابت و متغییر است شهریه ثت که هر واحد آموزشی از ابتدا انتهای تحصیل ثابت است اما شهریه رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی هر ترم بیشتر متکی به شهریه متغییر است که توجه به واحد های عملی و نظری تعیین میشود برای کسب اطلاعت دقیق از هزینه واحد ها این رشته میتوانید از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید که مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند راهنمای مناسبی برای شما شد .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته آشپزی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته آشپزی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور ارائه شده است افرادی را زمینه آشپزی تربیت کند که شناخت کامل مواد مختلف غذایی و اصول علم تغذیه و همچنین آشنایی فرهنگ های غذایی مختلف ، بتوانند غذاهای مختلف را سالم ترین روش طبخ ، کامل ترین دستور پخت و بهترین شکل سرو تهیه کنند ، چرا که امروزه نمیتوان تنها غذاهای سنتی و بومی جواب گوی توقع افراد مختلف بود و هر مکانی که غذا طبخ شود نیاز به آشپز حرفه ای احساس میشود ، این رشته برای نوان خانه داری که انتخاب رشته کنکور خود ناکام مانده اند فرصتی فوق العاده میشد ، نکته مهمی که وجود دارد این است که زار کار این رشته بسیار پر رونق میشد و کافیست شما شایستگی خود را ثابت کنید بهترین هتل ها ، رستوران ها و . . . به عنوان آشپز حرفه ای مشغول به کار شوید یا واحد های کوچکتر مانند تهیه غذا و… کار خود را شروع کنید و توسعه دهید و همچنین میتوانید صورت داشتن سرمایه اقدام به سیس مکانی برای سرو غذا کرده و ارائه کیفیت مطلوب به سرعت پیشرفت کنید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


روش پذیرش دانشجو رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات


مدارک لازم برای ثبت نام رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته آشپزی دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته آشپزی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

معرفی و ثبت نام رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته آشپزی علمی کاربردی بدون کنکور

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۱:۲۹ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور

۰٫۰
۰۰

رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های گروه فرهنگ و هنر میشد ، رشته مترجمی زن اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی جزء رشته های جدید شاخه زن میشد و به همین دلیل به نسبت از زار کار خوبی برخوردار است . رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور ارائه شده است مترجمانی را تربیت دهد که پژوهش های خود آثار علمی ، ادبی ، ریخی و فرهنگی کشور های اسپانیایی زن ، پیوند دیرینه مذهبی _ ریخی که بین کشور های اسلامی و اسپانیایی وجود دارد را محکم تر و شفاف تر کنند .

رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور جز رشته های زن پر طرفدار است که بخشی از آن به زییی این زن بر میگردد و همینطور برای برقراری ارتط مردم اسپانیول زن که نیم میلیارد نفر از جمعیت جهان را تشکیل میدهند و کشور های مختلف ( ۲۲ کشور ) حال زندگی هستند برای کشور حال توسعه ای مانند ایران که نیازمند ارتطات گسترده است وجود رشته مترجمی زن اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی را توجیه میکند و میتوان تربیت افراد متخصص این رشته پل ارتطی بین دنیای علمی ، ادبی ، ریخی ، فرهنگی کشور کشور های اسپانیایی زن را برقرار ساخت بتوان هرچه بیشتر از نقاط مثبت علم و هنر این کشور ها بهرمند شد .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته مترجمی زن اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی فرصتی طلایی برای علاقه مندان به این رشته میشد که انتخاب رشته کنکور موفق پذیرش آن نشده اند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته دلخواه خود بتوانند تحصیل کنند . ثبت نام رشته اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه و از طریق سایت سازمان سنجش برای متقاضیان قابل انجام است . بهتر است پیش از ثبت نام رشته اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی مشاوره تحصیلی از مناسب بودن این رشته شرایط و ویژگی شما آگاه شوید ، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه این زمینه میتواند شما را راهنمایی کند .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


شرایط ثبت نام رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور بسیار آسان تر از پذیرش این رشته کنکور زن میشد افرادی که سوابق تحصیلی آن ها به مک دیپلم حداقل معدل میرسد میتوانند این رشته ادامه تحصیل دهند . اما داشتن علاقه ، استعداد و حافظه قوی بدون شک از شرایط ثبت نام رشته مترجمی زن اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور میشد که به خود فرد برمیگردد نه قوانین این واحد آموزشی .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


