مرکز مشاوره آویژه مرکز مشاوره آویژه .

مرکز مشاوره آویژه

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردستان

Rate this post

دانشگاه های علمی کاربردی محل مناسبی برای ارتقا دانش فنی و افزایش مهارت های مورد نیاز برای کسب و کارهای مختلف هستند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن تصدیق کننده این موضوع است. شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده است، شرکت های دولتی یا خصوصی اقدام به برگزاری کلاس هایی برای ارتقا دانش فنی کارکنان یا افراد اصناف مختلف کرده اند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. دانشگاه های علمی کاربردی مک معتبر وزارت علوم ارائه می دهند.

نکته بسیار مهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن این است که شما می توانید بدون نیاز به شرکت کنکور و صرفاً براساس سوابق تحصیلی و شرط معدل برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید. زیر دانشگاه های علمی کاربردی اردسن آورده شده است که هر یک رشته های مختلفی مقاطع کاردانی یا کارشناسی ارائه می گردد.

متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن می توانند مراجعه به دانشگاه های مد نظرشان و انتخاب از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن ثبت نام خود را انجام دهند. برای این کار نیاز است مدارک مورد نیاز را که ادامه آورده شده است، به همراه داشته شند. از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توان به معدل مقطع قبل اشاره کرد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود اردسن آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
اصفهاناردسنعلمی کاربردی شهرداری مهاداردسن – فلکه آقابزرگ- خیان دانش- جنب بیمارسن۰۳۱-۵۴۴۰۲۷۷۳

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اردسن

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۱:۱۱ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی استان یزد

Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف ارتقا دانش فنی حوزه های مختلف کسب و کار ایجاد شده است. افراد از صنف های مختلف می توانند برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد اقدام نمایند. بسیاری از شرکت های بزرگ نیز شهرهای مختلف از جمله اسن یزد اقدام به سیس دانشگاه علمی کاربردی کرده اند. انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، این شرکت ها هم افراد مناسب برای حرفه های مد نظرشان را استخدام می کنند و هم می توانند سطح فنی و علمی کارکنان خود را افزایش دهند. ثبت نام واحدهای علمی کاربردی اسن یزد نیازی به کنکور ندارد و افراد انتخاب رشته های مورد نظر از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد می توانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد ثبت نام کنند. شما نیز چنانچه تمایل به ارتقاء دانش فنی خود و نیز یافت مک معتبر دانشگاهی دارید می توانید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد را انجام دهید.

برای ثبت نام، شما ید از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی آشنا شوید و از بین رشته های دانشگاه علمی کاربردی رشته مورد نظرن را انتخاب کنید. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد نشان دهنده گستردگی مناسب رشته ها توجه به ظرفیت های شهر اسن یزد است. شرایط معدل مناسب، اشتغال رشته مورد نظر از جمله شرایطی است که امتیاز زیادی جهت قبولی شما رشته مورد نظرن دارد. همچنین به دلیل امکانات محدود رفاهی از جمله خوابگاه بسیاری از دانشگاه های علمی کاربردی، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد سکونت اسن یزد بسیار مهم است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد

دانشگاه های علمی کاربردی هم توسط بخش خصوصی و هم دولتی سیس می گردد. به همین دلیل مراکز خصوصی و دولتی مختلفی سطح شهر اسن یزد سیس شده است و رشته های دانشگاه علمی کاربردی مختلف پذیرای دانشجویان علاقه مند به رشته های مد نظرشان شند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و هم کارشناسی دانشجو می پذیرد و دانشجویان می توانند لا بردن دانش فنی خود شرایط کاری خود را بهبود دهند. دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد ، شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و اطلاعات مربوط به لیست مراکز دانشگاه ها، ظرفیت پذیرش هر کدام و شهرهایی که رشته های مد نظر شما را ارائه می­دهد آورده شده است. همچنین زیر به مراکزی که اسن یزد وجود دارند اشاره شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
یزداردکانعلمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکاناردکان – میدان چاملو- ابتدای بلوار احمدآد- روبروی بوسن نشاط۰۳۵-۳۲۲۷۴۰۳۰
یزدفقعلمی کاربردی فقفق – کیلومتر ۲ بلوار زنده یاد محمد دهسنی فقی، جنب دانشگاه آزاد اسلامی واحد فق۰۳۵-۳۱۴۵۳۴۴۱
یزدتفتعلمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن یزدتفت – ابتدای بلوار شهید بهشتی۰۳۵-۳۲۶۳۲۸۹۴
یزدتفتعلمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفتتفت – خیان خلیل آد- روبروی دانشگاه پیام نور تفت۰۳۵-۳۲۶۳۳۹۷۱
یزدتفتعلمی کاربردی واحد آموزشی قناتتفت – میدان امام خمینی – روبروی نک صاات۰۳۵-۳۲۶۲۶۲۱۹
یزدمیبدعلمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی شهرسن میبدمیبد – کیلومتر ۱۰ جاده میبد –یزد –جنب روسی حجت آد۰۳۵-۳۲۳۷۳۱۰۶
یزدمیبدعلمی کاربردی مجتمع کاشی میبدمیبد – کیلومتر ۱۴ جاده یزد-میبد، مجتمع کاشی میبد۰۳۵-۳۲۳۷۲۰۴۳
یزدمیبدعلمی کاربردی میبدمیبد – انتهای بلوار گلسن – جنب مجتمع رفاهی بین راهی۰۳۵-۳۲۳۵۶۷۰۱
یزدمیبدعلمی کاربردی خبر میبدمیبد – میدان آیت الله اعرافی خیان آیت الله اعرافی خیان ولی عصر جنب بیت امام جمعه محترم شهرسن۰۳۵-۳۲۳۴۲۷۰۰
یزدیزدعلمی کاربردی هلال احمر اسن یزدیزد – شهرک دانشگاه- بلوار فردوسی- جمعیت هلال احمر۰۳۵-۳۸۲۰۳۳۹۰
یزدیزدعلمی کاربردی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اسن یزدیزد – خیان شهید رجایی – کوچه هاشم خان۰۳۵-۳۶۲۷۲۹۸۰
یزدیزدعلمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن یزدیزد – میدان امام حسین (ع)- بلوارحمیدیا- فرماندهی انتظامی اسن یزد۰۳۵-۲۱۸۲۴۶۳
یزدیزدعلمی کاربردی فنی و حرفه ای آیت اله خامنه ای یزدیزد – بلوار یزدفت- جنب فلکه یزدفت۰۳۵-۳۵۲۵۳۰۰۶
یزدیزدعلمی کاربردی جواد الائمه یزدیزد – صفائیه – بلوار شهیدان اشرف- میدان ایثار – بلوار طراوت – کوچه شبنم – کوچه شهید جهان آرا۰۳۵-۳۸۲۲۷۸۰۶
یزدیزدعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ یزدیزد – بلوار دانشجو- ابتدای بلوار امیرکبیر۰۳۵-۳۸۲۱۶۷۹۰
یزدیزدعلمی کاربردی اسنداری یزدیزد – میدان امام حسین،بلوار دانشجو،کوچه ۴۹۰۳۵-۳۶۲۸۷۹۰۶
یزدیزدعلمی کاربردی شهرداری یزدیزد – میدان امام حسین – بلوار کوثر -کوچه شهید رفیعیان (کوچه دار التعلیم قرآن)۰۳۵-۳۷۲۶۵۹۷۶
یزدیزدعلمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان یزدیزد – بلوار جانز- میدان امام علی (ع)- مجموعه ورزشی شهید نصیری یزد۰۳۵-۳۷۲۰۴۱۰۰
یزدیزدعلمی کاربردی بعثت ۰۹ زندان مرکزی یزدیزد – خیان امام خمینی-زندان مرکزی۰۳۵-۳۶۲۱۰۴۹۲
یزدیزدعلمی کاربردی جهاد کشاورزی یزدیزد – صفائیه – بلوار شهیدان اشرف- نبش چهارراه پژوهش۰۳۵-۳۸۲۴۹۹۰۱
یزدیزدعلمی کاربردی ساختمان و شهرسازی یزدیزد – بلوارمنتظرقائم کوچه شهید نصیری۰۳۵-۳۶۲۳۶۰۰۱