شهریه رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور طبق تعرفه کلی این واحد آموزشی شامل شهریه ثابت و متغییر است که بخش متغییر به هزینه هر واحد عملی و نظری برمیگردد . برای پرداخت شهریه مترجمی زن اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی نیز میتوانید از طریق صندوق رفاه دانشگاه و وام های شهریه اقدام کنید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


رشته مترجمی زن اسپانیولی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته مترجمی زن اسپانیولی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان فعالیت تمامی شرکت هایی اسپانیایی که ایران نمایندگی دارند را فراهم میکنند همچنین افراد فارغ التحصیل رشته مترجمی زن دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میتوانند دارالترجمه ها ، و بخش های هنری مربوط به زن اسپانیایی صدا و سیما و زن سرا ها مشغول به فعالیت شوند یا به عنوان مترجم زن اسپانیایی بخش های دولتی و غیر دولتی کار کنند . و یا نشریات مشغول به ترجمه آثار مختلفی که به زن اسپانیایی هستند شوند .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مک پیش دانشگاهی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خوو


مدارک لازم برای ثبت نام رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته مترجمی زن اسپانیولی دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته مترجمی زن اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

معرفی و ثبت نام رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته مترجمی زن اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۴:۱۱ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی

۰٫۰
۰۰

رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی از رشته های گروه صنعت میشد و یکی از رشته های کاربردی است که اگر به امور فنی علاقه دارید میتوانید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آن را انتخاب کنید . این رشته به طور کل برای افرادی که انتخاب رشته کنکور خود موفق عمل نکرده اند یا به صورت تجربی مشغول به فعالیت این زمینه هستند یک فرصت ایده آل اسا بتوانند بدانش آکادمیک لازم را این زمینه است . برای اطلاع از کلیات این رشته و مسائلی مانند زمان ثبت ، آینده شغلی این رشته و . . . میتوانید از مشاوره تحصیلی بهره مند شوید . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه کا مجرب خود به صورت تمام وقت میتواند راهنمای شما شد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی

ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی همانند سایر رشته های این مرکز آموزشی دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی ناپیوسته صورت میگیرد . داوطلن رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی میتوانند دو نیمه مهر ماه و بهمن مراجعه به سایت سازمان سنجس مراحل اولیه ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند . از آن جایی که زمان ثبت نام ممکن است هر ساله زمان مشخصی صورت نگیرد بهتر است از طریق مشاوره تحصیلی از زمان دقیق ثبت نام این رشته آگاهی پیدا کنید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور برای عموم داوطلن و کلیه واحدهای این مرکز آموزشی یکسان می شد و تنها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب است . البته مورد برخی از رشته ها شرایط ثانویه ای مانند یید سلامت جسمی لازم از طرف دانشگاه مد نظر ، یا اولویت بودن ثبت نام برای کسانی که به صورت تجربی حال فعالیت خصوص یک رشته هستند وجود دارد . اما به طور کل پذیرش رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی بر اساس داشتن مک دیپلم و شرایط عمومی و خصوصی تحصیل می شد از این رو کلیه افرادی که مک دیپلم نظام قدیم یا جدید را دارند میتوانند ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی را انجام دهند .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شهریه رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی

شهریه رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی طبق روال معمول این مرکز آموزشی شامل شهریه ثابت و شهریه متغیر می شد به همین دلیل نمی‌توان هزینه مشخصی را برای شهریه هر ترم رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی تعیین کرد . نهایت شهریه ثابت و هزینه واحدهای عمومی و تخصصی و عملی و نظری است که شهریه هر ترم را مشخص میکند . توجه به اینکه این رشته واحدهای عملی خاص خود را دارد انتظار می رود که شهریه رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی قابل توجه تر از برخی رشته‌ های دیگر شد . شهریه ، آینده شغلی ، محتوای رشته و شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور مواردی هستند که شما پیش از انتخاب این رشته ید به آگاهی مورد آن ها دست پیدا کنید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های گروه صنعت میشد . هدف از تدوین این رشته تربیت نیروی متخصصی است که زمینه ساخت ، نصب ، راه اندازی ، تعمیر و نگهداری انواع آسانسور ، پله برقی ، لابرهای صنعتی ، پیاده روهای متحرک و . . . دانش لازم را داشته شند . دانشجویان رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور مسائلی مانند زن فنی آسانسور و پله برقی ، شناخت آسانسورهای هیولیک ، شناخت آسانسورهای الکتریکی ، ایمنی و مقاومت مصالح کاربردی و . . . آشنا میشوند . فارغ التحصیلان این رشته میتوانند به عنوان نصاب و تعمیرکار شرکت های مربوطه یا کارخانه های تولید کننده مشغول به فعالیت شوند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مک پیش دانشگاهی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته آسانسور و پله برقی دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