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن یزد

از آنجا که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد بدون آزمون کنکور است، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می شود. همچنین سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغلی که دارای شغلی متناسب رشته مورد نظر هستند، و ایثارگران نظر گرفته شده است که به افراد واجد شرایط تعلق می گیرد. لازم است که برای ثبت نام ترم مهرماه یا بهمن ماه و طبق دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه به دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد مورد نظر اقدامات لازم انجام شود. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن یزد

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۸:۲۷ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی استان هرمزگان

Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف نزدیک کردن علم و اشتغال ها و ارتقای سطح دانش فنی مشاغل مختلف سال ۱۳۷۰ سیس شد. رشته های دانشگاه علمی کاربردی شامل حوزه های مختلفی می شود لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان تصدیق کننده این موضوع است. ارگان های دولتی و خصوصی توجه به نیازشان اقدام به سیس مراکز علمی کاربردی شهرهای مختلفی کرده اند بدین وسیله بتوانند هم دانش فنی کارکنان خود را افزایش دهند، و هم زمینه مناسبی برای جذب نیروی متخصص خود فراهم کنند. همچنین اصناف مختلف به صورت علمی تر فعالیت خود را حوزه شغلی خود انجام دهند و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان انجام شود.

دانشگاه علمی کاربردی نیز همچون دانشگاه های سراسری وآزاد دارای مک معتبر از وزارت علوم هستند. همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی صورت می پذیرد. افراد شاغل می توانند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دانش فنی و مهارت های خود را ارتقا دهند و برای کار خود آماده تر شوند. همچنین دانشجویان می توانند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان از مزایای ارتقا مک تحصیلی استفاده کنند. کافیست از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و به مرکز ارائه دهنده رشته مراجعه نمایید و اطلاعات دقیق تر را یافت کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان

دانشگاه های علمی کاربردی هم توسط بخش خصوصی و هم دولتی سیس می گردد. به همین دلیل مراکز خصوصی و دولتی مختلفی سطح شهر اسن هرمزگان سیس شده است و رشته های دانشگاه علمی کاربردی مختلف پذیرای دانشجویان علاقه مند به رشته های مد نظرشان شند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و هم کارشناسی دانشجو می پذیرد و دانشجویان می توانند لا بردن دانش فنی خود شرایط کاری خود را بهبود دهند. دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان ، شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و اطلاعات مربوط به لیست مراکز دانشگاه ها، ظرفیت پذیرش هر کدام و شهرهایی که رشته های مد نظر شما را ارائه می­دهد آورده شده است. همچنین زیر به مراکزی که اسن هرمزگان وجود دارند اشاره شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
هرمزگانبند رعسعلمی کاربردی جهاد کشاورزی هرمزگان (بنعس)بند رعس – بلوار امام خمینی -روبروی فرماندهی نیروی انتظامی کوی سازمانی شیلات مجتمع آموزش۰۷۶-۳۳۳۱۳۸۲۲
هرمزگانبند رعسعلمی کاربردی المهدیبند رعس – کیلومتر ۱۸ جاده اسکله شهید رجایی- مجتمع آلومینیوم المهدی۰۷۶-۳۳۵۹۵۱۱۷
هرمزگانبند رعسعلمی کاربردی اسنداری هرمزگانبند رعس – بلوار پاسداران – لاتر از میدان شهدا۰۷۶-۳۳۵۵۵۱۸۰
هرمزگانبن عسعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی بنعسبن عس – چهارراه نخل ناخدا -ابتدای خیان دانشگاه۰۷۶-۳۳۶۸۶۰۷۰
هرمزگانبن عسعلمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن هرمزگانبن عس – بلوار ناصر – خیان وحدت – پشت دادسرای انقلاب۰۷۶-۳۳۳۳۹۸۱۳
هرمزگانبن عسعلمی کاربردی فنی و حرفه ای بنعسبن عس – خیان نخل ناخدا- پشت ترمینال مسافربری- مرکز شماره ۱۰۷۶-۳۳۶۶۴۹۷۰
هرمزگانبن عسعلمی کاربردی بنعس ۱بن عس – آزادگان- جنب مخابرات شهید قندی۰۷۶-۳۳۳۳۶۱۱۲
هرمزگانبن عسعلمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسن هرمزگانبن عس – بلوار امام حسین- شهرک سجادیه- خیان جهان آرا- ابتدای خیان فرهنگ و هنر- روبروی جایگاه گاز۰۷۶-۳۳۳۳۹۸۱۳
هرمزگانبن عسعلمی کاربردی نیروی انتظامی اسن هرمزگانبن عس – خیان طلوع۰۷۶-۲۱۸۲۱۱۱۸
هرمزگانبن عسعلمی کاربردی صنعت هوانوردی بنعسبن عس – بلوار امام خمینی (ره)- گلشهر شمالی- بعد ازمرکز مخابرات بلال- نرسیده به سه راهی پارک جنگلی- پشت نک صاات شعبه یاس۰۷۶-۳۳۶۶۴۷۷۹
هرمزگانبنلنگهعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ هرمزگان (بن لنگه)بنلنگه – ابتدای بلوار آیت ا… خامنه ای- خیان دانشگاه جامع۰۷۶-۴۴۲۲۶۰۰۲
هرمزگانپارسیانعلمی کاربردی پارسیانپارسیان – بلوار شهدای گمنام- انتهای خیان مهارت و کارآفرینی۰۷۶-۴۴۶۲۷۰۰۱
هرمزگانحاجی آدعلمی کاربردی جهاد کشاورزی هرمزگان (حاجی آد)حاجی آد – کیلومتر ۳ جاده بهشت زهرا۰۷۶-۳۵۴۲۲۸۶۲
هرمزگانقشمعلمی کاربردی شهرداری قشمقشم – میدان گلها-مجتمع نخل زرین-جنب فست فود ناپولی۰۷۶-۳۵۲۴۸۳۹۰
هرمزگانکیشعلمی کاربردی کیشکیش – ساختمان شماره ۱: خیان سنایی- خیان امیر ساختمان شماره۲: حد فاصل بین میدان خلیج فارس و میدان دلیران- ورودی اول- سمت راست۰۷۶-۴۴۴۲۱۷۱۲
هرمزگانمینابعلمی کاربردی هلال احمر اسن هرمزگان (میناب)میناب – بلوار امام خمینی (ره)- ضلع شرقی میدان ۲۲ بهمن۰۷۶-۴۲۲۸۲۲۹۸
هرمزگانمینابعلمی کاربردی مینابمیناب – بلوار رسالت- روبروی مرکز تحقیقات کشاورزی۰۷۶-۴۲۲۲۸۳۵۰

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن هرمزگان

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن هرمزگان

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۷:۱۴ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی استان همدان

5 / 5 ( 1 vote )

دانشگاه علمی کاربردی هدف ارتقا دانش فنی حوزه های مختلف کسب و کار ایجاد شده است. افراد از صنف های مختلف می توانند برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان اقدام نمایند. بسیاری از شرکت های بزرگ نیز شهرهای مختلف از جمله اسن همدان اقدام به سیس دانشگاه علمی کاربردی کرده اند. انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، این شرکت ها هم افراد مناسب برای حرفه های مد نظرشان را استخدام می کنند و هم می توانند سطح فنی و علمی کارکنان خود را افزایش دهند. ثبت نام واحدهای علمی کاربردی اسن همدان نیازی به کنکور ندارد و افراد انتخاب رشته های مورد نظر از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان می توانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان ثبت نام کنند. شما نیز چنانچه تمایل به ارتقاء دانش فنی خود و نیز یافت مک معتبر دانشگاهی دارید می توانید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان را انجام دهید.

برای ثبت نام، شما ید از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی آشنا شوید و از بین رشته های دانشگاه علمی کاربردی رشته مورد نظرن را انتخاب کنید. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان نشان دهنده گستردگی مناسب رشته ها توجه به ظرفیت های شهر اسن همدان است. شرایط معدل مناسب، اشتغال رشته مورد نظر از جمله شرایطی است که امتیاز زیادی جهت قبولی شما رشته مورد نظرن دارد. همچنین به دلیل امکانات محدود رفاهی از جمله خوابگاه بسیاری از دانشگاه های علمی کاربردی، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان سکونت اسن همدان بسیار مهم است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود اسن همدان آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
همداناسدآدعلمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآداسدآد – چهارغ جهاد۰۸۱-۳۳۲۴۴۹۶۶
همدانکبوآهنگعلمی کاربردی شرکت تولید رنگ و مواد شیمیایی الوان ثابتکبوآهنگ – شهرک صنعتی ویان -شرکت تولید رنگ و مواد شیمیایی الوان ثابت۰۸۱-۳۵۳۴۵۱۴۵
همدانملایرعلمی کاربردی ملایرملایر – لاتر از بلوار نبوت- لاتر از بیمارسن غرضی۰۸۱-۳۳۳۳۵۲۳۰
همداننهاوندعلمی کاربردی شهرداری نهاوندنهاوند – خیان دستغیب- جنب شهرداری نهاوند۰۸۱-۳۳۲۳۷۴۴۶
همدانهمدانعلمی کاربردی هلال احمر اسن همدانهمدان – شهرک مدنی- میدان نبوت۰۸۱-۳۴۲۸۱۰۲۰
همدانهمدانعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی همدانهمدان – ابتدای بلوار آیت اله کاشانی- کوچه جهاد دانشگاهی- پلاک ۵۰۰۸۱-۳۲۵۱۲۴۰۱
همدانهمدانعلمی کاربردی خانه کارگر واحد همدانهمدان – چهارراه امیر کبیر ۲۰ متری شیر سنگی۰۸۱-۳۸۲۶۲۰۸۹
همدانهمدانعلمی کاربردی صنایع دستی لالجین همدانهمدان – لالجین- بلوار آیت الله خامنه ای – روبروی بخشداری۰۸۱-۳۴۵۲۳۷۱۷
همدانهمدانعلمی کاربردی میراث هگمنههمدان – انتهای خیان اکن- سایت فرهنگی گردشگری هگمنه۰۸۱-۳۲۵۱۰۲۳۰
همدانهمدانعلمی کاربردی دادگستری کل اسن همدانهمدان – جانزان -بلوار شهید رجایی-مجتمع قضایی آیت اله آخوند همدانی۰۸۱-۳۴۲۲۳۷۶۳
همدانهمدانعلمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن همدانهمدان – خیان گلزار- مجتمع آموزشی نیروی انتظامی۰۸۱-۳۸۳۵۲۰۷۱
همدانهمدانعلمی کاربردی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی اسن همدانهمدان – آرامگاه طاهر-بلوار فلسطین۰۸۱-۳۴۲۲۷۷۷۲
همدانهمدانعلمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن همدانهمدان – خیان مهدیه،کوچه شهید مشر کاشانی، پلاک ۱۰۸۱-۳۸۲۸۱۰۴۳
همدانهمدانعلمی کاربردی فنی و حرفه ای مریانجهمدان – کیلومتر ۵ جاده کرمانشاه-شهر مریانج- ابتدای بلوار شهید بهشتی۰۸۱-۳۲۲۶۲۱۰۹
همدانهمدانعلمی کاربردی جهاد کشاورزی همدانهمدان – کیلومتر ۵ جاده همدان تهران مقابل شهر جورقان جنب سرد خانه بوعلی ابتدای جاده ده پیاز۰۸۱-۳۴۳۷۲۸۰۱
همدانهمدانعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدانهمدان – شهرک شهید مدنی فاز ۲بلوار آزادگان۰۸۱-۳۴۲۹۱۱۶۶
همدانهمدانعلمی کاربردی تربیت بدنی اسن همدانهمدان – بلوار ۱۷ شهریور – روبروی پایانه های مسافربری – مجموعه ورزشی ۶۰۰۰ نفره انقلاب۰۸۱-۳۸۲۶۰۴۳۰

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن همدان

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن همدان

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۶:۳۶ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان

Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف نزدیک کردن علم و اشتغال ها و ارتقای سطح دانش فنی مشاغل مختلف سال ۱۳۷۰ سیس شد. رشته های دانشگاه علمی کاربردی شامل حوزه های مختلفی می شود لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن تصدیق کننده این موضوع است. ارگان های دولتی و خصوصی توجه به نیازشان اقدام به سیس مراکز علمی کاربردی شهرهای مختلفی کرده اند بدین وسیله بتوانند هم دانش فنی کارکنان خود را افزایش دهند، و هم زمینه مناسبی برای جذب نیروی متخصص خود فراهم کنند. همچنین اصناف مختلف به صورت علمی تر فعالیت خود را حوزه شغلی خود انجام دهند و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن انجام شود.

دانشگاه علمی کاربردی نیز همچون دانشگاه های سراسری وآزاد دارای مک معتبر از وزارت علوم هستند. همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی صورت می پذیرد. افراد شاغل می توانند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دانش فنی و مهارت های خود را ارتقا دهند و برای کار خود آماده تر شوند. همچنین دانشجویان می توانند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن از مزایای ارتقا مک تحصیلی استفاده کنند. کافیست از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و به مرکز ارائه دهنده رشته مراجعه نمایید و اطلاعات دقیق تر را یافت کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود اسن گلسن آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
گلسنآق قلاعلمی کاربردی شرکت نواندیشان علم و مهارت گلسنآق قلا – شهرک صنعتی آق قلا۰۱۷-۳۲۴۲۲۷۷۱
گلسنعلی آدعلمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی علی آد کتول اسن گلسنعلی آد – خیان امام رضا – جنب شهرک فرهنگیان۰۱۷-۳۴۲۳۸۱۲۱
گلسنکردکویعلمی کاربردی جهاد کشاورزی گلسن (کردکوی)کردکوی – کیلومتر ۳ جاده کردکوی – گرگان – روبروی روسی النگ۰۱۷-۳۴۳۲۳۸۲۷
گلسنگرگانعلمی کاربردی هلال احمر اسن گلسنگرگان – بلوار شهید کلانتری (کمربندی) – روبروی میدان ر انقلاب – ابتدای خیان بویه۰۱۷-۳۲۶۲۶۶۹۴
گلسنگرگانعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی گرگانگرگان – خیان ملاقاتی پنجم – کوچه ششم۰۱۷-۳۲۳۲۵۰۶۴
گلسنگرگانعلمی کاربردی خانه کارگر واحد گرگانگرگان – انتهای ویلاشهر – بعد از شهرک جوادالائمه۰۱۷-۳۲۱۷۴۶۶۸
گلسنگرگانعلمی کاربردی دادگستری کل اسن گلسنگرگان – خیان کمربندی – شهرک ویلاشهر – انتهای شهرک آسایش۰۱۷-۳۲۱۴۸۶۰۴
گلسنگرگانعلمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن گلسنگرگان – پل فتح غ – سد فرماندهی انتظامی اسن گلسن۰۱۷۱-۱۲۱۸۲۷۰۹
گلسنگرگانعلمی کاربردی فنی و حرفه ای گرگانگرگان – کیلومتر ۳ جاده گرگان – آق قلا۰۱۷-۳۲۶۴۲۷۳۲
گلسنگرگانعلمی کاربردی شرکت تعاونی پیشگامان علوم و فنون نوین گلسنگرگان – خیان شهید بهشتی – نرسیده به میدان کریمی – مقابل خیان نوبخت۰۱۷-۳۲۱۴۶۲۸۱
گلسنگرگانعلمی کاربردی شرکت پیگیرگرگان – کوی افسران – پلاک ۲۳۰۱۷-۳۲۴۲۳۰۹۷
گلسنگرگانعلمی کاربردی گرگان ۱گرگان – کمربندی – شهرک حافظ – انتهای خیان چهارم۰۱۷-۳۲۶۲۰۹۱۵
گلسنگرگانعلمی کاربردی گرگان ۲گرگان – بلوار شهید کلانتری (کمربندی) – خیان دانشگاه – کوچه دانشجو ۱۶۰۱۷-۳۲۱۲۱۰۶۳
گلسنگرگانعلمی کاربردی گرگان ۳گرگان – شهرک امام – کوچه چهارم (بیست متری نهضت) – نبش نهضت ۲۰۱۷-۳۲۱۳۲۱۰۰
گلسنگنبدکاووسعلمی کاربردی گنبدکاووس ۱گنبدکاووس – بلوار شادی- نرسیده به پل ورودی- خیان سوم- ضلع شمالی یاچه مصنوعی۰۱۷-۳۳۳۸۹۹۳۰
گلسنگنبدکاووسعلمی کاربردی گنبدکاووس ۲گنبدکاووس – خیان طالقانی شرقی – خیان شهدای شرقی – بعد از خیان آذریجان۰۱۷-۳۳۵۸۴۰۷۰