معرفی و ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۸:۱۹ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور

۰٫۰
۰۰

رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور مانند سایر مراکز آموزشی هدف ارتقای سطح روابط بین مردم و موسسات مختلف ارائه می شود . رشته روابط عمومی و ارتطات دانشگاه علمی کاربردی طالب افرادی روحیه قوی و جستجو گر ، اجتماعی ، انتقاد پذیر و پشت کار قوی می شد . رشته روابط عمومی و ارتطات دانشگاه علمی کاربردی برای افراد شاغلی که قصد ارتقاء مک تحصیلی زمینه کاری خود را دارند مناسب است ‌ . رشته روابط عمومی و ارتطات دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و مقطع کارشناسی و چند مرکز آموزشی دیگر مقطع کارشناسی ارشد ارائه می شود .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور دنیای ارتطات و رسانه ای امروزی راه مناسبی است البته برای افرادی که توانایی و استعداد بهره مندی از عصر ارتطات ، رسانه های گونان و از همه مهمتر دنیای بزرگ اینترنت و رسانه های مجازی را دارند . ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتطات دانشگاه علمی کاربردی دو مقطع کاردانی و کارشناسی و دو مرحله مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد


شرایط ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور داشتن مک دیپلم و معدل کافی است ، از دیگر شرایط ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتطات دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داشتن شرایط عمومی و اختصاصی است . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را مشاوره تحصیلی توسط مجرب ترین مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آویژه صرف کمترین هزینه و زمان انجام دهید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


شهریه رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور هر ترم بسته به واحد های اخذ شده و یا وس اصلی و پایه و عمومی و اختصاصی میزان متفاوتی است . شهریه رشته روابط عمومی و ارتطات دانشگاه علمی کاربردی به صورت ثابت و متغییر می شد که بخش ثابت طول ترم های تحصیلی مقدار ثابتی است فقط سالانه ممکن است صدی افزایش یابد . اما شهریه متغییر همانطور که ذکر شد هر ترم مقدار متفاوتی است .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته روابط عمومی و ارتطات دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته روابط عمومی و ارتطات دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور مقطع کاردانی گرایش روابط عمومی و مقطع کارشناسی شامل گرایش های روابط عمومی الکترونیک ، روابط عمومی رسانه و روابط عمومی رفر اجتماعی و افکار سنجی می شد . رشته روابط عمومی و ارتطات دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور از شاخه های علوم ارتطات اجتماعی است . این رشته پی آموزش افرادی است که بتوانند تقویت و هدایت روابط مرد و موسسات ایفای نقش کنند . این افراد ید بتوانند مواقع مختلف و چالش های کاری افکار عمومی و رسانه ای را منع و یا تشویق کنند و بتوانند هر شرایطی استراتژی های خاص بین مردم و سازمان ها و نهاد های مختلف ارتط جهت دار و موفق ایجاد کنند .

امروزه هر شرکت ، سازمان ، انجمن ، موسسه و هر صنفی تمامی زمینه های صنعتی ، اجتماعی ، فرهنگی هنری ، تجاری و زرگانی برای توسعه و معرفی فعالیت های خود به افرادی ماهر زمینه روابط عمومی نیازمند هستند . بتوانند محصولات ، اهداف و آرمان ها و فعالیت های خود را هرچه بیشتر و بهتر به نمایش بگذارند و از این طریق زدهی کار خود را لا ببرند . از این رو موفقیت یک فرد به میزان توانایی وی حوزه ارتط اجتماعی ، خلاقیت ، تفکر هنری و استعداد ایده سازی و طراح راهکار های هم جهت افکار عمومی بستگی دارد . به عرتی زار کار فارغ التحصیلان این رشته به میزان توانایی های فردی آن ها بستگی دارد . نمی توان انتخاب رشته کنکور مقطع کاردانی این رشته را انتخاب کنید چرا که مقطع کاردانی تنها دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود .


بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد


روش پذیرش دانشجو رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


مدارک لازم برای ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته روابط عمومی و ارتطات دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته روابط عمومی و ارتطات دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

معرفی و ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتطات علمی کاربردی بدون کنکور

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۸:۰۲ توسط:avije موضوع: نظرات (0)