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن گلسن

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گلسن

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۹:۱۵ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی استان گیلان

Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف نزدیک کردن علم و اشتغال ها و ارتقای سطح دانش فنی مشاغل مختلف سال ۱۳۷۰ سیس شد. رشته های دانشگاه علمی کاربردی شامل حوزه های مختلفی می شود لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان تصدیق کننده این موضوع است. ارگان های دولتی و خصوصی توجه به نیازشان اقدام به سیس مراکز علمی کاربردی شهرهای مختلفی کرده اند بدین وسیله بتوانند هم دانش فنی کارکنان خود را افزایش دهند، و هم زمینه مناسبی برای جذب نیروی متخصص خود فراهم کنند. همچنین اصناف مختلف به صورت علمی تر فعالیت خود را حوزه شغلی خود انجام دهند و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان انجام شود.

دانشگاه علمی کاربردی نیز همچون دانشگاه های سراسری وآزاد دارای مک معتبر از وزارت علوم هستند. همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی صورت می پذیرد. افراد شاغل می توانند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دانش فنی و مهارت های خود را ارتقا دهند و برای کار خود آماده تر شوند. همچنین دانشجویان می توانند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان از مزایای ارتقا مک تحصیلی استفاده کنند. کافیست از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و به مرکز ارائه دهنده رشته مراجعه نمایید و اطلاعات دقیق تر را یافت کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود اسن گیلان آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
گیلانآسراعلمی کاربردی آسراآسرا – خیان مطهری-کوچه سیزدهم-پلاک ۳۳۰۱۳-۴۴۸۳۶۶۵۲
گیلانبنانزلیعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی بنانزلیبنانزلی – خیان مطهری- بلوار پاسداران۰۱۳-۴۴۵۰۴۶۲۰
گیلانبنانزلیعلمی کاربردی شرکت خدمات یایی یدواتر خاورمیانه – انزلیبنانزلی – غازیان- خیان اط- پلاک ۳۲۰۱۳-۴۴۴۳۸۰۰۰
گیلانرشتعلمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران اسن گیلانرشت – خیان سبزه میدان-کوچه پیرسرا۰۱۳-۳۳۲۲۴۳۶۴
گیلانرشتعلمی کاربردی هلال احمر اسن گیلانرشت – ابتدای جاده انزلی- جنب هلال احمر اسن گیلان۰۱۳-۳۳۷۵۵۵۰۹
گیلانرشتعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی رشترشت – تقاطع غیر همسطح نیایش- بلوار شهدای مدافع حرم- مسکن مهر- میدان ولایت- ذوالفقار جنوبی- مجمع آموزشی و پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی اسن گیلان۰۱۳-۳۳۴۶۵۵۵۸
گیلانرشتعلمی کاربردی خانه کارگر واحد گیلان ۱رشت – کیلومتر ۱۲ جاده رشت فومن- بعد از پلیس راه شفت- انتهای روسی لیشاوندان- جنب نمایندگی ایران خوو(دلیری)۰۱۳-۳۴۷۷۵۴۵۶
گیلانرشتعلمی کاربردی دادگستری کل اسن گیلانرشت – خیان پاسداران-روبروی دادسرای عمومی و انقلاب-جنب سد فرمان اجرای امام(ره)-انتهای کوچه- سمت راست۰۱۳-۳۳۳۲۵۴۹۴
گیلانرشتعلمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن گیلانرشت – میدان گیل-بزرگراه خلیج فارس-روبروی اداره کل منابع طبیعی۰۱۳-۲۱۸۲۹۳۰
گیلانرشتعلمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن گیلانرشت – ساختمان اول (استیجاری): خیان نامجو- روبروی ورزشگاه شهید عضدی- کوچه شهید نظری ساختمان دوم (ملکی): کیلومتر ۱۰ جاده لاکان- بعد از پاسگاه نیروی انتظامی۰۱۳-۳۳۳۲۰۱۶۱
گیلانرشتعلمی کاربردی شرکت دانیال شمالرشت – ساختمان شماره ۱: رشت- خیان امام خمینی-نرسیده به چهار راه مکائیل ساختمان شماره ۲: رشت- خیان امام خمینی- روبروی ساختمان اصلی۰۱۳-۳۳۳۲۳۳۴۳
گیلانرشتعلمی کاربردی فنی و حرفه ای شهید انصاری رشترشت – بلوار شهید انصاری-خیان مهارت-روبروی آموزشکده سما-جنب مرکزشهید هنر۰۱۳-۳۳۷۲۹۴۷۱
گیلانرشتعلمی کاربردی مجتمع سرزمین میرزای جنگلیرشت – میدان دفاع مقدس-خیان ضیابری-جنب داروخانه هلال احمر کوچه ماسالی ۲۰۱۳-۳۳۲۲۵۵۳۹
گیلانرشتعلمی کاربردی جهاد کشاورزی گیلان (رشت)رشت – کیلومتر ۷ جاده تهران-جنب دانشگاه گیلان۰۱۳-۳۳۶۹۰۶۲۳
گیلانرشتمرکز آموزش علوم و صنایع شیلاتی میرزا کوچک خان رشترشت – کیلومتر ۱۰ جاده تهران-جنب دانشگاه گیلان۰۱۳-۳۳۶۹۰۶۲۳
گیلانرشتعلمی کاربردی برهان نیروی شمالرشت – ساختمان شماره ۱: خیان سعدی-روبروی نک صاات ساختمان شماره ۲: شهر صنعتی رشت- ورودی اول- بعداز مین اجتماعی۰۱۳-۳۳۱۲۷۲۳۲
گیلانرشتعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ گیلان (رشت)رشت – ساختمان شماره ۱: خیان امام خمینی،بعدازمیدان مصلی،به سمت میدان گیل،روبروی رستوران خانواده- ساختمان شماره ۲ اداری: رشت- میدان شهرداری- ابتدای خیان سعدی- مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء (ص)۰۱۳-۳۳۲۳۵۸۴۰
گیلانرشتعلمی کاربردی سازمان همیاری شهرداریهای اسن گیلانرشت – خیان معلم-حسین آد- کوچه ۱۶ متری شهید تنها۰۱۳-۳۳۲۳۶۹۷۰
گیلانرشتعلمی کاربردی واحد آموزشی گیلانرشت – ساختمان شماره ۱: رشت- چهار راه پورسینا -خیان دکتر حشمت ساختمان شماره ۲: خیان امام خمینی- بین میدان فرهنگ و سه راه منظریه- روبروی موسسه مسافربری استقلال۰۱۳-۳۳۳۳۲۶۲۰
گیلانرضوانشهرعلمی کاربردی صنایع چوب و کاغذ ایران ـ چوکارضوانشهر – کیلومتر ۳۵ انزلی لش۰۱۳-۴۴۶۰۹۰۴۰
گیلانرودرعلمی کاربردی شرکت تعاونی البرز فاراب عمارلورودر – شهر جیرنده- خیان شهرک صنعتی، جنب کلانتری ۸- ساختمان هلال احمر۰۱۳-۳۴۹۲۳۲۳۰
گیلانرودسرعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی رودسررودسر – خیان ولیعصر- خیان رام دشت-شهرک بعثت۰۱۳-۴۲۶۳۲۷۱۰
گیلانصومعه سراعلمی کاربردی فنی و حرفه ای صومعه سراصومعه سرا – کیلومتر ۲ تولم شهر به صومعه سرا-دو گور۰۱۳-۴۴۲۲۷۲۱۹
گیلانطوالشعلمی کاربردی لش ۱طوالش – ساختمان شماره ۱ اصلی: لش- خیان امام خمینی (ره)- کوچه شهرداری ساختمان شماره ۲: لش- میدان نماز- خیان دکتر چمران- غیرانتفاعی اقل۰۱۳-۴۴۲۳۹۲۲۹
گیلانفومنعلمی کاربردی فنی و حرفه ای فومنفومن – خ مهارت-کیلومتر ۸ جاده گشت-فومن۰۱۳-۳۴۵۲۳۳۵۰
گیلانلنگرودعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی لنگرودلنگرود – خیان شهید نواب صفوی- هشت متری اول- انتهای کوچه۰۱۳-۴۲۵۴۸۰۲۴

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن گیلان

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن گیلان

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۸:۰۶ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان

Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف ارتقا دانش فنی حوزه های مختلف کسب و کار ایجاد شده است. افراد از صنف های مختلف می توانند برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن اقدام نمایند. بسیاری از شرکت های بزرگ نیز شهرهای مختلف از جمله اسن لرسن اقدام به سیس دانشگاه علمی کاربردی کرده اند. انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، این شرکت ها هم افراد مناسب برای حرفه های مد نظرشان را استخدام می کنند و هم می توانند سطح فنی و علمی کارکنان خود را افزایش دهند. ثبت نام واحدهای علمی کاربردی اسن لرسن نیازی به کنکور ندارد و افراد انتخاب رشته های مورد نظر از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن می توانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن ثبت نام کنند. شما نیز چنانچه تمایل به ارتقاء دانش فنی خود و نیز یافت مک معتبر دانشگاهی دارید می توانید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن را انجام دهید.

برای ثبت نام، شما ید از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی آشنا شوید و از بین رشته های دانشگاه علمی کاربردی رشته مورد نظرن را انتخاب کنید. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن نشان دهنده گستردگی مناسب رشته ها توجه به ظرفیت های شهر اسن لرسن است. شرایط معدل مناسب، اشتغال رشته مورد نظر از جمله شرایطی است که امتیاز زیادی جهت قبولی شما رشته مورد نظرن دارد. همچنین به دلیل امکانات محدود رفاهی از جمله خوابگاه بسیاری از دانشگاه های علمی کاربردی، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن سکونت اسن لرسن بسیار مهم است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود اسن لرسن آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
لرسنازناعلمی کاربردی ازنا ۱ازنا – کوی امام خمینی )ره(- بلوار دانشگاه- روبروی بیمارسن امام علی)ع(۰۶۶-۴۳۴۳۴۸۲۰
لرسنالشترعلمی کاربردی الشتر ۱الشتر – انتهای خیان ۳۰متری انقلاب )عادل آد(۰۶۶-۳۲۵۲۴۰۰۵
لرسنالیگوزعلمی کاربردی جهاد کشاورزی لرسن (الیگوز)الیگوز – کیلومتر ۱۲جاده ازنا- شهرک برناد۰۶۶-۴۳۳۲۲۳۵۳
لرسنالیگوزعلمی کاربردی شیشه لرسنالیگوز – خیان امام خمینی)ره(- جنب لار آسمان- کوچه شهید توکلی۰۶۶-۴۳۳۲۷۹۸۳
لرسنالیگوزعلمی کاربردی الیگوز ۱الیگوز – ساختمان آموزشی مرکز: بلوار شرقی- نبش خیان ارشاد ساختمان کارگاههای مرکز: ابتدای جاده دورود نهرور زندان۰۶۶-۴۳۳۴۴۱۲۰
لرسنبروجردعلمی کاربردی مهندسی نزاجا – (شهدای بروجرد)بروجرد – کیلومتر ۱۰جاده خرم آد- پادگان مهندسی بروجرد۰۶۶-۴۲۶۶۰۲۹۵
لرسنبروجردعلمی کاربردی جهاد کشاورزی لرسن (بروجرد)بروجرد – کیلومتر ۵جاده خرم آد- روبروی شرکت نفت۰۶۶-۴۲۶۲۷۷۱۶
لرسنبروجردعلمی کاربردی شرکت زاگرس پوش بروجردبروجرد – خیان شهدا- خیان حافظ جنوبی- جنب اداره ثبت اسناد۰۶۶-۴۲۶۰۳۹۸۲
لرسنبروجردعلمی کاربردی شرکت تعاونی تولیدکنندگان صنعت کشاورزی و دامپروری بروجردبروجرد – بلوار امام خمینی )ره(- جنب اداره محیط زیست۰۶۶-۴۲۴۴۵۵۲۱
لرسنبروجردعلمی کاربردی بروجرد ۱بروجرد – روبروی کارخانه نساجی۰۶۶-۴۲۴۶۹۳۰۱
لرسنبروجردعلمی کاربردی بروجرد ۲بروجرد – میدان صفا- سهراهی طالقانی- روبروی اداره برق بروجرد۰۶۶-۴۲۶۱۵۰۰۵
لرسنبروجردعلمی کاربردی شهرداری بروجردبروجرد – انتهای بلوار بهشت- جنب ورزشگاه ذوالفقار۰۶۶-۴۲۳۰۷۰۰۱
لرسنپلدخترعلمی کاربردی شرکت آریا گچ پلدخترپلدختر – خیان امام خمینی )ره( آس مرکز آموزش: خیان ۷تیر-جنب مسجد جامع- دفتر مرکزی-روبروی ترمینال- دفتر مرکزی کارخانه۰۶۶-۳۲۲۲۶۰۶۱
لرسنخرم آدعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی خرم آدخرم آد – میدان ۲۲بهمن – خیان جام جم- کوی جهادگران- نبش خیان صا۰۶۶-۳۳۲۴۱۰۵۸
لرسنخرم آدعلمی کاربردی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اسن لرسنخرم آد – خیان ولیعصر- روبروی هنرسن۰۶۶-۳۳۲۰۰۲۵۶
لرسنخرم آدعلمی کاربردی دادگستری کل اسن لرسنخرم آد – میدان عدالت- نرسیده به پل انقلاب- جنب فروشگاه رفاه۰۶۶-۳۳۳۳۲۵۱۶
لرسنخرم آدعلمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن لرسنخرم آد – خیان ولیعصر )عج(- مجتمع آموزشی قرالعلوم )ع(۰۶۶-۴۲۱۸۲۸۳۲
لرسنخرم آدعلمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن لرسنخرم آد – گلدشت شرقی روبروی بیمارسن مین اجتماعی۰۶۶-۳۳۴۳۴۱۳۱
لرسنخرم آدعلمی کاربردی فنی و حرفه ای خرم آدخرم آد – تقاطع خیان جلال آل احمد بلوار شهید شفیع پور ) ۶۰ متری(۰۶۶-۳۳۲۰۰۰۹۸
لرسنخرم آدعلمی کاربردی شهرداری خرم آدخرم آد – بلوار شورا- ساختمان شهرداری۰۶۶-۳۳۳۳۳۱۰۶
لرسنخرمآدعلمی کاربردی جهاد کشاورزی لرسن (خرم آد)خرمآد – غ کشاورزی – مجتمع آموزش جهاد کشاورزی لرسن۰۶۶-۳۳۳۰۳۰۸۰
لرسنخرمآدعلمی کاربردی شرکت صنایع یخچال سازی اسن لرسنخرمآد – کیلومتر ۱۰جاده خرم آد به اندیمشک۰۶۶-۳۳۴۳۷۰۱۱
لرسنخرمآدعلمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسن لرسنخرمآد – ضلع شمالی میدان ۲۲ بهمن۰۶۶-۳۳۲۲۹۴۸۵
لرسنخرمآدعلمی کاربردی اسنداری لرسنخرمآد – خخیان ولیعصر – خیان ۶۰متری – خیان ۳۵متری مدیریت آموزش وپزوهش لرسن۰۶۶-۳۳۲۲۰۶۲۲
لرسندورودعلمی کاربردی دوروددورود – ۹۰متری بلوار صنعت- بعد از میدان فرهنگ۰۶۶-۴۳۲۴۷۰۱۰
لرسنکوهدشتعلمی کاربردی کوهدشت ۱کوهدشت – خیان رهبری- خیان رازی آس فضای ملکی: خیان سپاه پاسداران- خیان نهضت سوادآموزی- فاز یک فرهنگیان۰۶۶-۳۲۶۴۲۶۵۰
لرسنکوهدشتعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ لرسنکوهدشت – میدان معلم- سد ساحلی-روبروی ساختمان دیجیل مخابرات۰۶۶-۳۲۶۲۶۰۴۰
لرسننورآدعلمی کاربردی نورآدنورآد – بلوار شهید بهشتی – جنب نک ملی۰۶۶-۳۲۷۴۰۸۰۸

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن لرسن

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن لرسن

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۷:۳۷ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی استان مازندران

Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف ارتقا دانش فنی حوزه های مختلف کسب و کار ایجاد شده است. افراد از صنف های مختلف می توانند برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان اقدام نمایند. بسیاری از شرکت های بزرگ نیز شهرهای مختلف از جمله اسن مازنان اقدام به سیس دانشگاه علمی کاربردی کرده اند. انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، این شرکت ها هم افراد مناسب برای حرفه های مد نظرشان را استخدام می کنند و هم می توانند سطح فنی و علمی کارکنان خود را افزایش دهند. ثبت نام واحدهای علمی کاربردی اسن مازنان نیازی به کنکور ندارد و افراد انتخاب رشته های مورد نظر از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان می توانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان ثبت نام کنند. شما نیز چنانچه تمایل به ارتقاء دانش فنی خود و نیز یافت مک معتبر دانشگاهی دارید می توانید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان را انجام دهید.

برای ثبت نام، شما ید از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی آشنا شوید و از بین رشته های دانشگاه علمی کاربردی رشته مورد نظرن را انتخاب کنید. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان نشان دهنده گستردگی مناسب رشته ها توجه به ظرفیت های شهر اسن مازنان است. شرایط معدل مناسب، اشتغال رشته مورد نظر از جمله شرایطی است که امتیاز زیادی جهت قبولی شما رشته مورد نظرن دارد. همچنین به دلیل امکانات محدود رفاهی از جمله خوابگاه بسیاری از دانشگاه های علمی کاربردی، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان سکونت اسن مازنان بسیار مهم است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان

دانشگاه های علمی کاربردی هم توسط بخش خصوصی و هم دولتی سیس می گردد. به همین دلیل مراکز خصوصی و دولتی مختلفی سطح شهر اسن مازنان سیس شده است و رشته های دانشگاه علمی کاربردی مختلف پذیرای دانشجویان علاقه مند به رشته های مد نظرشان شند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و هم کارشناسی دانشجو می پذیرد و دانشجویان می توانند لا بردن دانش فنی خود شرایط کاری خود را بهبود دهند. دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان ، شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و اطلاعات مربوط به لیست مراکز دانشگاه ها، ظرفیت پذیرش هر کدام و شهرهایی که رشته های مد نظر شما را ارائه می­دهد آورده شده است. همچنین زیر به مراکزی که اسن مازنان وجود دارند اشاره شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
مازنانآملعلمی کاربردی شرکت فولادین ذوب آمل فذاآمل – خیان امام خمینی )ره(- آفب ) ۳۶کوچه راهنمایی و رانندگی(- اولین چهارراه سمت راست۰۱۱-۴۴۲۹۶۳۰۰
مازنانآملعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۵ مازنانآمل – خیان طالب آملی- یای ۲۶۰۱۱-۴۴۲۲۲۷۹۰
مازنانبلعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی بلبل – میدان کارگر- ابتدای خیان استقلال- جنب نک صاات- پلاک ۷۴۷۰۱۱-۳۲۲۰۶۳۳۱
مازنانبلعلمی کاربردی بلبل – کمربندی غربی- روبروی مبلمان مرکزی- کوچه توحید ۵۶ )کیجاتکیه(- دانشگاه آزاد سابق۰۱۱-۳۲۳۰۳۱۴۴
مازنانبلعلمی کاربردی خشرودپی بلبل – بندپی غربی- شهر خشرودپی- بلوار کشاورز- جنب پمپ CNG۰۱۱-۳۲۵۲۱۱۶۰
مازنانبلعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴ بلبل – بلوار جانزان – کمربندی غربی-بین ایستگاه آمل و فلکه قاضی متی بهاران ۱۲۰۱۱-۳۲۲۲۸۰۲۴
مازنانبلسرعلمی کاربردی شرکت فراگردش گستر بلسر (میزن)بلسر – کمربندی غربی- کیلومتر ۳ غربی- موسسه آموزشی فرا گردش گستر بلسر )میزن(۰۱۱-۳۵۲۸۹۹۲۶
مازنانبلسرعلمی کاربردی جهاد کشاورزی مازنان (بلسر)بلسر – بلوار پاسداران میدان معلم۰۱۱-۳۵۲۷۴۰۹۱
مازنانبهشهرعلمی کاربردی بهشهربهشهر – بلوار امام رضا )ع(- کیلومتر یک بهشهر-گرگان۰۱۱-۳۴۵۷۶۶۷۷
مازنانتنکابنمرکز آموزش منابع طبیعی مازنان (کلارآد)تنکابن – شهرسن عس آد -کلارآد – خیان شهید بهشتی۰۱۱-۵۴۶۰۲۴۰۲
مازنانتنکابنعلمی کاربردی شرکت تعاونی تولید قارچ صدفی تنکابنتنکابن – چناربن- کوچه کشاورز -۲ پلاک ۳۰۱۱-۵۴۲۸۵۲۹۸
مازنانچالوسعلمی کاربردی کارآموزان چالوسچالوس – ساختمان شماره ) ۱مرکزی:( خیان امام خمینی )ره(- خیان شهید کچوئی ساختمان شماره :۲خیان امام خمینی )ره(- انتهای بلوار امام رضا )ع( ساختمان شماره :۳خیان امام خمینی )ره(- خیان گلسرخی- ساختمان گل سرخ۰۱۱-۵۲۲۴۹۹۶۷
مازنانساریعلمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن مازنانساری – کیلومتر ۳جاده خزر آد- روبروی هتل نارنج- کوچه جنب معاینه فنی حدادیان۰۱۱-۳۳۰۳۳۵۹۸
مازنانساریعلمی کاربردی هلال احمر اسن مازنانساری – بلوار امام رضا (ع)۰۱۱-۳۳۲۷۳۶۳۱
مازنانساریعلمی کاربردی دادگستری کل اسن مازنانساری – خیان جام جم – کوچه طالقانی – روبروی استخر سپاه- ساختمان قوه قضائیه۰۱۱-۳۳۳۲۳۴۵۷
مازنانساریعلمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن مازنانساری – بلوار پاسداران- کیلومتر ۵ جاده قائمشهر۰۱۱-۳۳۳۴۱۵۱۸
مازنانساریعلمی کاربردی فنی و حرفه ای شرفدار کلای ساریساری – کیلومتر ۱۵اتون ساری قائمشهر۰۱۱-۳۳۱۳۷۰۵۸
مازنانساریعلمی کاربردی فنی و حرفه ای هتلداریساری – کیلومتر ۵اتون ساری ـ قائمشهر ـ مرکز هتلداری ارکیده۰۱۱-۳۳۱۳۷۰۶۴
مازنانساریعلمی کاربردی جهاد کشاورزی مازنان (ساری)ساری – کیلومتر ۷جاده ساری به قائم شهر۰۱۱-۳۳۱۳۶۵۸۸
مازنانساریعلمی کاربردی شرکت صنایع فلزی سازه های سنگین مازنانساری – کیلومتر ۶جاده یا- بعد از مجموعه ورزشی شهرداری۰۱۱-۳۳۰۳۳۹۲۵
مازنانساریعلمی کاربردی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازنانساری – کیلومتر ۱۲جاده ساری به سمنان – روبروی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازنان۰۱۱-۳۳۴۵۵۲۵۸
مازنانساریعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ مازنانساری – کیلومتر ۵جاده خزر – بعد از اسدیوم ورزشی شهرداری ساری۰۱۱-۳۳۰۳۲۷۸۸
مازنانساریعلمی کاربردی واحد آموزشی مازنانساری – میدان معلم خیان دانش۰۱۱-۳۳۱۱۳۱۷۶
مازنانساریعلمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان مازنانساری – سه راه جویر، مجتمع ورزشی داراب۰۱۱-۳۳۳۱۳۰۳۹
مازنانسلمانشهرعلمی کاربردی جهاد کشاورزی مازنان (تنکابن)سلمانشهر – سلمانشهر کیلومتر ۲۰ جاده چالوس به تنکابن۰۱۱-۵۴۶۱۲۱۵۱
مازنانعس آدعلمی کاربردی مهرپیروزعس آد – سلمانشهر )متل قو(_ خیان آرا )طالقانی( – خیان نهم)بهشتی (۹۰۱۱-۵۴۶۳۱۶۴۳
مازنانعس آدعلمی کاربردی شرکت ماشین سازی شمال پیروزعس آد – سلمانشهر )متل قو(- خیان آرا )طالقانی(- بلوار دانشگاه۰۱۱-۵۴۶۳۱۶۴۲
مازنانقائمشهرعلمی کاربردی خانه کارگر واحد ۱۹ قائم شهرقائمشهر – کمربندی شمالی-کیلومتر یک جاده جویر-خیان چمازکتی۰۱۱-۴۲۰۸۰۹۰۲
مازنانقائمشهرعلمی کاربردی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران تشکیلات اسن مازنانقائمشهر – کمربندی شمالی- کیلومتر یک جاده جویر- خیان دانشگاه۰۱۱-۴۲۰۸۸۲۶۰
مازنانقائمشهرعلمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن مازنانقائمشهر – خیان کمربندی لالموک کوچه بهزیستی۰۱۱-۴۲۰۴۶۵۵۱
مازنانکلاردشتعلمی کاربردی گلدشت کلاردشتکلاردشت – نرسیده به نیروگاه۰۱۱-۵۲۶۳۲۴۸۶
مازنانکیاکلاعلمی کاربردی سرای کیفیت اندیشان نوآور بلکیاکلا – سیمرغ )کیاکلا(- نرسیده به میدان ولیعصر )عج(۰۱۱-۴۲۳۵۴۹۱۷
مازنانمحمودآدعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳ مازنانمحمودآد – کیلومتر ۶جاده فریدونکنار- جنب مخابرات بیشهکلاء۰۱۱-۴۴۸۴۸۲۱۱
مازناننوشهرعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲ مازناننوشهر – جاده نوشهر به چالوس- قبل از هتل کوروش- خیان شهید عمادالدین کریمی۰۱۱-۵۲۳۲۲۰۰۵

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن مازنان

از آنجا که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان بدون آزمون کنکور است، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می شود. همچنین سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغلی که دارای شغلی متناسب رشته مورد نظر هستند، و ایثارگران نظر گرفته شده است که به افراد واجد شرایط تعلق می گیرد. لازم است که برای ثبت نام ترم مهرماه یا بهمن ماه و طبق دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه به دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان مورد نظر اقدامات لازم انجام شود. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مازنان

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۰:۳۹ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی

Rate this post

دانشگاه های علمی کاربردی محل مناسبی برای ارتقا دانش فنی و افزایش مهارت های مورد نیاز برای کسب و کارهای مختلف هستند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی تصدیق کننده این موضوع است. شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده است، شرکت های دولتی یا خصوصی اقدام به برگزاری کلاس هایی برای ارتقا دانش فنی کارکنان یا افراد اصناف مختلف کرده اند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. دانشگاه های علمی کاربردی مک معتبر وزارت علوم ارائه می دهند.

نکته بسیار مهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی این است که شما می توانید بدون نیاز به شرکت کنکور و صرفاً براساس سوابق تحصیلی و شرط معدل برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید. زیر دانشگاه های علمی کاربردی اسن مرکزی آورده شده است که هر یک رشته های مختلفی مقاطع کاردانی یا کارشناسی ارائه می گردد.

متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی می توانند مراجعه به دانشگاه های مد نظرشان و انتخاب از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی ثبت نام خود را انجام دهند. برای این کار نیاز است مدارک مورد نیاز را که ادامه آورده شده است، به همراه داشته شند. از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توان به معدل مقطع قبل اشاره کرد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود اسن مرکزی آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
مرکزیاراکعلمی کاربردی هلال احمر اسن مرکزیاراک – خیان شهید بهشتی – نبش خیان میثم۰۸۶-۳۲۲۲۶۰۳۱
مرکزیاراکعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراکاراک – انتهای خیان امام خمینی (ره)- جنب مدارس استعدادهای خشان-تیزهوشان۰۸۶-۳۴۱۷۲۰۲۸
مرکزیاراکعلمی کاربردی صنایع دستی اسن مرکزیاراک – خیان شهید هاشمی نژاد – بن بست وکیل – قلعه وکیل۰۸۶-۳۲۲۱۰۷۷۳
مرکزیاراکعلمی کاربردی دادگستری کل اسن مرکزیاراک – انتهای خیان قائم مقام- جنب کمیته امداد-ساختمان ۵۰۸۶-۳۳۲۴۷۰۰۹
مرکزیاراکعلمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن مرکزیاراک – میدان امام حسین (ع)- شهرک بعثت- فاز ۲۰۸۶-۳۲۲۶۰۰۲۸
مرکزیاراکعلمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن مرکزیاراک – کوی رضوی -پشت بیمارسن امام خمینی. روبروی میدان کوهنورد۰۸۶-۲۷۸۱۷۴۴
مرکزیاراکعلمی کاربردی فنی و حرفه ای اراکاراک – کمربندی شمالی- بعد از دانشگاه پیام نور انتهای شهرک الهیه۰۸۶-۳۶۸۴۸۶۵
مرکزیاراکعلمی کاربردی جهاد کشاورزی مرکزی (اراک)اراک – خ تختی جنب مسکن وشهرسازی مجتمع آموزش عالی جهاد کشاورزی( مرکز شهید یی )۰۸۶-۱۳۱۳۸۰۰۴
مرکزیاراکعلمی کاربردی شرکت سهامی آلومینیوم ایراناراک – میدان صنعت بلوار محیط زیست شرکت ایرالکو۰۸۶-۳۲۱۶۲۲۵۱
مرکزیاراکعلمی کاربردی شرکت صنعتی حدید اراکاراک – شهرک قدس روبروی اسنداری- کوی بهاران بهاران ۱۲پلاک ۱۳۰۸۶-۳۳۶۷۶۹۹۷
مرکزیاراکعلمی کاربردی شرکت هپکو (اراک)اراک – انتهای خ جهاد بعدازمیدان ورزش- نرسیده به کمربندی شمالی۰۸۶-۳۳۶۹۰۸۹۲
مرکزیاراکعلمی کاربردی ماشین سازی اراکاراک – کیلومتر ۴ جاده تهران- میدان صنعت- روبری پایانه مسافربری اراک۰۸۶-۳۳۱۳۱۰۶۲
مرکزیاراکعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ اراکاراک – شهرک شهید بهشتی ، فاز یک، فرهنگسرای آیینه۰۸۶-۳۳۱۳۲۰۶۰
مرکزیخمینعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خمینخمین – خیان آیت اله طالقانی(کمربندی)- نرسیده به تقاطع خیان بسیج۰۸۶-۴۶۲۴۶۰۵۶
مرکزیساوهعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی ساوهساوه – خیان طالقانی- بین طالقانی ۳و ۵- روبروی پارک شهر۰۸۶-۴۲۲۳۱۰۰۳
مرکزیساوهعلمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی شهرسن ساوهساوه – خیان شهید بهشتی – کوچه هنر۰۸۶-۴۲۲۱۱۰۰۴
مرکزیساوهعلمی کاربردی فنی و حرفه ای مهارت ساوهساوه – شهر صنعتی کاوه – میدان امیرکبیر – خیان جانزان پلاک ۹۲۰۸۶-۴۲۳۴۳۵۷۱
مرکزیساوهعلمی کاربردی جهاد کشاورزی مرکزی (ساوه)ساوه – سه راهی اوه کیلومتر ۲۵ جاده ساوه سلفچگان۰۸۶-۴۲۲۲۳۳۶۴
مرکزیساوهعلمی کاربردی گروه صنعتی صفاساوه – میدان آزادی- بلوار آزادی- نرسیده به پل هوایی- آزادی ۲۹۰۸۶-۴۲۴۰۲۰۰۳
مرکزیساوهعلمی کاربردی شهرداری ساوهساوه – خیان حاج بلوک- طالقانی-۴۶ جنب یاچه تفریحی۰۸۶-۴۲۴۱۳۴۵۳
مرکزیمحلاتعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی نیم ورمحلات – خیان امام خمینی (ره)- انتهای بلوار امام علی (ع)۰۸۶-۴۳۳۲۴۷۹۷

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن مرکزی

از آنجا که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی بدون آزمون کنکور است، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می شود. همچنین سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغلی که دارای شغلی متناسب رشته مورد نظر هستند، و ایثارگران نظر گرفته شده است که به افراد واجد شرایط تعلق می گیرد. لازم است که برای ثبت نام ترم مهرماه یا بهمن ماه و طبق دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه به دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی مورد نظر اقدامات لازم انجام شود. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن مرکزی

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۰:۲۹ توسط:avije موضوع: نظرات (0)

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی استان قم

Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف نزدیک کردن علم و اشتغال ها و ارتقای سطح دانش فنی مشاغل مختلف سال ۱۳۷۰ سیس شد. رشته های دانشگاه علمی کاربردی شامل حوزه های مختلفی می شود لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن قم تصدیق کننده این موضوع است. ارگان های دولتی و خصوصی توجه به نیازشان اقدام به سیس مراکز علمی کاربردی شهرهای مختلفی کرده اند بدین وسیله بتوانند هم دانش فنی کارکنان خود را افزایش دهند، و هم زمینه مناسبی برای جذب نیروی متخصص خود فراهم کنند. همچنین اصناف مختلف به صورت علمی تر فعالیت خود را حوزه شغلی خود انجام دهند و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قم انجام شود.

دانشگاه علمی کاربردی نیز همچون دانشگاه های سراسری وآزاد دارای مک معتبر از وزارت علوم هستند. همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی صورت می پذیرد. افراد شاغل می توانند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دانش فنی و مهارت های خود را ارتقا دهند و برای کار خود آماده تر شوند. همچنین دانشجویان می توانند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قم از مزایای ارتقا مک تحصیلی استفاده کنند. کافیست از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن قم رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و به مرکز ارائه دهنده رشته مراجعه نمایید و اطلاعات دقیق تر را یافت کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قم

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود اسن قم آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قم ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
قمقمعلمی کاربردی موسسه فرهنگی اقتصادی زائرقم – دور شهر (شهید فاطمی)- یک- جنب بنیاد شهید- ساختمان شفیعه۰۲۵-۳۷۸۳۳۳۰۱
قمقمعلمی کاربردی هلال احمر اسن قمقم – خیان شهید لواسانی (ساحلی)- بعد از اسنداری- نبش کوچه ۱۷۰۲۵-۳۷۷۰۱۰۰۵
قمقمعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی قمقم – خیان ۱۹ دی (جک)- نبش کوچه ۴۹ – پلاک ۱۰۵۱۰۲۵-۳۷۷۵۲۵۵۲
قمقمعلمی کاربردی صنایع دستی اسن قمقم – بلوارنواب ، میدان شهرداری، ۱۶ متری علوی-فاقد کوچه جنب رستوران زاگرس۰۲۵-۳۶۶۵۲۰۴۱
قمقمعلمی کاربردی دادگستری کل اسن قمقم – ۷۵ متری عمار یاسر – خیان شهید قدوسی فاقد کوچه روبروی ناحیه امام حسین (ع) سپاه۰۲۵-۳۷۷۶۵۰۵۸
قمقمعلمی کاربردی دانشگاه جهانی علوم اسلامیقم – بلوار سمیه خیان شهید قدوسی( ۱۶ متری عس آد)مقایل کوی ۴ پلاک ۱۱۰۲۵-۳۷۸۳۱۲۶۰
قمقمعلمی کاربردی شهید محلاتی قمقم – بلوار شهید محلاتی،جنب مجتمع آموزش عالی شهید محلاتی(مجتمع شهید میثمی سابق)۰۲۵-۳۷۲۲۳۶۴۶
قمقمعلمی کاربردی مالیاتی قمقم – بلوار غدیر بعد ازپمپ بنزین-بین کوچه ۱۱ و ۱۳ (بین ساختمان سازمانهای آب ودارائی) – ساختمان خاتم الانبیاء۰۲۵-۳۲۸۵۷۱۱۸
قمقمعلمی کاربردی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی مانی قمقم – پردیسان- میدان شهرداری- مجتمع توحید۰۲۵-۳۲۶۲۵۶۸۶
قمقمعلمی کاربردی اداره کل فنی و حرفه ای اسن قمقم – خ امام خمینی (ره)- بلوار شهید حاج خداکرم-روبروی نظام وظیفه سابق- انتهای کوچه ۴- مرکز امام خمینی(ره)۰۲۵-۳۶۶۴۴۴۵۳
قمقمعلمی کاربردی فنی و حرفه ای امام رضا (ع) پردیسانقم – شهرک پردیسان -بلوار دانشگاه ، بلوار سلمان ، خیان دهلاویه-مرکز امام رضا (ع)۰۲۵-۳۲۵۰۴۷۷۷
قمقمعلمی کاربردی جهاد کشاورزی قمقم – امام خمینی (ره) – روبروی ۱۶ متری تولیدارو- جنب سرپرستی نک کشاورزی۰۲۵-۳۶۶۱۸۲۲۱
قمقمعلمی کاربردی صنایع و معادن قمقم – بلوار ۱۵ خرداد (خیان شاه سید علی) – ساختمان معصومیه (ساختمان سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت اسن قم)۰۲۵-۳۷۷۸۲۲۲۸
قمقمعلمی کاربردی شرکت شهرکهای صنعتی اسن قمقم – کیلومتر ۲۰ جاده قدیم تهران – شهرک صنعتی شکوهیه میدان صنعت -بلوار آیت االله خامنه ای بلوار شهید رجایی۰۲۵-۳۳۳۴۲۴۰۷
قمقمعلمی کاربردی حج و زیارت اسن قمقم – بلوار ۷۵ متری عمار یاسر – خیان شهید قدوسی- روبروی مرکز خدمات حوزه- دانشکده اصول الدین۰۲۵-۳۷۷۷۸۸۴۸
قمقمعلمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد قمقم – خیان شهید کلهری- کوچه ۲۳ مرکز فرهنگ وهنر۰۲۵-۳۷۲۰۲۷۲۷
قمقمعلمی کاربردی اسنداری قمقم – بلوار شهید خداکرم – قبل از ترمینال مسافربری – نبش کوچه ۴ – مرکز اسنداری۰۲۵-۳۶۶۴۴۳۱۷
قمقمعلمی کاربردی شهرداری قمقم – میدان امام خمینی (ره)- بلوار کارگر- طبقه دوم – ساختمان شهید کری۰۲۵-۳۸۸۵۵۴۰۴

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن قم

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قم برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قم شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قم مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قم بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قم

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قم

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۱۹ توسط:avije موضوع: نظرات (0)